Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Faturalı Faturasız Tarifeler Nedir?

Türk Telekom Prime Eksper tarifesine geçenlere ilk üç ay boyunca internet tamamen bedava. Türk Telekom bedava internet hizmetinin sağlandığı bu tarifede olanlar ilk 3 bay botunca interneti bedava bir şekilde sunmaktadır.

Türk Telekom İnternet Tarifeleri Nedir?

Böyle ki artık tarifeye geçtikten sonrasında üç ay boyunca herhangi bir sıkıntı ya da problem yaşamadan kolaylıkla internetten faydalanabileceksiniz. Yeni başlatılan kampanya ile birlikte Türk Telekom bedava internet kampanyasından faydalanmak ise oldukça basit.

Bunun için ise yapmanız gereken ilk ve tek şey tarifeye geçiş yapmak olacaktır. Bu kapsamda 3 ay geçerli olan 30 GB AKN olan cep telefondan bedava internet hediye edilmektedir.

Ücretsiz Hemen AL->
Türk Telekom Ücretsiz İnternet 2020 Kampanyası

Türk Telekom Konuşma Tarifeleri Nedir?

Kampanyaya geçildiği taktirde 3 ay bedava internet doğrudan hatta tanımlanmaktadır. Bunun için de PRIME SINIRSIZ YAZIP 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise bilgilendirme SMS ile birlikte interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ev İnternet Tarifeleri Nedir?

Hattını Türk Telekom’a taşıyan müşteriler için 12 ay taahhütlü ücreti 69 TL olan tarifenin taahhütsüz ücreti ise 94 TL olarak belirlenmiştir. Türk Telekom’un başlatmış olduğu bu kampanya ile birlikte artık herkes doya doya internet kullanacak ve internetten kopmadan hayatını sürdürebilecek.

Böyle ki sizler de Türk Telekom bedava internet hizmetinden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bunun için de belirtildiği üzere adımları uygulamanız gerekmektedir. Sonrasında ise artık siz de Türk Telekom Prime Eksper tarifesinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz Hemen AL->
Türk Telekom Fırsat Web’de 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Öğrenci Tarifeleri Nedir?

Böylelikle 3 ay bedava internetin tadını çıkartmak da mümkün olacaktır. Sizler de internet kullanımı konusunda sınırsız internete erişmek istiyorsanız o zaman Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılabilir ve her daim internete bağlı kalabilirsiniz.

Böylelikle istediğiniz her an üç ay boyunca telefonunuzda sınırsız internet paketi tanımlanmış olacaktır.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

YORUM YAP KAZAN

 "Türk Telekom Faturalı Faturasız Tarifeler Nedir?" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı