Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Vınn Bedava Gb İnternet Kampanyası

Türk Telekom Vınn Bedava Gb İnternet Kampanyası

Fiber hızlı internet keyfini doyasıya yaşamak için Türk Telekom evde internet müşterisi olmanın tam zamanı. Türk telekom vınn bedava gb ile heryerde internet kampanyası ​her şey dahil fiyat ve evinize kadar ücretsiz kurulum fırsatıyla limitsiz internet paketleri burada sizleri bekliyor! Çağ internet çağı olduğuna göre tabiî ki de limitsiz kampanyaları araştırmak her müşterinin ilk önce akla gelen fikirdir.

Kampanya kapsamında sunulan Türk Telekom internet paketleri arasından sizin için en uygun olanı seçin fırsatı kaçırmayın. ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Çağ internet çağı olduğuna göre tabiî ki de limitsiz kampanyaları araştırmak her müşterinin ilk önce aklına gelen fikir olacaktır.

Muud üyeliği ve ücretsiz aylık 1000 yerli şarkıyı dinleme keyfi

3 Ay Bedava Kampanyası’ndan (“Kampanya”), 27 (yirmiyedi) aylık Taahhüt Süresi boyunca evde internet abonesi olma taahhüdünde Türk Telekom Vınn Bedava Gb İle Heryerde İnternet Kampanyası bulunan ve Kampanya yürürlüge girmeden önceki 3 ay içinde internet hattı bulunmayan yeni Bireysel Aboneler internet paketlerinden birini seçerek faydalanabilecektir.

Ev Telefonuna Gelene Evde İnternette 1 Ay Bedava Kampanyası

  • Fırsatlarla dolu ev telefonundan tanışma hediyesi: Evde internet ilk ay ücretsiz!
  • İlk ay ücretsiz limitsiz fiber internet,
  • Müzikten, eğitime, güvenlikten, depolamaya kadar ücretsiz Türk Telekom dijital servisler,
  • Ücretsiz kurulum
  • Hemen başvurun, Türkiye’nin Fiber Gücü Türk Telekom evde internetin sunduğu avantajları dolu dolu yaşayın!
  • Bu kampanyalara beleş servis ücretleri de sağlanmaktadır.
  • Müşterilerine, çok kampanya sunan firmanın diğer bir kampanyası ise. İnterneti denemesi bedava kampanyasıdır. Türk Telekom Vınn Bedava Gb İle Heryerde İnternet Kampanyası
  • Türk Telekom a geçtim Gb düşünmekten vaz geçtim Tarifesi, Ek GB Alıyorum 90’ları Yaşamıyorum. Bir kahve alana, ikincisi bedava!

Türk Telekom’dan Cebimde Tarifeler Türk Telekom Cebimde Tarifeler’e gelin, GB, 8 GB, 15 GB ve 20 GB seçenekleriyle, üstelik her yöne 1000 DK konuşma ve her yöne 1000 SMS dahil.


Cebimde Tarifeler ayda sadece 29 TL’den başlayan fiyatlarla Türk Telekom Mağazalarında! şimdi Gel Kazan Kampanyası ile 12 ay boyunca her fatura dönemi 5GB’a varan internet hediyesi kazanın.


Tarifeler kapsamında e-dergi kullanım hakkınız ve uygulamada geçerli sınırsız internetiniz bulunmaktadır. Uygulama hakkındaki detaylar için uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.