Turkcell

Turkcell 50 GB İnternet 50 TL – 2020 Fırsat Paketi

Turkcell 2020 Fırsat Paketi ile birlikte wifi için yapmış olduğu yeni kampanyasını duyurdu. Böylelikle 50 GB internet paketine çok daha uygun fiyatlardan sahip olmak da mümkün olacaktır.

Turkcell 50 Gb Wifi Paketi Nasıl Yapılır?

Dolayısıyla faturalı ya da faturasız müşterilerin Turkcell bedava internet paketlerinden her daim faydalanabileceği gibi bu kampanyadan da rahatlıkla faydalanabileceğini söylemekte de fayda var. Sizler de internet kullanımını çok fazla gerçekleştirmekteyseniz o zaman bu paketten faydalanabilirsiniz. Bu kapsamda;

  • Dilediğiniz gibi kullanacağınız 25 GB internet,
  • BİP, Dergilik, TV+, lifeboz ve Fizy’de kullanabileceğiniz 25 GB internet ile birlikte toplam 50 GB internet sadece 50 TL olarak belirlenmiştir.

Türkiye’nin en büyük GSM operatörü olarak bilinen Turkcell bedava internet dağıtmaya devam etmektedir. Farklı farklı hediyelerden ve kampanyalardan faydalanmak isterseniz o zaman bunu takip ederek kısa süre içerisinde farklı kampanyalardan ve paketlerden de faydalanabilirsiniz. Dilediğinizce ve özgürce kullanabileceğiniz internet paketlerinden her daim faydalanabilirsiniz.

Turkcell 2020 Fırsat Paketi Kampanyası

Kampanyalı ek paket olarak adlandırılan Fırsat paketinden ön ödemeli ve bireysel faturalı bütün aboneler yararlanabilmektedir. Dolayısıyla sizler de dilediğinizce kullanabileceğiniz internet için her daim bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Sizlere daima en uygun kampanyaları, en hızlı ve en güzel internet paketlerini sunan Turkcell bedava internet olarak sunduğu internet paketlerinden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle hiçbir şekilde internetten kopmadan rahatlıkla ve pratik bir şekilde burada sizler için sunulan kampanyalardan faydalanarak dilediğinizce internet kullanabilirsiniz.

Turkcell 50 Gb Vınn Data Hediye Paketi Nedir?

İnternet olmazsa olmazım diyenlerin ve internetten kopamayanların daima en favori ek paketlerinden birisi olan bu internet paketinden faydalanmak isteyenler ise oldukça kolay ve basit bir şekilde bu kampanyadan faydalanabilirler. Sizler de aynı şekilde bunlardan faydalanabilirsiniz.

Bir Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu