Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom ile Yenilenen Selfy Sosyal Large 7 GB İnternet

Günümüzde internet kampanyalarının popülaritesi oldukça yüksek. Özellikle genç neslin youtube tutkunu olmaları internet konusunda büyük bir ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz. İşte tam da bu nokta da Türk Telekom bedava internet  kampanyaları ile gençlerin internet sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. Selfy Sosyal Large Paketi 5 GB internete ek olarak 2 GB bedava internet vermektedir.  Bu sayede sosyal medyadan bir an bile uzak kalmazsınız. Bu paket dahilindeki internet yüksek kaliteli videolar da dahil youtubede de kullanım için geçerli olmaktadır. Aylım sadece 28 Lira olan Sosyal Large Paketi her yöne 750 dakika, her yöne 5000 kısa mesaj, 5 GB internete ek olarak Türk Telekom 2 GB bedava internet haklarını kapsamaktadır.  Böylece paketin içeriği yenilense bile fiyat olarak aynı kalmaktadır.

Ücretsiz Hemen AL->
Türk Telekom’dan Bedava İnternet Kampanyaları

Selfy Sosyal Large Paketi

Bir kısa mesaj ile bu pakete dahil olabilirsiniz. Yapmanız gereken SOSYAL LARGE yazarak 4545’e göndermek olmalıdır. Böylece sadece 28 Liraya bu avantajlı paketten faydalanabilirsiniz. Sadece Türk Telekom Selfy üyelerinin faydalanabileceği Sosyal Large Paketi 7 GB internet kampanyası için genç müşteri olmanız gerekmektedir. 7 ile 25 yaş arasında Türk Telekom müşterileri Selfy üyesi olabilir. Eğer 7 ile 25 yaş arası bir genç iseniz SELFY yazarak 4545’e göndermeniz gerekmektedir. Türk Telekom’a son bir ay içerisinde geçmiş ve faturasız hat kullanıcısıysanız 28 Liraya pakete sahip olabilirsiniz. Pakete ek olarak verilen hediye 2 GB internet ile sosyal medya da gönlünüzce gezebilirsiniz. Yurt içi kullanımlar için geçerli olan pakette tüm vergiler dahil olmaktadır. Böylece karşınıza ek ücretler çıkmaz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

2 Kişi Katıldı

YORUM YAP KAZAN

 "Türk Telekom ile Yenilenen Selfy Sosyal Large 7 GB İnternet" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı