Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Bedava Dakika Paketleri Hediye Şenlikleri

Turkcell Bedava Dakika Paketleri Hediye Şenlikleri

Hem hazır kart hem de faturalı müşterileri için kampanyalar ile türkcell bedava dakika ile hediyeler sunuyor. Bilindiği üzere Turkcell abone sayısı en fazla olan operatör. Düzenlediği bu kampanyalarla mevcut abonelerini mutlu ederken bir taraftan da abone sayısını arttırıyor.

Turkcell müşterilerinin bütün ihtiyaçları ile yakından ilgilenmektedir. SMS ve internet paketlerini, kullanıcıların yaşlarına ve mesleklerine bakarak hazırlamaktadır. Bunu yanında bedava dakika paketleri de sunarak çok avantajlı kampanyalarla kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Sizlerde bu avantajlardan faydalanabilirsiniz ve istediğiniz kişilerle doya doya konuşabilirsiniz. Turkcell’e özel BİP ve dijital Operatör uygulamaları ile Turkcell Bedava Dakika Paketleri ile Hediye Şenlikleri Başlasın kampanyalarından size uygun avantajlı bir tanesini kazanabilirsiniz.

Peki bu avantajlardan faydalanabilmek için ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle hattınız Turkcell olmalı. Turkcellli değilseniz numaranızı değiştirmeden Turkcell’e gelerek operatör değişikliği yapabilirsiniz. Böylelikle bu avantajlı kampanyalardan siz de faydalanabilirsiniz.

Siz de bu avantajlı kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz. Böylelikle kazançlı çıkıp iletişimin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör İle Bedava Dakika

Turkcell bedava dakika için öncelikle daha önceki adı Turkcell Hesabım olan şimdiki adı ise Dijital operatör olan uygulamayı indirmelisiniz. Böylelikle bedava dakika kazanmanın hazzını yaşayabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra sol üst bölümde bulundan üç çizgiye tıklayarak Turkcell Bedava Dakika Paketleri ile Hediye Şenlikleri Başlasın kampanyalarından birini kazanabilirsiniz.

Turkcell Gurbet Tarifesi ile Bedava 1000 Dakika

Bu kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Turkcell Gurbet Tarifesini kullanmalısınız. Sonrasın 20 TL ve üzeri yükleme yaparak aylık 1000 dakika bedava konuşma paketi ile beraber 1 GB sadece BİP’te kullanılabilen bedava internet kazanabilirsiniz. 1000dk bedava dakikaları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. 1 Gb BİP internet ise hangi ülkede BİP uygulaması kullanılıyorsa orada kullanılabilir. Tabi bunun için BİP uygulamasını telefonunuzun özelliğine göre Play Store ya da App Store’den indirmeniz gerekmektedir.

Turkcell BİP Messanger uygulamanızı telefonunuz yükleyerek Turkcell ile Her Yöne Bedava Dakika kazanabilirsiniz. Böylelikle Turkcell Bedava Dakika Paketleri ile Hediye Şenlikleri Başlasın diyerek bu dakikaların keyfini çıkarabilirsiniz. Turkcel l bu hediye dakikaları, özel günleri unutmadığını göstermek ve müşterilerinin sevdikleriyle dilediği gibi konuşmasını sağlamak için sunmaktadır.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Bedava Konuşma

Turkcel hazır kart kullanan müşterilerini unutmadığını göstermek için onlara özel hazırladığı kampanyalar ile diğer Turkcelllilerle hafta sonu bedava konuşmasını sağlıyor. Cumartesi ve Pazar günleri sınırsızca Turkcelli sevdiklerinizle konuşabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için 35 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra Turkcell tarafından gönderilen bilgilendirme mesajı ile her hafta sonu artık Turkcelllilerle bedava konuşabilirsiniz. Tabi kullanımlar sadece yurt içine geçerli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.