Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell Altın Yaşlar Avantaj Kampanyası

Turkcell Altın Yaşlar Avantaj Kampanyası

7’ den 70’ e herkesin tercih ettiği Turkcell, kullanıcılarına avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Özellikle kullanıcılarının yaş grubuna göre hareket eden operatör kapsamlı araştırma ve anketler sonucunda bu kampanyaları uygulamaya alıyor. Turkcell bedava internet ile herkese ek paketler sunmaya devam ediyor. Son zamanlar da 65 yaş üzeri için Altın yaşlar avantaj kampanyası düzenleyen Turkcell yaşlılarımızın doyasıya sevdikleri ile konuşabilecekleri dakikalar ve Turkcell’ e özel uygulamalarda kullanabilecekleri hediye internet hakkı vermektedir. Ayrıca bu kampanya yurtdışında da geçerli olmaktadır. Ayda yalnızca 39 lira olan Altın yaşlar avantaj kampanyasının süresi 31 Aralık 2020 tarihine kadar aynı fiyatlar ile devam etmektedir. Altın yaşlar 65 yaş ve üzeri Turkcell abonelerine sevdikleriyle konuşmaları için toplamda tam 1000 dakika konuşma süresi veriyor. Genelde 100 MB, Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB Bedava internet ile istediğiniz dergi ve gazeteyi okuyabilirsiniz. Ayrıca paket kapsamında 1000 mesaj hakkınız olacak.

Altın Yaşlar Kampanyası Turkcell Avantajları

  • Kaliteli ve kesintisiz görüntülü konuşma için BİP uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB bedava internet.
  • Akıllı telefonunuzda TV keyfi için 5 GB internet.
  • Müzik severler için Fizy uygulamasında kullanabileceğiniz 5 GB internet
  • Anılarınızı saklamanız için Lifebox’ta 10 GB depolama hakkı.
  • Dergi ve gazete okumak için 5 GB internet
  • Paket hem yurt içi hem de yurt dışında kullanılabilir.

Altın Yaşlar Paketi Şartları

  • Faturalı 65 yaş ve üzeri tüm bireyler Altın yaşlar kampanyasından yararlanabilirler.
  • Tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahil olmaktadır.
  • Paket kapsamındaki dakika ve mesaj hakları KKTCELL yönlerinde de geçerlidir.

Altın Yaşlar Kampanyasına Nasıl Kayıt Olunur?

Altın yaşlar kampanyasına Turkcell mağazalarından, online internet şubesinden başvurabilirsiniz. Ayrıca 532 veya 053 20532 0000 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak paket hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.