TarifelerTürk Telekom

Türk Telekom Prime Nedir? Prime Plus Kampanyası

Türk telekom faturalılara özel rakiplerini kıskandıracak bir kampanyaya imza atıyor. Prime eksper 15 GB paketinde ister internet, ister dakika; her türlü kullanıcıya büyük avantajlar sunuyor. Tarifedeki yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 1000 SMS ve 15 GB İnternet ile beraber 3 ay boyunca 30 GB İnternet hediye ediyor. Hemen ziyaret et

Türk Telekom Prime Biletix Şifresi Nasıl Alınır?

“Yok canım!” dedirten kampanyanın hediyeleri bunlarla sınırlı değil. Kampanyadan faydalanmak için farklı operatörden veya tarifeden Primer 15 GB İnternet paketine geçmek yeterli.

Televizyon kanallarından, istenilen filmlere, müziklere, belgesel ya da dizilere; akıllı televizyon, telefon, tablet ya da bilgisayardan anında ulaştıran tivibu go süper paket deneyimi tam 2 yıl ücretsiz! Ayrıca, kullanıcıların her tarzdan müziğin tadını çıkarabileceği muud premium üyelik de 24 ay boyunca bedava sunuluyor.

YENİ YAYINLANDI->
Hattımın Kapanma Süresini Nasıl Öğrenebilirim?

Türk Telekom Prime İspark Kayıt Nasıl Yapılır?

Üstelik türk telekom müşterilerine anılarını ve değerli dosyalarını türk telekom bulut ile 150 GB’a kadar 2 yıl boyunca saklama imkânı da sunuyor. Yurt dışındayken arandığında prime eksper üyelerinden 60 dakika boyunca ücret alınmıyor.

Türk Telekom Prime Sinema Bileti Nasıl Alınır?

Faturasızdan faturalıya geçen, diğer operatörlerden numarasını taşıyan aboneler taahhüt imzalayarak eksper 15 GB tarifesi kampanyasına sadece 55 liraya sahip olabiliyor. Hattını faturalıya geçirenlere ya da diğer operatörlerden numarasını taşıyanlara özel belirlenen ilk faturalarda bir aydaki 15 günden az kullanımda o abonelerden daha az ücret alınacak.

Türk Telekom Eksper Tarifeleri Nedir?

Bu eşsiz paket faturalı ancak başka bir tarifede bulunan Türk Telekom abonelerine ise taahhütle beraber 75 liraya sunuluyor. Ancak taahhüt imzalamak zorunlu değil. Numarasını taşıyan ya da faturalıya geçen yeni müşteriler ise taahhüt imzalamazsa pakete 85 liraya ulaşabiliyor. Faturalı türk telekom üyeleri ise taahhütname imzalamazsa kampanyaya 105 lira ödüyor.

YENİ YAYINLANDI->
D Smart Go TV İzleme Paket Uygulaması

Numarasını son 90 gün içinde faturalı türk telekom’dan faturasıza ya da diğer operatöre geçirenler kayıt ücreti olarak tek seferliğine 30 lira ödüyor. Taahhüt ise 12 ay faturalı abone olarak kalmak. Söz konusu internet paketini aşanların paketine 12 lira karşılığında 500 mb ekleme yapılıyor.

Türk Telekom Prime Tarifeleri Nedir?

Faturalı türk telekom aboneleri türk telekom mağazalarından, 444 1 444 çağrı merkezini arayarak ya da PRIMEEKSPER 15GB yazdıktan sonra 5555’e mesaj göndererek tarifeye geçilebilir.

Hattını faturalıya ya da diğer operatörlerden taşıyacak olanlar ise sadece türk telekom mağazalarından ya da müşteri hizmetlerini arayarak kaydolabilir.

Tivibu go süper paket, muud premium üyelik, türk telekom bulut 150 GB kampanyasına dâhil olmak için aşağıdaki adımlar izlenir:

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Sahur Kampanyası 2020

PRIME AYRICALIK yazıp 5555’e gönderdikten sonra bu kampanyaların her biri için mesaj ile ayrı kod gelecek. Tivibu paketi için gelen kodu 444 5 375 nolu çağrı merkezini aranarak paket alınır.

Bol müzikli muud için gelen şifre, muud.com.tr adresine girilerek aktif edilir.

Türk telekom bulut için ise turktelekombulut.com.tr bağlantısına tıklandıktan sonra üye girişi yapılır. Üye girişi yapıldıktan sonra paket satın alma alanına sms ile gelen şifre girilerek kampanya aktif edilir.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Prime Nedir? Prime Plus Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı