Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Selfy Faturalı Faturasız Paketleri Nedir?

Türk telefon Selfy kullanıcılarına özel olarak tanımlanan MNG kargo kampanyası ile birlikte kullanıcılara birçok alanda farklı hizmetler verilmektedir. Sizler de GSM şirketlerinin genç kanallarının çoğu kişinin işine yaradığını görmek ve çok kişinin bu avantajlardan faydalandığını söylemek mümkündür.

Türk Telekom Selfy Hediye İnternet Kampanyası

Selfy kullananlar paylaşmayı, iletişim kurmayı ve aynı zamanda konuşmayı da sever. Bundan doları da Türk Telekom bedava internet ile birlikte bu kampanyadan faydalanmak da mümkündür. Herkes kargo gönderebilsin diye MNG aracılığıyla kargo gönderimi gerçekleştirmek isteyen herkes %30 indirimden faydalanmaktadırlar.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Çekiliş 2020 Kampanyası Nedir?

Selfy İnternet Paketleri Nedir?

Böylelikle kolay ve pratik bir şekilde kargo gönderileceği gibi aynı zamanda bu daha da düşük maliyetten gerçekleştirilmektedir. Sizler de bu fikri ile birlikte rahatlıkla hareket edebilir ve bu durumdan da memnun kalabilirsiniz denilse yeri var.

Selfy Sosyal Large Paketleri Nedir?

Kampanya sadece Selfy kullanıcılarına açıktır. Bundan dolayı da üyelik oluşturmak gerekmektedir. Siz de halen üye değilseniz o zaman SELFY yazarak 4545’e gönderebilirsiniz.

Sonrasında da artık siz de buraya katılım sağlamış olacaksınız. Bundan sonrasında da mobil müşteriyseniz o zaman MNG yazarak 6262’ye mesaj yollayabilirsiniz. Sizler için Türk Telekom bedava internet sağlanacak bu kampanya için evde internet abonesiyseniz o zaman MNG TCKN yazarak 6262’ye kısa mesajınızı gönderebilir ve şifrenizi alabilirsiniz.

Selfy Trendyol İndirim Kampanyası Nedir?

Böylelikle gelen şifreyi de MNG kargo şubelerinde yer alan görevlilere iletebilir, bu kampanyadan da her daim rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Her zaman sizin için en ideal ve en uygun şekilde olan bu kampanyadan rahatlıkla faydalanabileceğinizi, her daim avantajlardan da yararlanabileceğinizi sizlere söylemek ideal bir unsur, uygun bir durum olmaktadır denilebilir.

Böylesine bir fikir ile birlikte hareket etmek ve her zaman kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız Türk Telekom daima yanınızda.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Selfy Faturalı Faturasız Paketleri Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı