Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Mobilist 10 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Mobilist 10 GB İnternet Paketi

Kullanım ağı oldukça geniş olan Türk Telekom kullanıcılarına sunduğu bir birinden avantajlı kampanyalar ile adını her zaman bir üst seviyeye taşımayı başarmıştır.  Hem faturalı hem de faturasız operatör kullanıcılarına sunulan avantajlı paketler bir birinden farklı olmakla beraber oldukça kullanışlı olmaktadır. Türk Telekom bedava internet paketleri ile de göz önünde duran bir operatör olmaktadır. Operatörün faturasız hatlara yönelik çıkardığı Mobilist 5 GB paketinin daha avantajlı olan Mobilist 10 GB İnternet paketinin avantajları saymakla devam ediyor.

Türk Telekom Mobilist 10 GB Paketi Detayları

  1. 10 GB internet,
  2. Her yöne 500 dakika
  3. Her yöne 500 mesaj

Sadece 49 lira olarak faturasız hat kullanıcılarına sunuluyor.

Türk Telekom Mobilist kampanyaları ile faturasız hat kullanıcıların her zaman yanında olarak faturalı hatları aratmamaktadır. Biliyorsunuz ki gelişen teknoloji sayesinde günlük hayatta mobil hatlar üzerinden interneti aktif olarak kullanmaktayız. Bu yüzden de Türk Telekom kullanıcılarını uygun fiyata internet kullanımı için kampanyalar düzenlemektedir. Mobilist 10 GB internet kampanyası da Türk Telekom kullanıcılarını internet yönünden avantajlı fiyatı ile mutlu etmektedir. Mobilist 10 GB internet sayesinde zevkle internette gezebilirsiniz.

  • Paket fiyatı 49 Lira olup tüm KDV ve ÖİV’ ler fiyata dahildir.
  • Avantajlı Mobilist paketlerine Türk Telekom Mobil işlemler ile kayıt olabilirsiniz.
  • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Teknosa Mobil, BIMCELL, POCELL, PTTCELL dışında tüm faturasız hat kullanıcıları katılabilir.
  • Paketiniz bittiğinde tarifeniz ya da mevcut kampanyanız üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Kullanım hakları sadece yurt için geçerlidir.
  • Kullanılmayan tüm haklar bir sonraki döneme devrolmaz.
  • Paket içerisindeki hakların tümü bir başkasına devredilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.