Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Bedava İnternet En Yeni Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet En Yeni Kampanyaları

Günümüzde artık birçok işimizi mobil internetimiz üzerinden üst düzey teknoloji cep telefonlarımızdan yapıyoruz. Bu nedenle de internet paketlerimiz bazı zamanlar yetmeyebiliyor. Eğer Turkcell abonesiyseniz oldukça şanslısınız diyebiliriz. Turkcell bedava internet kampanyaları günlük, haftalık ya da aylık olmaz üzere faturalı ya faturasız hattınıza göre çeşitlilik göstermektedir. Turkcell ilk olarak tüm müşterilerine ayrım ve her hangi bir şart gözetmeden doğum günlerinde tüm gün geçerli olmak üzere kullanılmak için tam 1 GB bedava internet hediye etmektedir. Bunun dışındaki Turkcell bedava internet kampanyalarını saymak gerekirse;

  • GNÇ Turkcell Çatla Kazan Bedava İnternet

Turkcell GNÇ Mobil uygulamasını kullanan herkese haftada iki kez olmak üzere bedava internet kazanma şansı sunmaktadır.

  • Turkcell BiP Kullan Bedava İnternet Kazan

Uzun süredir kullanımda olan BİP uygulaması Turkcell’in belirlediği aylık kullanım şartlarını yerine getiren tüm kullanıcılarına her hafta 2 GB bedava internet hediye etmektedir.

  • Paycell ile Fatura Ödemeye 1 GB Bedava

Paycell Turkcell faturalı hat kullanıcılarının faturalarını kolaylıkla yatırabilecekleri bir uygulamadır. Faturasını bu uygulamadan yatıran tüm kullanıcılarına Turkcell bedava internet vermektedir. 5955’e FATURA yazarak kampanyaya katılabilir ve bir hafta boyunca kullanacağınız tam 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

  • Turkcell 61Cell Hediye 200 MB internet

Turkcell 61Cell kullanıcıları taraftarı oldukları Trabzonspor’un attığı her gol için 200 MB internete sahip oluyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde katılabileceğimiz kampanya için 61Cell GOL TS yazara 2200’a yollamanız yeterli olacaktır.

  • Turkcell Paycell 3 GB Bedava

Toplamda 3 kez 1’er GB olmak üzere 3 GB hediye internet kazanabilmeniz için Paycell kartınıza 100 lira yükleme yapmanız yeterli olacaktır.

  • Turkcell BiP Kullan Hediye internet Kazan

Bİp uygulamasında arkadaş grubunuzu kurarak yapacağınız mesajlaşma ile Turkcell 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.