Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom İnternet Paketi Ve 20 GB Wifi Hediyeleri

Türk Telekom İnternet Paketi Ve 20 GB Wifi Hediyeleri

Türk Telekom kullanıcıları Mobil Wifi 20 GB paketini satın aldıkları zaman birçok hediyeyi de kazanmış oluyorlar. Bunlardan birincisi Tivibu Go Sinama Paketi diğeri ise Muud Premium Üyelik, aynı zamanda sizler de eğer Mobil Wifi Modemli 20 GB 24 ay tarifesini kulunlarsanız, Muud Premium ve Tivibu Go Sinama Paketini sınırsız şekilde sizlere hediye etmektedir. Yani sizler de 24 ay kampanyalı tarifeye geçiş yaparsanız bu üyelikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.  Ancak Türk Telekom bedava internet ile belirttiği kampanya dahilinde olan paketleri kullanırsanız bu ürünler ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Sizler de TT sayesin de internetleri doyasıya kullanmaya başlayacaksınız.

Muud Premium Ve Tivibu Go Sinema Üyelik Kampanyaları

Türk Telekom’un Mobil Wifi Modemli 20 GB 24 ay kampanyalı olan paketini kullanan kişiler istedikleri her yerden internetin keyfini doyasıya yaşıyorlar. Aynı zamanda ücretsiz olan Muud Premium Üyelik ve Tivibu Go Sinema ile oldukça eğlenceli ve güzel vakitler yaşıyorlar.

  • Tivibu Go Sinema kampanyasından yararlanmak için sizler de hemen TIVIBUWIFI yazarak 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Sizler de sms attıktan sonra 24 Fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak bu paketten yararlanabileceksiniz
  • Muud Premium Üyelik kampanyasından yararlanmak için sizler de hemen MUZIKWIFI yazarak 5555’ SMS gönderebilirsiniz. Sizler de sms attıktan sonra 24 Fatura boyunca ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz. Sizler de sms olarak gelen kampanya kodunu alıp üyeliğinizi aktif etmeniz gerekiyor.
  • Üyeliğinizi aktif etmek için sizlere gelen kodu 444 5 375 numaralı Tivibu müşteri hizmetlerine söyleyerek üyeliğinizi aktif ettirebilirsiniz.
  • Kampanyaya sizler de hemen katılmak istiyorsanız Türk Telekom sitesinden katılmak istediğiniz paketler ile alakalı tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda 444 1 444 arayarak sizler de hem bilgi alıp hem de kampanyaya katılım yapabilirsiniz..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.