Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 23 Nisan Kampanyası ile Bedava İnternet

Yurt genelinde geniş bir kapsama alanı olan Turkcell, tüm bireysel müşterilerine her anlamda % 100 memnuniyet sağlamak için her geçen gün çalışmalarını hızlandırarak devam etmektedir. Her gün gelişen teknoloji yakından takip ederek bir adım bile geri de kalmadan tüm çalışmalarını devam ettiren operatör Türkiye’ de en çok kullanılan operatörler arasında yer almaktadır.

Biliyorsunuz ki hayatımızın her alanında interneti oldukça yaygın kullanılmaktadır. Bu yüzden de maalesef operatörlerde tarifelere ek internet paketleri hazırlamakta ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Fakat en güzel sürprizleri Turkcell bedava internet kampanyaları ve paketleri ile yapmaktadır.

Turkcell yaptığı araştırmalar ile hangi müşterisine hangi internet paketinin yararlı olacağı araştırması ile tam anlamıyla kullanıcı memnuniyeti kazanmaktadır.

turkcell emocan internet paketleri

Turkcell 23 Nisan Kampanyası 2020

Her yıl çocuklarımız ile büyük bir sevinçle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bu yıl da hazırlıklar son hızla devam etmektedir. Turkcell 23 Nisan Kampanyası ile bu sevince ortak olmaktadır.

Böylelikle operatör çocuklarımıza ve geleceğimize ne denli önem ve değer verdiğini göstermektedir. 23 Nisan kampanyası genelinde evlatlarınızı mutlu edecek binlerce hediyeyi Turkcell online mağazasında bulabilirsiniz. % 40’ a varan indirimlerle teknolojiye dair birçok hediye sizi beklemektedir.

Turkcell 23 Nisan Hediyesi Nasıl Alınır?

23 Nisan kampanyası 15.04.2020 ve 22.04.2020 tarihleri arasında Turkcell online mağazalarında geçerlidir.

  • Seçili binlerce ürün ve aksesuar Turkcell internet sitesinde mevcuttur.
  • Tüm indirimli ürünler stoklar ile sınırlı olmaktadır.
  • Kampanya peşin alış verişlerde geçerlidir.
  • Turkcell 23 Nisan Kampanyasından operatörü tercih eden tüm bireysel müşteriler faydalanabilir.

Kampanya hakkında farklı karar verme yetkisi sadece Turkcell’ e ait olup gerekli bilgiler online mağazalarda mevcut olmaktadır.

Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu