Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom İlçenize Özel İndirim Festival Kampanyası

Türk Telekom İlçenize Özel İndirim Festival Kampanyası

Evde internet kullanmak isteyenler için özel olarak sunulmakta olan bu kampanya ilçenize özel indirim avantajlarıyla sizlere her daim en uygun interneti sunmaktadır. Böylelikle Türk Telekom bedava internet ile birlikte evde internetin keyfini çıkartmak mümkündür. Evinize kadar ücretsiz kurulum ve her şey dahil fiyatıyla birlikte yüksek hızlı limitsiz internet paketleri de sizler için sunulmaktadır. Böylelikle internet festivali kampanyasıyla birlikte en uygun seçenekler de sizler için listelenmektedir denilse bu konuda da her daim avantaj olmaktadır.

İlçenize Özel İndirim Kampanyası

Kampanyaya katılmak için hemen başvuru yapmanız gerekmektedir. Sonrasında ise artık siz de bu paketlerden faydalanabilir ve rahat bir kullanıma da kavuşabilirsiniz denilmektedir. Her daim Türk Telekom bedava internet avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

  • Mobil hattınız Türk Telekom ise bu kampanya ile birlikte her ay ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.
  • 2019 yılının son gününe kadar kampanyayı kullanım daima açık olacaktır.
  • Kampanyadan bireysel yeni aboneler faydalanmak istediklerinde 24 ay taahhüt sözü vererek bu kampanyadan her daim rahatlıkla faydalanabilirler. 24 ay boyunca indirimli her şey dahil olup taahhüt süresi sonucunda taahhüt olmayan tarife ücreti geçerli olmaktadır.
  • Başvuru yapmak için Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabileceğinizi veyahut ofis, mağazalarına uğrayarak bu kampanyadan yararlanabileceğinizi belirtmekte fayda var.
  • Ayrıca İnternet yazarak 6606’ya SMS göndermeniz durumunda başvurunuz alınmaktadır.
  • İlçenize özel olarak sunulmakta olan indirimi yetkililere sorarak öğrenebilirsiniz.

Her daim avantajlarıyla birlikte kullanıcılarına en uygun hizmetleri sunmak isteğinde olan Türk Telekom size en ideal ve en uygun şekildeki hizmetleri sunma gayesi ile birlikte hareket etmektedir. Sizler de bu kampanyadan rahatlıkla faydalanabilir ve sınırsız internetin de keyfini aynı şekilde rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.