Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Prime Eksper 20 ile 3 Ay Bedava İnternet

Türk Telekom Prime Eksper 20 ile 3 Ay Bedava İnternet

Türk Telekom Prime Eksper tarifesine geçenlere ilk üç ay boyunca internet tamamen bedava. Türk Telekom bedava internet hizmetinin sağlandığı bu tarifede olanlar ilk 3 bay botunca interneti bedava bir şekilde sunmaktadır. Böyle ki artık tarifeye geçtikten sonrasında üç ay boyunca herhangi bir sıkıntı ya da problem yaşamadan kolaylıkla internetten faydalanabileceksiniz. Yeni başlatılan kampanya ile birlikte Türk Telekom bedava internet kampanyasından faydalanmak ise oldukça basit. Bunun için ise yapmanız gereken ilk ve tek şey tarifeye geçiş yapmak olacaktır. Bu kapsamda 3 ay geçerli olan 30 GB AKN olan cep telefondan bedava internet hediye edilmektedir. Kampanyaya geçildiği taktirde 3 ay bedava internet doğrudan hatta tanımlanmaktadır. Bunun için de PRIME SINIRSIZ YAZIP 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise bilgilendirme SMS ile birlikte interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom 3 Ay Bedava İnternet

Hattını Türk Telekom’a taşıyan müşteriler için 12 ay taahhütlü ücreti 69 TL olan tarifenin taahhütsüz ücreti ise 94 TL olarak belirlenmiştir. Türk Telekom’un başlatmış olduğu bu kampanya ile birlikte artık herkes doya doya internet kullanacak ve internetten kopmadan hayatını sürdürebilecek. Böyle ki sizler de Türk Telekom bedava internet hizmetinden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bunun için de belirtildiği üzere adımları uygulamanız gerekmektedir. Sonrasında ise artık siz de Türk Telekom Prime Eksper tarifesinde bulunabilirsiniz. Böylelikle 3 ay bedava internetin tadını çıkartmak da mümkün olacaktır. Sizler de internet kullanımı konusunda sınırsız internete erişmek istiyorsanız o zaman Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılabilir ve her daim internete bağlı kalabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz her an üç ay boyunca telefonunuzda sınırsız internet paketi tanımlanmış olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.