Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom ile Yenilenen Selfy Sosyal Large 7 GB İnternet

Türk Telekom ile Yenilenen Selfy Sosyal Large 7 GB İnternet

Günümüzde internet kampanyalarının popülaritesi oldukça yüksek. Özellikle genç neslin youtube tutkunu olmaları internet konusunda büyük bir ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz. İşte tam da bu nokta da Türk Telekom bedava internet  kampanyaları ile gençlerin internet sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Selfy Sosyal Large Paketi 5 GB internete ek olarak 2 GB bedava internet vermektedir.  Bu sayede sosyal medyadan bir an bile uzak kalmazsınız. Bu paket dahilindeki internet yüksek kaliteli videolar da dahil youtubede de kullanım için geçerli olmaktadır. Aylım sadece 28 Lira olan Sosyal Large Paketi her yöne 750 dakika, her yöne 5000 kısa mesaj, 5 GB internete ek olarak Türk Telekom 2 GB bedava internet haklarını kapsamaktadır.  Böylece paketin içeriği yenilense bile fiyat olarak aynı kalmaktadır.

Selfy Sosyal Large Paketi

Bir kısa mesaj ile bu pakete dahil olabilirsiniz. Yapmanız gereken SOSYAL LARGE yazarak 4545’e göndermek olmalıdır. Böylece sadece 28 Liraya bu avantajlı paketten faydalanabilirsiniz. Sadece Türk Telekom Selfy üyelerinin faydalanabileceği Sosyal Large Paketi 7 GB internet kampanyası için genç müşteri olmanız gerekmektedir. 7 ile 25 yaş arasında Türk Telekom müşterileri Selfy üyesi olabilir. Eğer 7 ile 25 yaş arası bir genç iseniz SELFY yazarak 4545’e göndermeniz gerekmektedir. Türk Telekom’a son bir ay içerisinde geçmiş ve faturasız hat kullanıcısıysanız 28 Liraya pakete sahip olabilirsiniz. Pakete ek olarak verilen hediye 2 GB internet

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Avea Bedava İnternet Fırsatı
ile sosyal medya da gönlünüzce gezebilirsiniz. Yurt içi kullanımlar için geçerli olan pakette tüm vergiler dahil olmaktadır. Böylece karşınıza ek ücretler çıkmaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.