Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Faturalı Faturasız Tarifeler Nedir?

Türk Telekom Prime Eksper tarifesine geçenlere ilk üç ay boyunca internet tamamen bedava. Türk Telekom bedava internet hizmetinin sağlandığı bu tarifede olanlar ilk 3 bay botunca interneti bedava bir şekilde sunmaktadır.

Türk Telekom İnternet Tarifeleri Nedir?

Böyle ki artık tarifeye geçtikten sonrasında üç ay boyunca herhangi bir sıkıntı ya da problem yaşamadan kolaylıkla internetten faydalanabileceksiniz. Yeni başlatılan kampanya ile birlikte Türk Telekom bedava internet kampanyasından faydalanmak ise oldukça basit.

Bunun için ise yapmanız gereken ilk ve tek şey tarifeye geçiş yapmak olacaktır. Bu kapsamda 3 ay geçerli olan 30 GB AKN olan cep telefondan bedava internet hediye edilmektedir. Telekom’un başlatmış olduğu bu kampanya ile birlikte artık herkes doya doya internet kullanacak ve internetten kopmadan hayatını sürdürebilecek.

Türk Telekom Konuşma Tarifeleri Nedir?

Kampanyaya geçildiği taktirde 3 ay bedava internet doğrudan hatta tanımlanmaktadır. Bunun için de PRIME SINIRSIZ YAZIP 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise bilgilendirme SMS ile birlikte interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Ev İnternet Tarifeleri Nedir?

Hattını Türk Telekom’a taşıyan müşteriler için 12 ay taahhütlü ücreti 69 TL olan tarifenin taahhütsüz ücreti ise 94 TL olarak belirlenmiştir. Türk

Türk telekom hediye internet kampanyasına git

Böyle ki sizler de Türk Telekom bedava internet hizmetinden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bunun için de belirtildiği üzere adımları uygulamanız gerekmektedir. Sonrasında ise artık siz de Türk Telekom Prime Eksper tarifesinde bulunabilirsiniz.

Türk Telekom Öğrenci Tarifeleri Nedir?

Böylelikle 3 ay bedava internetin tadını çıkartmak da mümkün olacaktır. Sizler de internet kullanımı konusunda sınırsız internete erişmek istiyorsanız o zaman Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılabilir ve her daim internete bağlı kalabilirsiniz.

Böylelikle istediğiniz her an üç ay boyunca telefonunuzda sınırsız internet paketi tanımlanmış olacaktır.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Faturalı Faturasız Tarifeler Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı