Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava İnternet

Türk Telekom da baharın gelmesini fırsat bilenler arasında. Düzenlediği ‘’yükleme şenliği’’ kampanyası ile kendini tercih eden tüm müşterilerine 10 GB Türk Telekom Bedava internet dağıtıyor. 01 aralık 2020 tarihine kadar geçerli olan kampanya tam bir bahar şenliği havası yaratıyor.

Türk Telekom faturasız hat kullananlar kampanyadan her TL yüklemenizde aylık ya da haftalık olarak 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası

Yükleme şenliği bedava 10 GB internet kampanyasından faturasız Türk Telekom hat kullanıcıları yararlanacaktır.Kampanyaya sadece 01.03.2020 ve 30.12.2020 tarihleri arasından Türk Telekom mağazalarından yapacağınız yüklemeler ile katılabilirsiniz.

  • 40 TL yüklediğinizde bir gün boyunca 10 GB bedava internet
  • 50 TL yüklediğinizde bir hafta boyunca 10 GB bedava internet
  • 100 TL yüklediğinizde bir ay boyunca 10 GB bedava internet

Yapmanız gereken hattınıza yükleme yapmadan önce Senlik GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermektir.

Kampanyaya; Faturasız ofis, bayi, katlayan, standart, Bimcell, POCELL, faturasız Pttcell, Kontrolü seç tarifeleri, Kontrollü esnaf, esnaf dostu tarifleri kullanıcıları katılamaz.

Türk Telekom Güncel Bedava İnternet

Devam eden güncel Türk Telekom bedava internet kampanyalar arasında;

  • Sil Süpür bedava internet kampanyası
  • Arayanı Bil Plus 1 GB bedava internet kampanyası
  • Türk Telekom E-fatura 1 GB hediye internet kampanyası
  • Türk Telekom Selfy 1 GB internet kampanyası
  • Türk Telekom sosyal medya kampanyası

Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Hafta içi her Çarşamba ve Cuma günü sabah 06.00 saati ile birlikte güncellenen paketler kapsamında Sil Süpür uygulamasını kazandığınızda günlük, haftalık veya aylık internet paketleri kazanmak mümkündür. 

Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom tarafından sunulan pratik bir servis olması ile birlikte Arayanı Bil Plus servis ise ücretli ancak çok uygun fiyatlı bir servistir. Aylık 2,99 TL ve 6 aylık 14,99 TL karşısında bu servis temin edildiğinde, sonrasında yapılacak tek bir işlem ile 1 GB bedava internet kazanılabilir. 

Türk Telekom e-Fatura 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom faturalı mobil hat kullanıcılarının e-fatura kullanımına geçmelerini özendirmek açısından da bu geçiş işlemini yapan kullanıcılara 1 GB hediye internet vermektedir. Bu kapsamda da faturalı mobil hat kullanıcıları e-mail adreslerini yazarak 3008’e SMS gönderdiklerinde e-fatura geçişi sağlayabilirler. 

Türk Telekom Selfy 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy 7-25 yaş arasındaki kullanıcılar için avantaj sağlayan paketlere sahip olmak ile birlikte bu paketler yanında 1 GB bedava internet kazanma şansı da bulunmaktadır. Faturasız hat Selfy tarifesi sahibi kişiler Selfy Mor paketlerinde 1 GB bedava internet kazanmak için “MOR HEDIYE” yazarak, 4545 numarasına SMS gönderebilir. 

Türk Telekom Sosyal Medya Kampanyası

Türk Telekom kullanıcıları her 30 gün içerisinde 1 defa 30 TL yükleme gerçekleştiren veya üstünde yükleme yapan kişiler WhatsApp kullanımı için 1 GB ve Facebook-Twitter için 1 GB olarak toplam 2 GB internet kazanabilir. Kampanya katılım için para yüklemesi sonrasında “SOSYAL PAKET” yazıp 5555‘e sms gönderebilir.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

  1. Çok Türk Telekom ailesi öncelikle sizi seçtim çünkü milli gururumuz olduğunuz için sizinle mutluyuz sizinle umutluyuz gelecek bizimle altyapınızı en güçlü yapmanız temennisiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu