Türk Telekom

Türk Telekom Selfy ile 1 GB Bedava İnternet 2020

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile her defasında adını bir adım daha zirveye taşımayı başarıyor. Hattınıza tek seferde yapacağınız 30 TL ve üzerini yüklemelerinizde tüm Selfy’lilere anında 1GB BEDAVA internet.  Kampanyadan yararlanabilmeniz için hattınızın faturasız olması ve Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB ve Dopdolu 3GB paketlerinizin kullanımının aktif olması ve Selfy üyeliğinizin mevcut olması gerekmektedir.

Katılımın tamamen ücretsiz olduğu kampanyaya faturasız hattınızdan ister DOPDOLU yazıp 4545’e SMS gönderebilir isteseniz de Online Müşteri Hizmetlerine ulaşarak katılabilirsiniz. 31 Aralık 2012 tarihine kadar devam edecek kampanya için katılım SMS göndermeden 48 saat önce 30 Lira ya da üzeri bir tutarda yükleme yapmış olmanız gerekmektedir.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Anneler Günü Kampanyası 2020

Türk Telekom Selfy Faturalı Faturasız Bedava İnternet

Her 30 gün içerisinde bir kez yapacağınız 30 TL ve üzeri yüklemelerde tekrar SMS göndermeden ya da Müşteri Hizmetlerini aramadan otomatik olarak hediye internetiniz yüklenecektir. Eğer bedava internet kampanyasından yararlanmaya devam etmek istemiyorsanız İPTAL DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545’e yollamanız yeterli olacaktır.

Böylelikle kampanyadan yararlanma süreciniz son bulacaktır. Ayrıca faturasız hatlardan KALAN DOPDOLU HEDIYE yazarak 4545’e , ya da faturalı hatlardan da KALAN yazıp 5555’e göndermeniz doğrultusunda kalan GB miktarınızı görebilirsiniz.

Selfy İnternet Paketleri Hediye Şartları

Selfy ile 1 GB kampanyasından ayda bir defaya mahsus olarak yararlanabilirsiniz. Hediye internetinizi başka bir kullanıcıya devredemez ya da transfer edemezsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Hilesi

Ayrıca kampanya devam ederken hattınızı farklı bir operatöre taşırsanız ya da numara değişikliğine geçerseniz internet hakkınız yanar.

Türk telekom bedava internet kampanyası için tıkla

Bedava internet hakkınızın bitmesinin ardından eğer kullandığınız başka bir kampanya yoksa kullandığınız tarife üzerinden kullandığınız internet tutarınca ücretlendirilirsiniz. 1 GB internet hakkınız ülke sınırları içerisinde kullanırken yurt dışı için kullanıma kapalıdır. Aynı ay içinde bitmeyen internet hakkınız bir sonraki aya devretmez.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Selfy ile 1 GB Bedava İnternet 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı