Turkcell

Turkcell Bedava İnternet 2020 Güncel Tüm Kampanyalar

Faturalı hat veya faturasız hazır kart tarifesi kullanan Turkcell kullanıcıları, özellikle hatlarında zengin internet içeriklerine sahip olsalar da daha fazla internet kullanımı için de bedava internet kampanyaları takip etmektedir. Bu nedenle Turkcell operatör firması kullanıcılarının daha yüksek memnuniyet yaşaması için birçok farklı anlaşma ve kendi bünyesinde gerçekleştirilen kampanyalar ile Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları oluşturmaktadır. 

2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nedir?

Mobil hat kullanımını Turkcell üzerinden tercih eden birçok kişi daha fazla bedava internet kullanımı hakkında da sürekli araştırma gerçekleştirmektedir. Aslında tarife ve mobil hat tipine bağlı olarak değişen 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları kapsamında da birçok farklı fırsat yer almaktadır. 

Turkcell, kullanıcıları açısından faturalı veya faturasız hatların seçebileceği hatta genç kullanıcıların seçebileceği bedava internet fırsatları sağlarken, örnek olarak Dergilik uygulaması, BiP uygulaması, Dijital Operatör uygulaması veya PayCell gibi uygulamalar üzerinden de internet fırsatları sunmaktadır. 

Uygulamalar ile Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

Özellikle farklı telefon uygulamalarını kullanarak IOS veya Android telefonlar üzerinde Turkcell bedava internet kazanmak isteyen kişiler için Turkcell’in sunduğu önemli fırsatlar yer almaktadır. Bilhassa bu uygulamalar üzerinde veya sosyal medya uygulamaları gibi noktalarda kullanılacak internet için daha fazla pakete ihtiyaç duyulduğundan dolayı da bu kampanyalar önemli bir fırsat olarak görülebilir. 

Örnek olarak Turkcell internet kazanmak için seçilebilecek uygulamalardan birisine “Bizce” uygulaması oluşturmaktadır. Faturalı hat kullanıcıları veya hazır kart kullanıcıları Bizce uygulamasını indirdikten sonra her gün yüklenen kuponları topladıklarında, internet paketi kazanabilir. 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli olacak Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası konumuza giderek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her gün yüklenen kuponları toplayan bireysel ve kurumsal ses hattı sahipleri, diledikleri internet paketini kazanabilir. Kupon karşılığı alınabilecek paketler arasında; 

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Emocan İsimleri ve Çocuk Adama Bedava İnternet
KuponHediye İnternet
15 kuponGünlük 2 GB
30 kupon3 Günlük 3 GB
45 kupon1 Günlük 5 GB
60 kupon1 Haftalık 2 GB

Her kullanıcı günlük bir defa sistem üzerinden kupon toplayabilir ve en fazla 1 adet kupon alabilir. 

Yine önemli bir uygulama olması kapsamında Dergilik uygulaması sayesinde de Dergilik ile Tanışma 1 GB kampanyası değerlendirilebilir. Bu kapsamda faturalı hat veya hazır kart sahipleri Dergilik uygulamasını indirip, 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanyada ücretsiz giriş yaparak, 1 GB mobil internet hediyesini kazanabilir. Kampanya dönemi boyunca her Turkcell kullanıcısı 1 defa bu fırsattan yararlanarak, haftalık 1 GB internet kazanma şansına sahiptir. 

türkcell hediye internet kampanyaları

Sana Özel Aşağıdan Yeni Kampanyaları Seç

Gençlere Özel Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

Özellikle genç kullanıcılar için çok büyük fırsatlar sağlayan Turkcell operatör firması tarafından bilhassa GNÇ gibi bir uygulama sunulmuştur. Her GNÇ Turkcell kullanıcısı için çok büyük fırsatlar ile daha keyifli bir kullanım imkanı elde edilmesi için seçilen bu uygulama, faturalı veya hazır kart sahibi gençler tarafından 26 yaş altında olmaları şartı ile telefonlarına yüklenebilir. Bu sayede GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası fırsatları değerlendirilebilir.

Android veya IOS kullanıcıları bu uygulamayı telefonlarına yükledikten sonra uygulama içerisinde Turkcell telefon numarası ve şifre ile giriş gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Giriş gerçekleştirildikten sonra uygulama menüsü içerisinde yer alan “ÇATLAT” bölümüne gidilerek haftanın iki farklı gününün belirlenmesi gerekir. Bu sayede kendilerine bildirilmiş olan hediye ve fırsatlardan hangi günde yararlanacaklarını bilerek, bir hafta içerisinde en fazla 2 gün giriş gerçekleştirdiklerinde uygulama içerisindeki yumurtaları çatlatarak internet paketlerine ulaşabilirler. 

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Bedava İnternet Kodu 2020

Çatlat fırsatı ile kazanabileceğiniz internet paketleri arasında 1 saatlik 1 GB veya 3 saatlik 1 GB gibi fırsatlardan başlamak üzere haftalık 1 GB ve haftalık 2GB gibi internet fırsatları da yer almaktadır. Ayrıca aylık 1 GB veya aylık 5 GB gibi ücretsiz paketler sonrasında ise yine çok uygun fiyatlar ile elde etmeniz açısından 1 TL karşılığında 1 GB, 5 TL karşılığında 2 GB ve 2 TL karşılığında 2 GB internet fırsatları bulunmaktadır. 

Hesabım Uygulaması İle Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyaları

Özellikle Turkcell kullanıcıları için en pratik uygulamalardan birini oluşturan “Hesabım” sayesinde de birçok kullanıcı bedava internet şansını elde etmektedir. Her Turkcell kullanıcısının sahip olması gereken önemli uygulamalardan biri olarak bu uygulamada internet kazanabilmek için hemen mobil market üzerinden Turkcell Hesabım uygulaması indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Uygulamaya sahip olan Turkcell kullanıcıları, her hafta düzenli bir şekilde uygulamaya giriş gerçekleştirdiklerinde “Salla Kazan” kampanyası sayesinde telefonlarını sallayarak, birçok farklı paket limitiyle bedava internet kazanabilir. 

YAANİ ile Bedava Turkcell İnternet

Bugün birçok işi internet üzerinde arama motoru kullanımlarında farklı siteleri ve sayfaları tercih etse de son dönemlerde Turkcell kullanıcıları tarafından en çok seçilen arama motorlarından birini ise YAANİ arama motoru oluşturmaktadır. Çünkü Turkcell Yaani hediye internet fırsatlarından faydalanmak isteyen herkes, bu uygulamayı cep telefonuna indirdikten sonra arama motoru olarak da bu uygulamayı kullanmayı tercih etmektedir. Buradan diğer türkcell hediye kampanyalarına göz atın.

Turkcell kullanıcıları Yaani uygulamasını telefonlarına yükledikten sonra uygulamayı açmaları ile birlikte her ay bir defa olacak kapsamda 1 ay geçerli 1 GB internet kazanabilirler. Tamamen ücretsiz şekilde 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerliliğini sürdüren bu kampanyada, yine kazanılan bir GB internet hediyesi uygulama içerisinde kullanılabilir. Kampanyada kazanabilecek internetin kullanılabilmesi için IOS 10 veya Android 5.0 üzeri versiyonlara sahip telefonları kullanmanız da gerekmektedir. 

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Sim Kupon Biriktir Hilesi ile Ücretsiz İnternet

BiP ile Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell kullanıcılarının mesajlaşmak ve sosyal medya takibi gerçekleştirmek gibi konularda en çok seçtiği yeni nesil uygulamalardan biri BiP uygulamasıdır. Pratik ve avantajlı kullanımı ile birlikte özellikle anlık mesajlaşma için daha çok tercih edilen ve estetik bir tasarıma sahip olan bu uygulama, aynı zamanda Turkcell tarafından bol bol hediye internet dağıtılan uygulamalardan birisidir. Bu nedenle Turkcell BiP uygulaması ile bedava internet kazanmak istiyorsanız, öncelikle cep telefonunuza bu uygulamayı yüklemeniz gerekir. 

Telefonlarına BiP uygulaması yüklenmiş olan Turkcell kullanıcıları, uygulama içerisindeki birçok farklı kanala üyelik gerçekleştirerek bedava internet kazanma şansına sahiptir. Örnek olarak son dönemde yaşanan koronavirüs salgını sonrasında Turkcell tarafından birçok farklı kanal üzerinden hediye internetler verilmektedir. Ayrıca yine BiP uygulaması üzerinde arkadaşını davet eden kişiler de 1 GB internet kazanabilirler. 

turkcell bedava konuşma paketleri

Sms ile Yapılan Türkcell Bedava İnternet Kodları

Sms KoduGönderBedava İnternet
BOLBOL555515 GB 750 Sms, Dk
HEDIYESİ 5GB20205 GB
HOSGELDIN 2 GB22002 GB
BİP22221 GB
GOL9100Her Gol 100 MB
ARTI 1GB BİP22221 GB
GNC GECE22001 GB
ENHIZLI222210 GB
FATURA59555 GB
INTERNETIM22221 GB
GELMB22221 GB
AYLIK1GB22221 GB
HEDIYE HAFTALIK22221 GB
SURPRIZ2222GB, Sms, Dk
FIRSAT22222 GB
PAYCELL FATURA59553 GB
UPCALL2200500 MB
FIRSATGB220020 GB
TOPLANTI22001 GB
HESABIM 1GB22221 GB

Farklı Sms Kodları ile her zaman güncellenmektedir. Takipte kalın

Goller Cepte İle Turkcell Bedava İnternet 2020

Uzun dönemdir Turkcell tarafından sağlanan kampanyalardan biri olması ile birlikte futbol ve iddia ile ilgilenen kişilerin çok sık kullandığı Goller Cepte uygulaması, halen bedava internet kazandıran bir Turkcell uygulamasıdır. Kullanıcılar Google Play veya App Store üzerinden bu uygulamayı indirdikten sonra telefonlarına yüklediklerinde, Turkcell Goller Cepte uygulaması ile hediye internet kapsamında bir defaya mahsus olacak şekilde 500 MB internet kazanabilir. 

Sağlık Çalışanları İçin Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Son dönemde ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sonrasında Turkcell tarafından sağlık çalışanları da unutulmadı. Sağlık çalışanları için avantajlı bir şekilde kampanya başlatan Turkcell firması, özellikle iletişim paketi kapsamında Turkcell kullanıcılarının hatlarına 500 dakika konuşma ve 5 GB internet kullanımı sunulacak. Hiçbir kullanım ve katılım şartı bulunmamak ile birlikte kampanya sadece Turkcell tarafından tüm kullanıcılara koşulsuz bir şekilde sağlanacaktır. 

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Turkcell Bedava İnternet 2020 Güncel Tüm Kampanyalar" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı