Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell bedava internet dağıtmaya ve kendisini tercih eden müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor. Bu sayede hem müşterileri uygun internet kullanma konusunda sıkıntıya girmiyor hem de Turkcell ailesine yeni üyeler dahil edebiliyor. Biliyorsunuz ki günümüzde çekim gücünün en yüksek olduğu operatörlerden bir tanesi olan Turkcell nerede olursanız olun sizi internetsiz bırakmıyor. Böylelikle gündem dahil birçok oluşumdan an be an haberdar olup online dünya ile bağlantınızı kesmeden hayatınıza devam ediyorsunuz. Özellikle kendi çıkardığı birçok uygulama sayesinde kullanıcılarına bedava internet dağıtan operatörde devamlı olarak bir yenilenme söz konusu. Bu hediye internet kampanyalardan yararlanmak için öncelikli olarak bir Turkcell abonesi olmanız gerekmekte. İşte Turkcell hediye internet kampanyalarından bazıları;

Lifecell Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

07 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olan 1 GB bedava internet kampanyası için bir Turkcell uygulaması olan Lifecell ses paketinin üyelerinin taahhütlerini 12 aylık yenilemeleri ya da pakete üye olmaları gerekmektedir.

Turkcell Faturalı’ya Gel Ücretsiz 1GB Kampanyası

Hali hazırda bir faturasız Turkcell hat kullanıcısı iseniz hattınızı Turkcell faturalı hatta geçirerek aylık 1 GB hediye internet kazanırsınız. 30 Eylül 2019 tarihine kadar işlemde olan kampanyadan  6 ay boyunca yararlanabilirsiniz. Hediye internetiniz her ay kendi kendine yenilenir.

Paycell ile Fatura Öde 1 GB Hediye Kazan

30 Nisan 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanabilmeniz için Paycell ile Turkcell faturanızı yatırmanız gerekmektedir. Bir hafta süresince geçerli olacak olan Turkcell 1 GB bedava internet için ‘’FATURA’’ yazarak 5955’ e gönderin.

GNÇ Çatlat Turkcell Hediye İnternet Kazan Kampanyası


Bir Turkcell uygulaması olan GNC uygulamasını telefonunuza indirerek ekranda çıkan yumurtanızı haftada 2 kez çatlatabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz. 26 yaş altı tüm abonelerin katılabileceği kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.