Turkcell

Türkcell Bedava İnternet 2020 Kazanma Hilesi

Turkcell gerçekleştirmiş olduğu kampanyalar sayesinde kullanıcılarına 10 GB’a varan internet paketi kazandırmaktadır. Turkcell kullanıcıları ister faturalı isterse de hazır kart kullanmaları fark etmeksizin birbirinden çok farklı bedava internet kampanyaları kullanılabilmektedir. 

Turkcell bedava internet kampanyaları genellikle akıllı telefonlara uyumlu olan ve bu araçlar aracılığıyla kullanılabilecek olan kampanyalar olmaktadır. İnternet günümüz şartlarında birçok gereksinim ve ihtiyaçlar giderilebilmektedir. Turkcell ise şimdilerde en çok kullanılan operatörlerden birisi olmasının yanı sıra aynı zamanda kullanıcılarına çeşitli kampanyalar sunmaktadır.

Bu kampanyalar ise genel olarak internet paketi kampanyaları şeklinde olmaktadır. Operatör firması söz konusu kampanyalar çok çeşitli şekilde kazanılabilmektedir.

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020 Nedir?

Turkcell tarafından gerçekleştirilen ve kullanıcılarına bedava olarak sunduğu internet paketlerini ifade etmektedir Turkcell bedava internet paketi 2020. Turkcell kullanım süreleri, kişilerin kullanmakta olduğu paket seçenekleri ve daha birçok faktöre göre kullanıcı skalasına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Turkcell kullanıcıları bedava internet paketlerini söz konusu paketlerini belirlenmiş olan kampanya süreleri dâhilinde ücretsiz bir şekilde kullanılabilmekte ve kampanya süresi sonrası tarifesiz olan ücret üzerinden ücretlendirme gerçekleştirilmektedir. 

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2020 Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet paketi kampanyaları çok eşitli şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Söz konusu Turkcell bedava internet kampanyaları internet üzerinde, Turkcell uygulamaları üzerinden, SMS ve bedava uygulama alınabilecek uygulamalar üzerinden elde edilebilmektedir. 

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Bedava İnternet Kodu 2020

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell bedava internet seçenekleri çok farklı uygulamalarla gerçekleştirebilmektedir. Başta Turkcell uygulaması, GNC uygulaması ve benzeri çok sayıda internet paketi uygulamasıyla önlenebilmektedir. Turkcell bizce uygulamasını duymayanlar var ise buradan bizce uygulaması ile bedava internet kazanabilir.

Turkcell Dijital Operatörüm Uygulaması Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarının bedava internet elde edebilmek için başvurdukları ilk yöntemlerin başında salla kazan uygulaması yer almaktadır. Salla kazan seçeneği Turkcell Dijital Uygulamasında bulunan ve bedava internet kazanabilmek için en kolay şeklini ifade etmektedir. Uygulama üzerinden salla kazan bölümü açılarak telefonun hafif bir şekilde sallanmasıyla bedava internet kazanılabilmektedir. Salla kazan uygulaması 2017 senesinden beri aktif olarak ve devamlılığı sürmekte olan kampanyalarının başında yer almaktadır. 

turkcell hediye çekilişi kampanyası

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell’in sunmuş olduğu Android, İOS işletim sistemlerinin kolay bir şekilde kullanılabildiği Yaani Arama Motoru uygulamasının indirilmesi sonrası Turkcell kullanıcıları minimum 10 gün süreli olarak kullanması sonrası 20 arama gerçekleştirmesi sonrası kullanıcıları 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. 

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulamaları

Turkcell kullanıcılarının bedava internet kazanmalarının en kolay yollarından birisi GollerCepte uygulamasından kaynaklanmaktadır. Turkcell kullanıcıları uygulamayı indirmeleri halinde kullanıcılar 500 MB bedava internet kazanmaktadırlar. 

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell GNÇ uygulaması bedava internet kazanmanın en kolay yollarından birisini ifade etmektedir. Bedava internet kazanabilmek için uygulamayı indirerek giriş yapılması yeterli olmaktadır. Uygulama içerisinde bulunan Çatlat bölümüne girilerek bir hafta içerisinde iki kez bedava internet kazanılabilmektedir. 

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava İnternet

Turkcell’in bedava internet kazanma seçeneklerinden birisi de BİP uygulaması da bulunmaktadır. Turkcell operatörü uygulamayı indirerek BİP uygulamasının kullanan kullanıcıların arkadaşlarını yine BİP uygulamasına davet ettikçe bedava internet kazanmaktadır. 

Bip uygulaması üzerinden bedava internet kazanmanın tek yolu davet yolu olmamaktadır. Uygulama içerisinde bulunan Sürpriz Nokta kampanyasına katılım sağlayarak ve burada bulunmakta olan görevleri yerine getirerek bedava internet kazanılabilmektedir. 

YENİ YAYINLANDI->
Nisan 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Kampanya Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan Bip uygulaması aracılığıyla sunmuş olduğu bir kampanya olmaktadır. Ayrıca turkcell bedava internet kategorimizden yüzlerce hediye kampanyalarına göz atabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Turkcell operatörü üzerinden bedava internet kazanmanın tek yolu bulunmamaktadır. Operatörün bedava internet kazanabilmektedir. Turkcell Toplantıdayım uygulaması aracılığıyla haftalık olarak 5 TL karşılığında 1 GB bedava internet kazanılabilmektedir. 

Turkcell UpCall Bedava internet

Upcall uygulaması Turkcell’in bedava internet kazanmak için kullanılan yöntemlerden birisi olabilmektedir. Uygulama ilk kez indirilerek ilk kez kullanılması sonrası 1GB bedava internet kazanmaktadır. 

Turkcell Faturasız Hat Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında kullanılan en önemli seçenekler arasında Turkcell operatörünün yeni hat sahiplerine tanımış olduğu bir de kampanya bulunmaktadır. Özellikle yeni hat kullanılmasını hedefleyen bir operatör olarak yeni hat alımı gerçekleştiren abonelerine 5 GB bedava internet hediye etmektedir.

Bu süreçte söz konusu bedava interneti kullanabilmek için hattın aktif olmasından sonra HATHEDİYESİ 5 GB yazılı mesajın 2020’ye SMS olarak gönderilmesiyle bedava internet paketi kazanılabilmektedir. Aynı zamanda 3 ay süreli olarak 25 TL ve üzerinde gerçekleştirilecek yüklemede 5GB bedava internet de vermektedir. 

turkcell hediye 1 gb internet

Çalışan Yakını Platinum 18 GB Yıllık Abonelik Kampanyası

Turkcell çok geniş bir alanda verdiği hizmetlerini kaliteli ve avantajlı bir şekilde kullanıcılarına sunarken çalışanlarını ve çalışan yakınlarını da ihmal etmemektedir. Çalışanlarının yakınlarına özel olarak organize edilen kampanya Turkcell Platinum ile organize edilmektedir. Kampanya dahilinde 18 GB Turkcell kullanıcılarına bedava internet sunmasının yanı sıra kullanıcılarına her yöne 2000 dakika konuşma süresinin yanı sıra 100 SMS hakkı sunmaktadır. Buradan detaylara ulaşabilirsiniz.

BiP Kullan Kazan Kampanyası

İster faturalı isterse faturasız olan bütün Turkcell kullanıcılarının katılabildiği kampanyanın süresi ise 1 haziran 2020’ye dek devam etmektedir. BİP kullan kazan kampanyası kullanıcılarına haftalık olarak 2 GB bedava internet olanağı sunmaktadır. Her ay BİP uygulamasının kullanımındaki yoğunluk doğrultusuna göre belirlenmekte olan BİP yıldızlarına gönderilmekte olan özel hedefleri belirlenmiş olan süre dahilinde gerçekleştirmeleri halinde Turkcell Bedava internet BİP uygulaması sayesinde gerçekleştirilmektedir. 

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Bip Hediye İnternet 2020 Bedava Kampanyası

4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyaları arasında en çok tercih edilen seçenekleri arasında yer almaktadır. 4.5 hediye BİP 1 GB adı altındaki kampanya kullanıcının internet paketini kullanmaksızın 4.5 G hız seviyesinde kişilerin istedikleri gibi sesli ya da görüntülü olarak arama yapmalarına olanak sağlamaktadır. 

Turkcell BİP Kullan Hediye 16 GB Kazan Kampanyası 

Kampanyadan yaralanabilmenin öncelikli olarak BİP uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Bu süreçte kullanıcı telefonunda yer alan mesaj bölümünden BİP yazarak 2222’ye mesaj göndermesi gerekmektedir. Mesaja yanıt olarak gelecek linkten ise uygulama indirilebilmektedir. Uygulama girilerek kullanılmaya başlandıktan sonra kullanıcı mesajlaştıkça bedava internet kazanabilmektedir. Bip bedava internet hilesi konumuzu tıklayarak bitmeyen bedava internet fırsatını yakalayabilirsiniz.

Aynı zamanda Turkcell tarafından gerçekleştirilen kampanyalardan bir diğeri ise 19 Mayıs 2019 – 31 Aralık 2020 tarihleri aralığında BİP uygulaması içerisinde mesajlaşma grubu oluşturan ve oluşturmuş olduğu grup içerisinde mesajlaşmaya başlayacak olan Turkcell kullanıcıları atmış oldukları ilk mesaj sonrasında haftalık olarak 1GB bedava internet kazanmaktadır. 

BİP Kullan Mobil Hediye İnternet Kazan 

Kampanya dahilinde Turkcell kullanıcıları ister ön ödemeli ister faturalı ister bireysel isterse kurumsal Turkcell kullanıcısı olsun fark etmeksizin kampanyadan yararlanabilmektedir. Kullanıcıların kampanyalardan kazanacakları bedava hediyeler tamamlanması adına kullanıcıya gelecek olan mesajla başlamaktadır. Her Turkcell abonesi Grup Kur kampanyası dahilinde 31 gün içerisinde sadece bir kez kullanılabilmektedir.

Aynı zamanda kullanıcı BİP özel haftalık kampanyasından ise kazanacağı 2 GB bedava internet kampanyasından yalnızca üç ayda bir sefer olacak şekilde faydalanabilmektedir. Bir BİP kullanıcısının bu kampanyalardan yararlanabilmesi için öncelikle Turkcell kullanıcısı olması gerekmektedir. 

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Türkcell Bedava İnternet 2020 Kazanma Hilesi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı