Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Kalan Kullanım (İnternet, Mesaj, Konuşma) Sorgulama

Türk Telekom kalan kullanım hakları (internet, mesaj ve konuşma) öğrenmek için birden fazla yöntem vardır. Bunların hangisinin tercih edileceği isteğe bağlı olup kullanıcılar her bir yöntemi en pratik şekilde kullanabilir.

Abonelerini her dönem memnun etmeyi amaçlayan Türk Telekom bunu başarmak adına avantajlı servisler, uygulamalar ve kampanyalar hazırlamaktadır. Operatörün internet sitesinde bunların her biri ile ilgili geniş çaplı bilgi yer almaktadır.

Kalan Dakika, İnternet ve Konuşma Hakkımı Nasıl Öğrenirim?

Kalan kullanım hakkı sorgulama hem faturalı hem de faturasız hat aboneleri tarafından yapılabilir. Bu aboneler kalan internet, dakika ve kısa mesaj haklarını sorgulamak için Online işlem merkezi uygulamasından ya da kısa mesaj servisinden yararlanabilir.

Yapılan bu işlemler için herhangi bir ücret ödenmemekte olup tüm servisler 7/24 boyunca tercih edilebilir. Tüm sistemler müşteri memnuniyeti esas alınarak oluşturulmuştur.

Türk Telekom Hattımda Ne Kadar Lira Kaldı?

Türk Telekom hattımda ne kadar lira kaldı öğrenmek için bakiye sorgulama yöntemleri kullanılır. Bunlar online işlemler, bilgi mesajı, 9333 servisi, *123# tuşlaması ve servisler menüsü olarak ifade edilir.

Tüm kalan bakiye bilgisi servisleri ücretsiz olarak hizmet verir. Bunlar içerisinde özellikle tuşlama ile bakiye ve kalan bilgisi sorgulama daha çok tercih edilir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır?

Türk Telekom müşteri hizmetleri ile kalan kullanım hakları sorgulaması için telefondan 444 1 500 numarası aranır. Burada sesli yanıt sistemi kullanılmakta olup istenilen bilgiye ulaşabilmek için tuşlama yapılması gerekir. Böylece kalan kullanım ve bakiye bilgisine ulaşılabilecektir. Diğer soruların yanıtı için doğrudan müşteri temsilcisine de bağlanılabilir.

9333 ile Kalan Kullanım Haklarını Sorgulamak Mümkün Mü?

Türk Telekom 9333 servisi üzerinden kalan dakika, sms ve internet bilgileri sorgulanabilir. Bu sorgulama için telefonun arama ekranına gelinip 9333 tuşlanır ve kalan kullanım hakları ile ilgili detaylı bilgi alınabilir. Bu servis sadece Türk Telekom’a özgü olup diğer operatör kullanıcılarının erişimine açık değildir.

Türk Telekom SMS ile Kalan Kullanım Hakları Öğrenilir Mi?

Türk Telekom sms ile kalan kullanım haklarını öğrenmek için KALAN yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir. Gönderilen mesajın ardından ilgili numaraya birkaç dakika içerisinde kalan dakika, kısa mesaj ve internet hakkının bilgisi iletilir.

 • 5555’e gönderilen mesajlar için ücretlendirme yapılmaz.
 • Gönderilen mesajlar numara ile gerçekleştirilen son 2 saatlik kullanım bilgisini içermemektedir.
 • Bu yöntemle kalan TL sorgulaması da yapılabilir.

Tuşlama İle Kalan Kullanım Hakları Nasıl Öğrenilir?

Telefondan tuşlama ile Türk Telekom kalan kullanım haklarını öğrenmek için ilgili cep telefonundan *123# tuşlanır ve arama tuşuna basılır. Yapılan bu aramanın ardından hatta kalan bakiye, internet, dakika ve sms hakları mesaj ile gönderilir. Toplu şekilde bilgilendirme yapılmakta olup detaylı sorgulama için diğer kanallar tercih edilebilir.

Türk Telekom Cep Asistan ile Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır?

Paket ve tarifelerle ilgili bilgi almak için avantajlı seçeneklerden biri olan Türk Telekom cep asistan kullanmak istenildiğinde öncelikle uygulamanın indirilmesi gerekir.

 • Servisler bölümünden asistan kısmına girilir.
 • Bu alanda bulunan kredi-kalan kısmı açılır ve burada aylık paketten kalan dakika, internet ve kısa mesaj bilgilerine erişilir.
 • Kısa sürede pratik şekilde işlem yapılabilir.

Türk Telekom İnternet Sitesinden Kalan Dakika, İnternet ve SMS Hakları Nasıl Öğrenilir?

Türk Telekom internet sitesinden dakika, internet ve SMS hakkı sorgulamak için online işlemlere giriş yapılması gerekir. Bunun için sağ üst kısımda yer alan online işlemler sekmesine tıklanır ve telefon numarası ile şifre bilgileri üzerinden sisteme girilir. ,

 • Faturalı hat sahipleri güncel borç ve ödeme bilgilerine
 • Faturasız hat kullanıcıları ise kalan dakika, SMS ve internet haklarına ulaşabilir.
 • Sisteme giriş için gerekli şifre *952# tuşlaması yapılarak alınabilir.

Türk Telekom Uygulaması ile Kalan Bakiye Nasıl Sorgulanır?

Türk Telekom mobil uygulaması ile kalan kullanım haklarını öğrenmek için öncelikle App store ya da play store üzerinden uygulama indirilir.

 • İndirme işlemi için herhangi bir ücret ödenmez.
 • Uygulama indirildikten sonra şifre ve telefon numarası bilgileri ile giriş yapılır.
 • Bilgiler kaydedilerek bir sonraki girişler daha pratik hale getirilebilir.
 • Uygulamaya girildikten sonra ana ekranda mevcut tarife ve paketlerle ilgili detaylı bilgi yer almaktadır.

Türk Telekom Uygulamasından Paketin Son Kullanım Tarihi Öğrenilebilir Mi?

Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden tarife ve paketlerle ilgili merak edilen tüm bilgilere ulaşılabilir. Buradan TL yükleme, tarife değişikliği, kampanyalar, online alışveriş indirimleri ve daha pek çok bilgiye erişilebilir.

Kullanıcı memnuniyetine önem veren Türk Telekom bunu sağlayabilmek adına sürekli hediye internet, konuşma ve mesaj hakları vermektedir. Bunun için özellikle uygulama içerisinde yer alan Sil Süpür kampanyası aboneler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bu kampanya kullanıcılara her hafta birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Kalan Kullanım (İnternet, Mesaj, Konuşma) Sorgulama" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı