Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Konuşturan Alo Paket Kampanyası

Türk Telekom Konuşturan Alo Paket Kampanyası

Türk Telekom’un yeni kampanyası ile birlikte yeni evde internet abonesi olan bütün herkese sabit telefonda hoş geldin kampanyası sunulmaktadır. Ev telefonunuzdan her yöne taahhütlü Alo paketleriyle birlikte 2,90 TL’den başlayan fiyatlarla konuşmanın tadını çıkartın. Kampanyadan sadece evde internet almakta olan yeni bireysel abonelerin faydalanabileceğini belirtmeliyiz. Böylelikle Türk Telekom bedava internet ile birlikte her daim kesintisiz bir şekilde internet sizlere sunulmaktadır.

Konuşturan Alo Paket

Yeni kampanya ile birlikte artık hem internet hem de konuşma çok daha avantajlı, çok daha hesaplı hale gelecektir. Bu kampanyadan siz de rahatlıkla faydalanabilir ve hem internetin hem de konuşmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

  • Kampanyanın 27 ay, 24 ay ve 12 taahhüt seçenekleri bulunmaktadır. Böylelikle siz de dilediğiniz herhangi bir paketi seçebilir ve buna uygun öneme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.
  • Sabit telefon hizmetinde erişim ücreti ise bir defaya mahsus olmak üzere faturaya yansıtılmaktadır.
  • ALO paketten yönlendirme ücreti ya da bağlantı ücreti alınmayacağı gibi kampanyanın iptal edilmesi halinde aboneye cezai işlem yapılmaktadır.
  • ALO paketlerde 10 TL geçiş ücretinin alındığını ve bu kampanyaların da oldukça avantajlı olduğunu söylemek de mümkündür.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava Sms Tarifesi ile Hediye Sms Paketi

Birbirinden farklı kampanyaların olduğu internet kampanyalarına siz de göz atabilir ve Türk Telekom bedava internet ile beraber artık her daim internetin tadını çıkartabilirsiniz. Böylelikle İnternetsiz ev kalmasın kampanyası, limitsiz internet çağı kampanyası, dört mevsim kampanyası, internet festivali kampanyası sizler için bu şekilde sunulmaktadır. Bütün bu kampanyalar ile birlikte hazırnet kampanyası, bizden kampanyası ve 3 ay bedava kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Dilediğinizce bu kampanyalardan faydalanmak ve her daim de avantajlardan yararlanmak bu konuda mümkün bir unsur, ideal bir duru olarak nitelendirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.