Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet 2020 Kazanma Hilesi

Turkcell gerçekleştirmiş olduğu kampanyalar sayesinde kullanıcılarına 10 GB’a varan internet paketi kazandırmaktadır. Turkcell kullanıcıları ister faturalı isterse de hazır kart kullanmaları fark etmeksizin birbirinden çok farklı bedava internet kampanyaları kullanılabilmektedir. 

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet kampanyaları turkcell uygulamaları ve sms ile yapılmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell bedava internet başta hesabım uygulaması, GNC uygulaması ve benzeri çok sayıda uygulamalar ile yapılır. Turkcell bizce uygulamasını duymayanlar var ise buradan bizce uygulaması ile bedava internet kazanabilir.

Dijital Operatörüm Uygulaması ile Salla Kazan Bedava İnternet

Salla kazan seçeneği Turkcell Dijital Uygulamasında bulunan ve bedava internet kazanabilmek için en kolay şeklini ifade etmektedir.

 • Uygulama üzerinden salla kazan bölümü açılarak telefonun hafif bir şekilde sallanmasıyla bedava internet kazanılabilmektedir.
 • Salla kazan uygulaması 2017 senesinden beri aktif olarak ve devamlılığı sürmekte olan kampanyalarının başında yer almaktadır. 
turkcell hediye çekilişi kampanyası

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell’in sunmuş olduğu Android, İOS işletim sistemlerinin kullanılabildiği Yaani Arama Motoru uygulamasını indirdikten sonra;

Turkcell kullanıcıları minimum 10 gün kullanım zamanı ve 20 arama gerçekleştirmesi sonucunda 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. 

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları

Turkcell kullanıcılarının bedava internet kazanmalarının en kolay yollarından birisi GollerCepte uygulamasıdır. Turkcell kullanıcıları uygulamayı indirmeleri halinde kullanıcılar 500 MB bedava internet kazanmaktadırlar. 

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell GNÇ uygulaması bedava internet kazanmanın en kolay yollarından birisidir.

Uygulamayı indirerek giriş yapılması yeterli olmaktadır. Uygulama içerisinde bulunan Çatlat bölümünden 1 hafta içerisinde 2 kez bedava internet kazanılır.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava İnternet

BİP uygulamasının kullananlar arkadaşlarını yine BİP uygulamasına davet ettikçe bedava internet kazanmaktadır. 

 • Bip uygulaması üzerinden bedava internet kazanmanın tek yolu davet yolu olmamaktadır.
 • Uygulama içerisinde bulunan Sürpriz Nokta kampanyasına katılım sağlayarak ve burada bulunmakta olan görevleri yerine getirerek bedava internet kazanılabilmektedir. 
 • Kampanya Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan Bip uygulaması aracılığıyla sunmuş olduğu bir kampanya olmaktadır. 

Ayrıca turkcell bedava internet kategorimizden yüzlerce hediye kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell Toplantıdayım uygulaması aracılığıyla haftalık olarak 5 TL karşılığında 1 GB bedava internet kazanılabilmektedir. 

turkcell hediye 1 gb internet

Turkcell UpCall Bedava internet

Upcall uygulaması Turkcell’in bedava internet kazanmak için kullanılan yöntemlerden birisidir. Upcall ilk kez kullanım sonrası 1GB bedava internet kazanmaktadır. 

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında kullanılan en önemli seçenekler arasında Turkcell operatörünün yeni hat sahiplerine tanımış olduğu bir kampanya bulunmaktadır. Özellikle yeni hat kullanılmasını hedefleyen bir operatör olarak yeni hat alımı gerçekleştiren abonelerine 5 GB bedava internet hediye etmektedir.

 • HATHEDİYESİ 5 GB yazıp 2020’ye SMS olarak gönderilmesiyle bedava internet paketi hattınıza yüklenir.
 • Aynı zamanda 3 ay süreli olarak 25 TL ve üzerinde gerçekleştirilen yüklemede 5GB bedava internet de vermektedir. 

Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

Turkcell platinum kampanya dahilinde 18 GB Turkcell kullanıcılarına bedava internet sunmasının yanı sıra kullanıcılarına her yöne 2000 dakika konuşma, 100 SMS hakkı sunmaktadır. Buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

BiP Kullan Kazan Kampanyası

Faturalı, faturasız olan bütün Turkcell kullanıcılarının katılabildiği kampanyanın süresi 1 haziran 2021’ye kadar devam etmektedir. BİP kullan kazan kampanyası kullanıcılarına haftalık olarak 2 GB bedava internet vermektedir.

Turkell 4.5G Hediye 1GB BiP Kampanyası

Turkcell bedava internet arasında en çok tercih edilen 4.5g hediye kampanyası kullanıcıların internet paketini yemeden bip uygulamasında 4.5g hız seviyesinde istedikleri gibi sesli ya da görüntülü olarak arama yapabilirler.

Turkcell BİP Kullan Hediye 16 GB Kazan Kampanyası 

 • Turkcell 16 GB bedava internet kampanyası için BİP yazıp 2222’ye mesaj göndererek bip uygulamasını indirmeniz gereklidir.
 • Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra kullanıcılar ile mesajlaşarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Önemli Not; 19 Mayıs 2019 – 31 Aralık 2020 tarihleri aralığında BİP uygulaması içerisinde mesajlaşma grubu oluşturan ve oluşturmuş olduğu grup içerisinde mesajlaşmaya başlayacak olan Turkcell kullanıcıları atmış oldukları ilk mesaj sonrasında haftalık olarak 1GB bedava internet kazanmaktadır. 

Bip Bedava İnternet Kullanım Şartları;

 • Kampanya dahilinde ön ödemeli, faturalı ve kurumsal Turkcell kullanıcıları faydalanabilir.
 • Her Turkcell abonesi Grup Kur kampanyası dahilinde 31 gün içerisinde sadece 1 kez kullanabilir.
 • BİP özel haftalık kampanyasında ise; Kazanılan 2 GB bedava internet yalnızca 3 ayda 1 sefer olacak şekilde faydalanabilinir.

Bip bedava internet hilesi konumuzu tıklayarak bitmeyen bedava internet fırsatını yakalayabilirsiniz.

2 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu