Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarife Kampanyası

Her yaştan büyük bir kullanıcı kitlesi olan Türk Telekom sadece yaşı genç olan müşterilerini değil diğer yaştaki tüm operatör kullanıcılarını da mutlu etmeye devam ediyor. Emekli büyüklerimizin her zaman yanında olan operatör + 50 yaş kulübü ile de onlara çok güzel bir emekli tarifesi sunuyor.

Eğer siz de şahsen bir emekliyseniz ve maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız aylık sadece 39 liraya avantajlı paketin sahibi olabilirsiniz.  Operatör tarafından başvuru için atılan kısa mesaj ile emeklilerin maaşlarını Ziraat bankasından alıp almadığı kontrol edilecektir.

Türk Telekom Ziraat Emekli Tarifesi Detayları

Ziraat bankasından emekli maaşını alan tüm Türk Telekom müşterileri aylık 750 dakika her yöne, 750 kısa mesaj, 5 GB internet, Türk Telekom içi sınırsız görüşme hakkı olan pakete sahip olabilirler.

Faturalı hatlara taahhüt verilmesi doğrultusunda sadece 39 lira.

  • Eğer taahhüt verilmez ise aylık 44 lira.
  • Taahhüt süresi 12 aydır.
  • Fiyatlandırmalara tüm vergiler dahildir.
  • Türk Telekom bedava internet için tıkla

Yeni numara alma, faturasızdan faturaya geçişlerde Türk Telekom Ziraat Emekli tarifesinden yararlanılabilir.

Türk Telekom Emekli Tarifeleri

Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom emekli müşterilerinin maaşlarını Ziraat Bankasından almaları gerekmektedir.

Emeklilik tarifesine ek olarak farklı paketlere sahip olma avantajına sahipsiniz. Farklı paketleri öğrenmek için cep telefonunuzdan *120#’ i tuşlamanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom Emekli Kampanyası Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 5 GB internet hakkını bittiğinde mevcut ücretlendirme üzerinden faturanıza yansıyacaktır. İndirimli tarifeniz 12 ay devam edecektir.

Faturalı hat kullanımına başladıktan 30 gün sonra ZIRAAT boşluk TC numarasını yazarak 5555’e göndermeniz ve gelen kısa mesaja Onay yazıp göndermeniz yeterli olacaktır. Bedava internet kampanyası için burayı tıklayın.

Kalan haklarınızı öğrenmek için, Ses yazarak kalan dakikalarınızı, Sms yazarak mesaj haklarınızı İNTERNET yazarak internet hakkınızı 5555 den öğrenmeniz mümkün.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarife Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı