Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Mobil Ailece İnternet Kampanyası 6 GB + 15 GB İnternet

Türk Telekom Mobil Ailece İnternet Kampanyası 6 GB + 15 GB İnternet

2019 yılı ile birlikte artık evlerde sınırsız internet dönemi resmen başladı diyebiliriz. Bununla da Türk Telekom aile boyu cep tarifelerinde ve evde internet tarifelerinde çok güzel fırsatları da sunmaktadır. Hemen hemen herkes tarafından rahatlıkla kullanılmakta olan evde internet önceleri kota sınırlamasıyla oldukça sinir bozucu bir hale gelmekteydi. Artık Türk Telekom bedava internet ile birlikte sınırsız bir kullanıma sahiptir. Evine Türk Telekom internetini bağlamayı düşünenler için çok güzel ve avantajlı bir kampanya bulunmaktadır. Bununla da 15 GB ücretsiz mobil internet kullanımı mümkün hale gelecektir. Türk Telekom’a geçecek müşterilerine özel olarak sunulmakta olan bu kampanya oldukça avantajlı ve kaçırılmayacak bir fırsat olarak gösterilebilir. Böylelikle sizler de hem evde hem de dışarıda internetten kopmadan daima kullanım sağlayacaksınız.

Türk Telekom Ailece İnternet Kampanyası

Aileniz ile birlikte yararlanacağınız cepte ve evde internet kampanyası ile birlikte evinizde artık limitsiz FİBER internet sizlere sunulmaktadır. Ayrıca cepte de 5 kişiye kadar paylaşım sağlayabileceğiniz toplamda 15 GB internet de aynı şekilde sunulmaktadır.

  • Her yöne sınırsız SMS, grup içi sınırsız konuşma ve aynı zamanda her yöne 5000 dakika hattınıza tanımlanmaktadır. Sizler de Türk Telekom bedava internet avantajlarından rahatlıkla faydalanabilir ve kullanıma da başlayabilirsiniz.
  • İdeal tarzdaki, uygun şekildeki kullanımların her daim mümkün olacağı ve hem evden sınırsız internetin, hem de dışarıda mobil cihazınızdan doya doya kullanacağınız internetin tadını çıkartabilirsiniz.
  • Sizin için oldukça avantajlı olacak bu internet paketleri her daim ideal ve aynı zamanda da bir o kadar uygun olacaktır denilebilir. Bunun en büyük sebebi ise Türk Telekom müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardır.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Ttnet - Türk Telekom Modem Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.