Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava İnternet

Baharın gelmesiyle günlük hayatımızın birçok aktivitede de şenlikler olmaya başladı. Türk Telekom da baharın gelmesini fırsat bilenler arasında. Düzenlediği ‘’yükleme şenliği’’ kampanyası ile kendini tercih eden tüm müşterilerine 10 GB Türk Telekom Bedava internet dağıtıyor. 01 aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olan kampanya tam bir bahar şenliği havası yaratıyor.

Sadece Türk Telekom faturasız hat kullanan bireylerinin yararlanabileceği kampanyadan her TL yüklemenizde aylık ya da haftalık olarak 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası İle Bedava İnternet

Yükleme şenliği bedava 10 GB internet kampanyasından faturasız Türk Telekom hat kullanıcıları yararlanacaktır.Kampanyaya sadece 01.03.2020 ve 30.12.2020 tarihleri arasından Türk Telekom mağazalarından yapacağınız yüklemeler ile katılabilirsiniz.

  • 40 TL yüklediğinizde bir gün boyunca 10 GB bedava internet,
  • 50 TL yüklediğinizde bir hafta boyunca 10 GB bedava internet,
  • 100 TL yüklediğinizde bir ay boyunca 10 GB bedava internet kazanırsınız.

Yapmanız gereken hattınıza yükleme yapmadan önce Senlik GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermektir.

Kampanyaya; Faturasız ofis, bayi, katlayan, standart, Bimcell, POCELL, faturasız Pttcell, Kontrolü seç tarifeleri, Kontrollü esnaf, esnaf dostu tarifleri kullanıcıları katılamaz.

Türk telekom hediye internet kampanyasına git

Kampanya hediye kullanım süreleri bir günlük, bir haftalık ve bir aylık olarak değişmektedir. Yükleme yaptıktan sonra gelen bilgilendirme mesajı ile kullanıma başlayabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet hakkınız yurt dışı kullanım için geçerli değildir. Kullanılamayan bedava internet hakları bir sonraki aya ya da farklı bir kullanıcıya devredilemez. Kullanım alanı yurt içi için geçerli olan 10 GB bedava interneti gönlünüzce kullanma hakkına sahipsiniz.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

  1. Çok Türk Telekom ailesi öncelikle sizi seçtim çünkü milli gururumuz olduğunuz için sizinle mutluyuz sizinle umutluyuz gelecek bizimle altyapınızı en güçlü yapmanız temennisiyle

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava İnternet" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı