Turkcell Bedava İnternet

Turkcell Bedava Dakika 2020 Kampanyaları

Turkcell’den kazanabileceğiniz bedava dakikalar ile konuşmalarınız yarım kesilmesin!

Turkcell Bedava Dakika 2020

Turkcell’den bedava dakika kazanmak için SURPRIZ yazıp 2222 numaraya kısa mesaj yazdığınızda hattınıza gelen sürpriz hediye ile dakikalarınız hemen telefonunuza yüklenir.

Bir başka bedava dakika kazanma şansı için FIRSAT yazıp 2222 kısa mesaj gönderen herkese Turkcell konuşma paketi hediye ediliyor. Kampanya şartları sizlere kısa mesaj ile bildirilecektir.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell’in faturalı ya da faturasız hatlara özel yayınladığı kampanyalara katılabilir, bedava dakikalarınıza kavuşabilirsiniz. Keyifle harcamanız dileğiyle.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell de kullanıcılarına özel kullanımı kolay bir uygulama tasarlamış ve hizmete sunmuştur. Bedava konuşma paketi isteyen müşterilerine özel bedava dakika veren uygulamar;

Turkcell Hesabım Uygulaması

Turkcell Hesabım Uygulaması ile uygulama içerisinde bulunan Salla Kazan oyununu oynayarak haftanın belirli günleri pek çok bedava dakikaya ve hediyeye sahip olabilirsiniz.

Yaani Arama Motoru Uygulaması

Yaani Arama Motoru uygulamasını telefonuna indirmiş olan tüm Turkcell müşterilerine bedava internet ve dakika hediye etmektedir. Turkcell, ayrıca uygulamayı indirdikten sonra en az 10 gün kullanan, Yaani arama motoru uygulamasından yaklaşık 20 arama sorgusu gerçekleştiren kullanıcılara ise 1 GB hediye internet hediye ediyor.

blank

Turkcell GNÇ Uygulaması

GNÇ uygulaması ile Turkcell’den hediye dakika kazanmak için yapmanız gereken, telefonunuza GNÇ uygulamasını indirip “ÇATLAT” kısmına giriş yapmak olacaktır. Böylece Turkcell bedava dakika kazanma fırsatını haftada 2 kez deneyerek elde edebilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatörüm ile Bedava Dakika

Dijital Operatör Uygulamasını indirerek Turkcell’in bedava dakika kampanyasına katılabilirsiniz. Kampanya dâhilindeki hediyeler ve şartlar size kısa mesaj ile bildirilecektir. Kampanya süresince haklarınızı keyifle kullanmanız dileğiyle.

BiP’ten Günlük 100 Dakika Kampanyası

BiP Uygulamasından 1 günlük 100 Dakika Kampanyası ile sadece 1 Türk Lirası ücret karşılığında BiP uygulaması üzerinden her yöne, tüm operatörler ile 24 saat boyunca konuşabilirsiniz. Hemen BiP 100 DK yazarak 2200 kodlu numaraya kısa mesaj yollayın. Kampanyaya katılma fiyatı 1 TL’dir.

Hafta Sonu Turkcell ile Sınırsız Konuşma

Turkcellilere hafta sonu sınırsız konuşma ücretsiz. Turkcell bireysel Hazır Kart yani faturasız kullanıcıları 35 Türk Lirası ve üzeri paket yüklemeleri durumunda, 1 ay boyunca ek hiçbir ücret talep etmeksizin her Cumartesi ve Pazar günü yani hafta sonları Turkcell’ lilerle sınırsız konuşma hakkına sahip olurlar. Kampanya dâhilinde hattınıza tanınmış olan hediyeler sadece yurt içinde kullanıma geçerlidir.

Turkcell Her Yöne 30 Dakika Bedava

turkcell bedava konuşma paketleri
550

Turkcell faturasız hat abonelerine yönelik sunduğu 2020 Turkcell bedava konuşma paketi fırsatlarından birisi olan her yöne 30 dakika hediye fırsatı, tüm aboneler tarafından kullanılıyor. Turkcell her yöne dakika hediyesi ile 7 gün sürecek 30 dakika ücretsiz konuşmak için ‘GEL DK’ yazıp 2222‘e sms göndermeleri yeterlidir.

Turkcell Gurbet Tarifesi: Bedava 1000 Dakika Kazanma

Turkcell gurbet tarifesi ile bedava 1000 dakika kazanmak için öncelikle BİP uygulamasını telefonunuza Play Store ya da App Store’dan indirmeniz gerekir. Hattınıza 20 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda anında 1000 dakika konuşma hakkı kazanırsınız.

  • Ayrıca Bip uygulaması ile 1 GB internet hediye edilir.
  • 1000 dakika konuşma yurt içinde geçerlidir.
  • 1 GB bedava internetiniz yurt içi ve yurt dışı sesli ve görüntülü konuşma yapın.

Turkcell Bedava Dakika Yapma Hilesi 2020

2019 yılında Turkcell bedava dakika hilesi olan; sarı kutunuzda biriken puanınızın 500 olması durumunda SK137 yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek bedava 500 dk kazanırdınız. Ancak 2020 yılının ortalarında hile artık geçerli olmadığından aktif değildir.

3 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu