Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Prime Eksper ile Hediye 15 GB Hediye

Türk telekom faturalılara özel rakiplerini kıskandıracak bir kampanyaya imza atıyor. Prime eksper 15 GB paketinde ister internet, ister dakika; her türlü kullanıcıya büyük avantajlar sunuyor.

Türk Telekom Eksper 15 GB Tarife İçeriği Nedir?

 • Yurtiçi olarak kullanabileceğin 1000 dakika konuşma hakkı elde edebilirsin. 
 • Her yöne 1000 SMS
 • Cepten kullanabileceğin 15 GB internet faydası bulunmaktadır.

Türk Telekom prime eksper tarifesi ile beraber;

 • Tivibu Go Süper Paket
 • Bunun yanı sıra Muud Premium üyeliği, 
 • Dijital depo 2 GB internet hakkı
 • Türk Telekom aracılığı ile kullanabileceğin 20 GB’lık paketleri

Turkcell prime eksper ayrıcalığı ile 24 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsin. Pakete dair daha detaylı bilgileri yazımızdan okuyabilirsin.

“Yok canım!” dedirten kampanyanın hediyeleri bunlarla sınırlı değil. Kampanyadan faydalanmak için farklı operatörden veya tarifeden Primer 15 GB İnternet paketine geçmek yeterli.

Tivibu go Süper Paket ve Muud İçeriği Nedir?

Televizyon kanallarından, istenilen filmlere, müziklere, belgesel ya da dizilere; akıllı televizyon, telefon, tablet ya da bilgisayardan anında ulaştıran tivibu go süper paket deneyimi tam 2 yıl ücretsiz!

Ayrıca, kullanıcıların her tarzdan müziğin tadını çıkarabileceği muud premium üyelik de 24 ay boyunca bedava sunuluyor.

Türk Telekom Prime ile Dijital Depo Detayları Nedir?

Türk telekom müşterilerine anılarını ve değerli dosyalarını türk telekom bulut ile 150 GB’a kadar 2 yıl boyunca saklama imkânı da sunuyor. Yurt dışındayken arandığında prime eksper üyelerinden 60 dakika boyunca ücret alınmıyor.

Türk Telekom Prime Eksper Faturalı Paketi Nedir?

 • Türk Telekom prime eksper 15 GB tarifesi yıllık olarak faturalandırılır.
 • Yıllık yapılan taahhüt gereğince aylık ödemeleriniz 75 TL olarak ücretlendirilir

Eğer yıllık taahhüt kabul etmezseniz kayıtlı olan bir müşteri olarak yalnızca aylık faturalı prime eksper 15 GB tarifesinden faydalanmak isterseniz ödeyeceğiniz miktarı 110 TL olmaktadır.

Türk Telekom prime eksper kullanımlarında İnternet aşımından kaynaklı olarak aylık belirli bir aşım ücretlendirilmesi ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Bunun için Türk Telekom aşımı seviyeniz %80 ve %100 oranına yaklaştığında size mesaj ile bildirim yapılmaktadır. Yalnız bilinçli olarak kullanmış olduğunuz 15 GB internetin dışında internetin yetmediği durumlarda ek bir ücretlendirmeye tabi olabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Eksper Tarifesi Yurtdışın’da Kullanılır mı?

Yurtdışı üzerinden yapmış olduğunuz Türk Telekom hattı aramalarınız prime özelliği yurtdışı hizmet kapsamında 60 dakika hediye arama hakkı sunmaktadır.

Türk Telekom Prime Eksper Tarifesi Nasıl Yapılır?

Hattınıza prime eksper 15 GB tarifesini yapabilmek için öncelikle mesaj kısmına girerek büyük harfler ile PRIMEEKSPER15GB yazıp 5555‘e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

 • Ayrıca Türk Telekom müşteri hizmetlerine 444 1 444 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Online olarak Türk Telekom’un uygulaması üzerinden de tarife içeriklerini kontrol edebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Eksper Avantajları Nasıl Yapılır?

Prime eksper 15 GB tarifesinin ek avantajlarını telefona tanımlayabilmek için büyük harfler ile PRIMEAYRICALIK yazıp 5555‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

 • Muud Premium üyeliği
 • Dijital depo 2 GB
 • Türk Telekom wi-fi 10 ya da 20 GB olarak farklı paket seçeneği
 • Tivibu Go Süper Paket içeriklerinden ücretsiz olarak 12 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom prime extra 15 GB tarifesine ek avantajı olarak tarifeyi başlattığınızdan sonraki ilk 3 ay içerisinde 30 GB bedava internet kampanyasına telefonunuza tanımlanmasıdır. Kullanmış olduğunuz tarifenin dışında 3 ay boyunca 30 GB ek ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Prime Eksper Tarifesinde Telefon ile Taahhüt Verebilirsiniz!

Türk Telekom prime ekstra 15 GB tarifesinden taahhütlü bir şekilde faydalanabilmek istediğinizde avantajlarınız daha fazla olmaktadır. Telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile SOZ yazıp 5555‘e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Mesajın ardından bu paketi 12 ay fatura dönemi boyunca taahhütlü bir şekilde kabul ettiğinizi yansıtmış olursunuz.

Prime Eksper Kalan Kullanım Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yeni geçiş yaptığınız prime eksper 15 GB tarifesi içinde kalan miktarı öğrenebilmek için internet kullanımlarınız, SMS kullanımlarınız veya dakika kullanımlarınız için farklı bilgilendirme alabilmektesiniz.

Telefonunuz içerisindeki kalan paket dakikalarını öğrenebilmek için telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile SES yazıp 5555‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Telefonunuzdaki sms ve internet haklarını öğrenebilmek için telefonunuzun mesaj kısmına büyük harfler ile İNTERNET yazıp 5555‘e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Paket içerisindeki son 6 saatlik kullanım bilgileriniz mesaj yolu ile size iletilecektir.

Tarifeniz içerisinde kullanmış olduğunuz aktif kullanım süresi boyunca oluşan güncel borcunuzu öğrenebilmek için yapmanız gereken telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile GUNCEL yazıp 5555′e  kısa mesaj olarak göndermeniz yeterlidir.

Tarifeniz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 9333‘ü arayarak ücretsiz olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu