Evde İnternetTürk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Ev İnterneti Paketleri 2020

Türk Telekom’un yeni kampanyası ile birlikte yeni evde internet abonesi olan bütün herkese sabit telefonda hoş geldin kampanyası sunulmaktadır. Ev telefonunuzdan her yöne taahhütlü Alo paketleriyle birlikte 2,90 TL’den başlayan fiyatlarla konuşmanın tadını çıkartın.

Türk Telekom Sınırsız Ev İnternet Fiyatları 2020

Kampanyadan sadece evde internet almakta olan yeni bireysel abonelerin faydalanabileceğini belirtmeliyiz. Böylelikle Türk Telekom bedava internet ile birlikte her daim kesintisiz bir şekilde internet sizlere sunulmaktadır.

Türk Telekom Ev İnternet Kampanyaları Nedir?

Yeni kampanya ile birlikte artık hem internet hem de konuşma çok daha avantajlı, çok daha hesaplı hale gelecektir. Bu kampanyadan siz de rahatlıkla faydalanabilir ve hem internetin hem de konuşmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kampanyanın 27 ay, 24 ay ve 12 taahhüt seçenekleri bulunmaktadır. Böylelikle siz de dilediğiniz herhangi bir paketi seçebilir ve buna uygun öneme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

  • Sabit telefon hizmetinde erişim ücreti ise bir defaya mahsus olmak üzere faturaya yansıtılmaktadır.
  • ALO paketten yönlendirme ücreti ya da bağlantı ücreti alınmayacağı gibi kampanyanın iptal edilmesi halinde aboneye cezai işlem yapılmaktadır.
  • ALO paketlerde 10 TL geçiş ücretinin alındığını ve bu kampanyaların da oldukça avantajlı olduğunu söylemek de mümkündür.

Diğer Evde İnternet Kampanyalarına Göz Atın

Türk Telekom Evde İnternet Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı kampanyaların olduğu internet kampanyalarına siz de göz atabilir ve Türk Telekom bedava internet ile beraber artık her daim internetin tadını çıkartabilirsiniz. Böylelikle İnternetsiz ev kalmasın kampanyası, limitsiz internet çağı kampanyası, dört mevsim kampanyası, internet festivali kampanyası sizler için bu şekilde sunulmaktadır.

Hazırnet Günlük İnternet Kampanyası Nedir?

Bütün bu kampanyalar ile birlikte hazırnet kampanyası, bizden kampanyası ve 3 ay bedava kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Dilediğinizce bu kampanyalardan faydalanmak ve her daim de avantajlardan yararlanmak bu konuda mümkün bir unsur, ideal bir duru olarak nitelendirilmektedir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Ev İnterneti Paketleri 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu