Turkcell Bedava İnternet 2020

Turkcell Bedava Dakika 2020 Paketleri

Siz de Turkcell hattına sahip iseniz ve Turkcell müşterisi iseniz birazdan bahsedeceğimiz Turkcell bedava 2020 dakika kampanyalarından faydalanabilirsiniz, dilerseniz Turkcell hattına geçiş yaparakta bu kampanya ve özel fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri Nedir?

Turkcell’in bireysel abonelerine sunmuş olduğu bedava dakika kazanma yöntemi 2020 yılında da devam etmektedir. Turkcell’e ait olan “hesabım” adındaki uygulamayı öncelikle açmanız lazım.

Telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulamayı online olarak da internet sitesi üzerinden de erişebilmektesiniz.Turkcell hesabı içerisinde Salla Kazan adı verilen bir kategori bulunur. Haftalık olarak size buradan bedava konuşma hakkı gelmektedir.

Turkcell 2020 yılında bedava dakika kazanma yöntemi de Turkcell’in hesabım uygulaması içerisindeki hediye havuzu adı verilen kategoridir. Bu kategoride de sizlere belirli görevler verilir. Verilen bu görevleri yerine getirdiğinizde telefonunuza bir sms bildirimi gelerek dakika kazanmış olduğunuz kesinleşir.

Turkcell Bedava Dakika Yapma Yöntemleri

2020 yılı Turkcell hediye dakika paketlerinden yararlanmak isteyenlerin birkaç çeşit yöntemi kullanarak bunları alabilmeleri söz konusudur.

Turkcell’in bedava dakika fırsatından faydalanmak isteyenler SMS atarak bunu telefonlarına yükleyebilirler. Bunun için öncelikle her yöne, herkese hediye dakika veren bir sms bulunmaktadır. GEL DK yazıp 2222‘ye  kısa mesaj çeken tüm kullanıcılar bu hediye dakika kampanyasından faydalanabilirler.

 • Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu bir başka yöntem ise kendisine ait hediye havuzu adı verilen uygulamaya giriş yapmaktır. Burada kişilere farklı miktarlarda hediye olarak dakika kazanabilme şansları sunulmuştur.
 • Turkcell’in uygulaması olan BİP adındaki uygulamayı telefonunuza yükleyerek uygulama içerisinde girip bedava dakika kazanabiliyorsunuz.
 • Turkcell’in kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu her hafta yenilenen ve güncellenen Turkcell Salla Kazan adı verilen uygulama aracılığı ile her hafta bedava dakika kazanabilmektesiniz.

Sunmuş olduğumuzbu 4 farklı yöntem 4 farklı işlemi gerektiriyor. Uygulama olarak ismi geçen kısımlarda sizde telefonunuza Turkcell’in uygulamasını indirip buradan dakika kazanabilirsiniz. Bir de Turkcell’in internet sitesine online olarak bağlanarak da yine kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi Nedir ?

Turkcell bedava olarak kendi uygulamaları üzerinden dakika dağıtımında bulunmaktadır. Bunun için dijital operatör adı verilen uygulamayı telefona indirebilir. Turkcell internet hilesi ve dakika yazımıza bakabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Hadi Joker 2020 Soru İpucuları ile Kodları Kazanma Hilesi

Turkcell’in BİP uygulamasından faydalanabilir ve ayrıca haftalık olarak bedava dakika dağıtan salla kazan uygulamasını kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kampanyası (Güncel)

Turkcell’in ayrıcalıklı olarak Turkcell müşterilerine sunmuş olduğu bedava dakika kampanya bilgileri şu şekildedir.

 • Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Adı Verilen Kampanyası

Bu kampanya içeriğine bakıldığında kişinin faturasız hatta sahip olması gerekir. Faturasız Turkcell hattına sahip olan müşterilerin yıl içerisinde yüklemiş oldukları miktar kadar TL kazanma şansları bulunmaktadır.

Örnek verecek olursak kişi 50 TL’lik bir yükleme yaptığında yüklediği kadar kazanacağı için bir 50 TL’ye kadar daha kazanmış olacaktır. Yapılmış olan yükleme kadar kazanabilme hakkından faydalanabilmek için Turkcell’in bireysel abonesi olunması gerekir.

 • 2020 yılı Turkcell Sürpriz Bedava Dakika Kampanyası

Bu kampanyanın adı sürpriz olarak geçmektedir. Aktif olarak hala devam eden bir Turkcell konuşma paketi kampanyasıdır.

Sms ile yapılabilen bu kampanyanın içeriği şu şekildedir: kişinin cep telefonu üzerinden kısa mesaj kısmına büyük harfler ile “SUPRIZ” yazması ardından da bunu 2222‘ye göndermesi gerekiyor.

Ardından işlemi yaptığınızda bir iki dakika sonra kazandığımıza dair bir kısa mesaj alacaksınız. Bilgilendirme mesajının ardından sürpriz dakikalarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • 2020 yılı Turkcell 30 Dakika Hediye Kampanyası

2020 yılında aktif olarak şu anda kullanılan hediye internet dakika kampanyası 30 dakika ile sınırlandırılmıştır.

Faturasız hat aboneleri için geçerli olan bu kampanya için telefonun mesaj kısımlarına Gel dk yazıp 2222’ye gönderilmesi gerekmektedir. Mesajı gönderdikten kısa bir süre sonra haftalık olarak kullanılabilecek 30 dakika her yöne Turkcell konuşma paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Bir hafta boyunca kullanabilme şansınız bulunuyor. Dakikaların son günü ve son tarihi de yine gelen mesaj içerisinde sizlere bildirilmektedir.

 • 2020 yılı Turkcell Haftalık 1000 Dakika Bedava Konuşma

Turkcell’in bireysel hat abonelerinin sunmuş olduğu haftalık 1000 dakika hediye kampanyası için istenen şart kişinin güncel olarak kullanmış olduğu telefonuna 30 TL ya da bunun üzerinde bir miktar bir yükleme yapması gerekmektedir.

Hediye dakikaları kazanabilmek için Turkcell’in uygulamasına giriş yapıyorsunuz.

 • Telefon üzerinden giriş yaptıktan sonra sizden istenen cep numaranızı ve şifrenizi uygulamaya girmeniz gerekiyor.
 • Girdiğinizde salla kazan adı verilen bölüme gelip buradan bedava dakikalarınızı kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki Diğer Güncel Türkcell Kampanyalarımızı Tıklayabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Salla Kazan Apk İndirme Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir?

Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturmuş olduğu Turkcell dijital operatörü adı verilen uygulama üzerinden dakika kazanabilmektesiniz. Bunun için bu platforma üye olmalısınız. Oluşturduğunuz şifre ile birlikte ücretsiz olarak aralıklarla girerek dakika kazanabilme hakkına sahipsiniz.

Turkcell’in BİP adı verilen uygulamasını telefonunuza indirerek günlük olarak 100 dakika kazanabilme hakkını sahip olursunuz. Bunun için sadece 1 TL vermeniz gerekiyor.

 • Turkcell bip ile  1 TL’ye 100 dakika kazanabilirsiniz. Bunun için telefonunuza bip 100 dakika yazıp 2200‘a mesaj göndermelisiniz.

Turkcell’in dijital operatörünü, platformu üzerinden kullanabileceğiniz Salla Kazan kategorisindeki bedava dakikalar da bulunmaktadır. Yaklaşık olarak günlük 100 dakikanızı her cuma yenileyebilmeniz için salla kazan uygulamasını kullanmak şartıyla.

 • Turkcell’in dijital operatör bulunan senyap diye uygulamasına giriş yaparak burada verilen haftalık görevleri tamamlayarak çeşitli sürpriz hediyeler ve dakikalardan faydalanabilirsiniz.
 • Turkcell’in kendi altyapısı ile oluşturduğu GNC adı verilen uygulamasını telefonunuza indirerek uygulama üzerinden salı ve cuma günleri olmak üzere iki gün Genç Çatlat adı verilen kampanyasından bedava dakikalar elde edebilirsiniz.
 • Turkcell’in dijital operatör yerinde bulunan Bil Kazan adı verilen yarışmaya haftalık olarak katılarak yarışma sonucunda yine hediye dakikaları elde edebilirsiniz.

Turkcell Hediye Dakika 2020 Neler Var?

Turkcell’in, Turkcell kullanıcılarına faturalı ya da faturasız olarak aktif kullanımda bulunan müşterilerine 2020 yılında yapmış olduğu kampanyalar bulunur. 2020 yılı hediye dakika itibariyle başlatmış olduğu hediye dakika kampanyalarının içeriklerinde şu şekilde bir yapı söz konusudur:

 • Turkcell haftalık olarak 1000 dakika bedava konuşma hakkı

 Turkcell haftalık olarak 1000 dakika bedava konuşma hakkı vermektedir. Bu yapmış olduğu hediye dakika kampanyalarından birisidir.

 • Turkcell her yöne bedava 30 dakika konuşma hakkı

Turkcell’in Turkcell hat sahiplerine kolaylıkla alabileceği başka bir kampanya da her yöne 30 dakika konuşma hediye kampanyasıdır. Sadece bir sms gönderilerek yapılabilmektedir.

 • Turkcell hediye dakika ve internet kampanyası

Turkcell’in yapmış olduğu bir başka kampanyada hem hediye dakika hem de internet verdiği bir kampanyadır. Bu kampanya ile birlikte bilgilendirme sms’i geldiğinde kullanım hakkına sahip oluyorsunuz.

 • Turkcell bip 100 dakika 1 TL

Bu kampanyanın içeriğinde de Turkcell’in özel olarak yapmış olduğu kendi uygulaması bip üzerinden sadece 1 liraya 100 dakika konuşma hakkına sahip oluyorsunuz.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Bedava İnternet Kodu 2020

Turkcell Hediye Dakika Yapma 2020

2020 yılında Turkcell’in abonelerine sunmuş olduğu hediye dakikaları yapabilmek ve bedava dakika haklarından faydalanabilmek için şu adımları gerçekleştirmelisiniz.

 • Turkcell her yöne 30 dakika kampanyasından faydalanabilmek ve hediye dakikaları yapabilmek için telefonunuzu mesaj kısmına GEL DK yazıp 2222’ ye SMS olarak göndermelisiniz.
 • Turkcell’in sürpriz hediye dakikalarından faydalanabilmek için telefonun mesaj kısmına “SUPRIZ” yazıp 2222‘ye göndermelisiniz.

Turkcell Hediye Dakika Gönderme

Turkcell’in uygulamaları üzerinden ya da kısa mesaj aracılığı ile vermiş olduğu bedava ve hediye dakikaları başka biriyle paylaşmanız ya da farklı bir operatöre göndermeniz gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece o dakikaları kazanmış olan telefon hattına ait olan bir hediyedir.

Turkcell Hediye Dakika Faturalı

Turkcell faturalı hat kullanan müşterilerine özel olarak 39 TL ve üzeri yüklemelerinde kazanacakları 1500 dakika hediyeyi onları sunmaktadır.

Turkcell faturalı hat kullanıcılarına özel olarak Aralık ayının sonuna kadar geçerli olan Turkcell sınırsız konuşma veya her yöne 250 dakika hakkından faydalanabilirler. Turkcell’in müşteri hizmetlerini arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Hediye Dakika Faturasız

Turkcell’in faturasız hatlara özel yapmış olduğu sağladığı bedava dakika imkanları daha fazladır.

 • Turkcell’in bip uygulaması üzerinden kazanılabilecek her yöne 2000 dakika gibi farklı rakamlarda dakika ve hediyeler kazanabilirsiniz. 
 • Haftalık olarak da yine GNC uygulaması üzerinden çatlak kategorisinde kullanarak bedava dakika elde edebilirsiniz.
 • Turkcell’in salla kazan adı verilen haftalık bedava dakika elde etme operatörünü kullanabilirsiniz. Bunun için Turkcell dijital operatörünün telefonunuzda yüklü olması gerekir.

Turkcell faturasız hatta sahip olanlara her hafta sonu her yöne 1000 dakika hediye uygulaması bulunmaktadır. Bunun için Turkcell’in uygulamasını telefonunuza indirilmiş durumda olması gerekir.

Turkcell Ücretsiz Dakika 2020 Sorgulama

Turkcell abonelerinin 2020 yılında telefonla SMS aracılığıyla da Turkcell uygulamaları ile elde ettikleri hediye dakikaların kalan miktarını öğrenebilmek için telefonlarına şunu yapmaları gerekir. Turkcell 2020 hediye dakika sorgulama nasıl yapılır?

 • SMS kısmına büyük harflerle “KALAN” yazdıktan sonra 2222’ye gönderebilirsiniz. Bunun sonucunda size kısa mesaj olarak ayrıntılı kullanımlarınız gelecektir.
 • Böyle bir imkanınız yoksa telefonla müşteri temsilcilerine arayarak iletişim kurabilirsiniz. 0532 757 22 22 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Online olarak telefonunuzda yüklü olan ya da internet tarayıcısından girebileceğiniz Turkcell’in online işlemler bölümü üzerinden de yine ayrıntılı dakika bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turkcell Bedava Dakika 2020 Paketleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı