Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme 2020

Türk Telekom internet kampanyaları sayesinde ister faturalı hat sahipleri ister faturasız hat sahipleri kendileri için uygun internet paketleri elde edebiliyor. Ayrıca bu paketler kapsamında kimi zaman kadın hat sahipleri kimi zaman öğretmenler kimi zaman memurlar, öğrenciler veya yeni hat alan kişilere farklı fırsatlar sağlayabiliyor.

Yani Türk Telekom firması tüm kullanıcıları ve Türkiye’de mobil kullanım gerçekleştiren herkesi düşünerek kampanya geliştiriyor. 

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2020

Özellikle farklı telefon uygulamalarını yani mobil uygulamaları kullanarak internet kazanmak isteyen kişiler için yine farklı kampanyalar yer alıyor. 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyaları için birçok farklı uygulamanın sayılması mümkündür.

Bu uygulamalar arasında örnek olarak Türk Telekom Selfy ve Türk Telekom online işlemler gibi uygulamalar bulunmaktadır. 

Türk Telekom Selfy ile Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy, aslında tüm Türk Telekom kullanıcıları için değil genç kategoride bulunan kullanıcılar için avantaj sağlayan bir sistem olarak görülebilir.

 • Bugün Türk Telekom kullanmayı tercih eden gençler özellikle Selfy üyesi olmaları ile birlikte farklı ve uygun kampanyalar ile daha fazla internet kazanma şansına sahiptir.
 • Türk Telekom Selfy ile bedava internet kazanmak istiyorsanız, bilhassa Mor Kampanyası dahilinde bulunan kullanıcılardan biri olarak, daha fazla avantaj elde edebilirsiniz.
 • Türk Telekom Selfy’nin kullanılması ve sisteme dahil olunması ile birlikte hediye internet kazanmak isteyen gençler, özellikle faturasız hatlarına en az 25 TL yükleme yapmalıdır.

25 TL yükleme yapılması ile birlikte ardından “MOR HEDİYE” yazılarak 4545’e SMS gönderilmesi doğru olacaktır. Bu işlem yapıldıktan sonra Mor Kampanyası kapsamında otomatik bir şekilde hediye internet hatlarınıza tanımlanır. 

Sil Süpür ile Bedava İnternet

Türk Telekom uygulamaları sayesinde bedava internet kazanmak isteyen kişiler için özellikle Sil Süpür kampanyasının avantajından faydalanmak da ön planda tutulabilir.

 • Sil Süpür ile bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin özellikle telefonlarına Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirmesi ve yükleme yapması gerekir.
 • Mobil hatlar, ev telefonu ve internet kullanımı için aynı uygulama üzerinden giriş gerçekleştirildiği için uygulama açıldıktan sonra mobil bölümüne tıklayarak telefon numarası ve şifre ile giriş yapılır.
 • Uygulama içerisinde belirtilen şekilde şifre kolaylıkla temin edilerek giriş işlemi sağlanabilir. 
 • Türk Telekom online işlemler mobil bölümüne giriş gerçekleştirdikten sonra uygulama içerisindeki menülerde kampanyalar bölümünde sizin için özel bir şekilde geliştirilmiş Sil Süpür avantajını rahatlıkla görebilirsiniz.
 • Kazı kazan şeklinde ekranda çıkan Sil Süpür görseli üzerinde parmaklarınızı gezdirerek kazıma gerçekleştirdiğinizde, hediyeniz ile karşılaşabilirsiniz.
 • Bu işlem sonucunda genellikle hediye internet paketleri kazanılması ile birlikte aynı zamanda hediye konuşma paketi veya hediye SMS paketi kazanma şansınız da yer almaktadır. 

Türk telekom diğer harika kampanyalar için aşağıdan seç tıkla;

Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom kullanıcıları bu servisi kullandıklarında, kimin aradığını rahatlıkla öğrenerek hiçbir aramayı kaçırmadan özellikle iş dünyasında avantaj elde etmektedir.

Ayrıca bu uygulama sayesinde çoğu kişi tarafından bilinmese dahi 1 GB bedava internet kazanabilir. 

 • Arayanı Bil Plus 1 GB hediye internet kampanyasına katılabilmek için 1 aylık veya 6 aylık abonelik gerçekleştiren faturalı veya faturasız aboneler katılım sağlayabilir.
 • Aylık abonelik gerçekleştiren kişiler haftalık olarak kullanılacak 1 GB internet kazanırken, 6 aylık abonelik gerçekleştiren kişiler ise 1 ay süresince kullanılabilecek 1 GB hediye internet kazanılır.
 • Sistem tarafından size bir mesaj gönderilerek, 48 saat içerisinde hattınıza internet yüklemesi yapılacağı bildirilirken, bu kampanyadan her müşteri bir defa faydalanabilir. 

Türk Telekom Hoşgeldin Kampanyası 4 GB İnternet

Yine avantajlı kampanyalardan biri olarak görülebilecek Türk Telekom hoşgeldin kampanyası ile 4 GB internet kapsamında mobil operatör tercihlerini Türk Telekom’dan yana kullanan ve yeni hat alan kişiler veya farklı operatörlerden geçiş yapan kişiler şans elde etmektedir.

 • Kampanya kapmasında yeni geçiş gerçekleştiren veya hat alan kişiler 1 ay kullanabileceği 4 GB hediye internet kazanabilir. 
 • Yeni aboneler hat açılışı sağlandıktan sonrasında ise otomatik olarak hatlarına ücretsiz 40 TL yüklendiğini görebilirler.
 • Bedava internet kampanyasına dahil olmak açısından telefonunuzda “BALLI4GB” yazıp 2070’e SMS göndererek kampanyaya dahil olabilir ve siz de 4 GB internet kazanabilirsiniz. 

Türk Telekom Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası

Dönüşüm Festivali Dönüştür Kampanyası sayesinde de hediye internet elde edilmesi mümkündür.

Genellikle her ay düzenli şekilde paket satın alan faturalı veya faturasız hat sahipleri, tarifeleri içerisinde bulunan ve çok fazla kullanmayı tercih etmedikleri SMS paketini hediye internete çevirebilir. 

 • Herhangi bir ek ücret ödeme zorunluluğu bulunmadan 1000 adet SMS paketi, ek 1 GB internet haline dönüştürülebilir.
 • SMS kısmına girerek “DONUSTUR” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Siri ile Lira Paylaşan Herkese 500 MB

Apple yani iPhone telefonlarda IOS işletim sistemi ile birlikte kullanılabilecek en pratik uygulamalardan biri olan Siri, bugün yüksek takdir gören uygulamalar arasında yer alıyor.

Ayrıca bu uygulamanın kullanılması ile birlikte Türk Telekom müşterileri lira paylaşma işlemini de sağlayabiliyor. Siri ile lira paylaşan herkese 500 MB kampanyası dahilinde de çok pratik bir yöntem ile siz de internet hediyesi alabilirsiniz. 

 • Uygulamayı kullanırken Siri ile konuşma sırasında rehberinizden lira göndermek istediğiniz kişinin adını söyleyebilir ve para gönder emri verebilirsiniz.
 • Türk Telekom online işlemler kullanılması ile birlikte de gönderim gerçekleştirin sonra hiç beklemeden 500 MB internet hediye kazanmak mümkündür.
 • Paket 1 gün içerisinde geçerli olmakla birlikte sadece ilk defa lira paylaşma işlemi yapıldığında kazanılır. 

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Facebook, Twitter, WhatsApp ve Instagram gibi uygulamalar günlük vaktin en fazla geçtiği telefon uygulamaları olmakla birlikte bu uygulamalarda normale göre daha fazla internet harcanmaktadır. Hatta kadın telefon kullanıcıları bu uygulamaları daha fazla kullanmayı tercih etmektedir. 

 • Türk Telekom hediye sosyal medya kampanyası dahilinde de özellikle kadın Türk Telekom müşterileri hediye kazanma şansına sahiptir.
 • Kadın kullanıcılar için özel bir şekilde gerçekleştirilen bu kampanya kapsamında kullanıcılar 30 TL ve üzeri yükleme yapması gereklidir.
 • SOSYAL PAKET” yazarak, 5555’e SMS gönderdiklerinde Facebook, Twitter ve WhatsApp üzerinde kullanabilecekleri hediye internet kazanır.

Bu kampanya için sunulan 2 GB internet hediyesi içeriğinde;

 • 1GB Bedava WhatsApp
 • 1GB Bedava Twitter
 • 1GB Bedava Facebook

Kullanılacak şekilde faturasız hat sahiplerine sağlanmaktadır. 

Diğer Türk Telekom kampanyalarına gitmek için Tıkla

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu