Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Turkcell 6 Ay Bedava 1 GB Hediye İnternet

Turkcell 6 Ay Bedava 1 GB Hediye İnternet

Şimdi Turkcell.com.tr ya da Turkcell mağazaları aracılığıyla akıllı cihaz almanın tam zamanı diyebiliriz. Böyle ki Türkcell Finansman kredisiyle birlikte artık akıllı telefon alan kullanıcılar 6 ay boyunca bedava 1 GB hediye internetten faydalanmaktadır. Böyle ki çoğu kişinin arayış içerisinde olduğu ve merak ettiği Türkcell bedava internet kampanyaları, tarifelerinden birisi de bu olmaktadır. Sizler de bu yılsonuna kadar devam edecek olan bu kampanya ile birlikte her daim avantajlardan faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem bir akıllı cihazınız olacak hem de bu cihazınızda doya doya kullanabileceğiniz altı ay boyunca her ay yenilenen internet paketiniz bulunmaktadır. Eğer ki telefonunuzu yenilemeyi ya da değiştirmeyi düşünüyorsanız o zaman Türkcell aracılığıyla bunu gerçekleştirmek de her daim avantajlı ve faydalı bir unsur olacaktır desek bu konuda da daima ideal bir unsur olarak nitelendirilebilir.

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyası

Bireysel Türkcell ses hattı müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanya yılsonuna kadar devam etmektedir. Kampanya başka diğerleriyle birleştirilemez ve aynı zamanda da stoklarla sınırlıdır. Sizler de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız o zaman elinizi biraz çabuk tutmanızda her daim fayda var. 6 ay boyunca 1 GB internet bizden paketi ile birlikte abone akıllı telefon kontratı yaptığı zaman toplamda altı ay boyunca 1 GB internetten ücretsiz bir şekilde faydalanmaktadır. Bununa birlikte Türkcell bedava internet olarak verilen bu internet altı ay boyunca kendiliğinden yenilenmekte ve sonrasında da yine aynı şekilde iptal olmaktadır. Sizin bu konuda herhangi bir şekilde ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan kolaylıkla bu kampanyadan faydalanabilir ve internetin keyfini de belirtmiş olduğumuz üzere doya doya şekilde rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

Konu için Soru Sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.