Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Fırsat Web’ de 10 GB İnternet Paketi

Eğer bir Türk Telekom müşterisi iseniz sizi cezbedecek birçok kampanyaya dahil olmanız mümkün. Bu kampanyalardan bir tanesi hiç şüphesiz Fırsat web’ de prime 10 GB Tarifesi olmaktadır. Bu güzel tarifeyle uygun fiyata internet paketine sahip olabilir, internet paketiniz ile de doyasıya keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Türk Telekom Prime kullanıcılarının sayısınız bu yıl içerisinde % 20 ile % 25 arası arttırmayı planladığını açıklarken bu kullanıcı ağını arttırmak için birçok kampanya uygulamaya sokuyor. 

Fırsat Web’de Prime 10GB İnternet Tarifesi Tüm Detaylar

Numarasını ilk kez Türk Telekom’ a taşıyan her kullanıcının ilk faturası hediye olmakla birlikte Türk Telekom 10 GB bedava internet hakkına bilgi sahibi olmak için burayı tıklayın. Fırsat Web’ de prime kampanyasına operatörün web sitesinden ya da online işlemlerden başvurmanız mümkün.

Fırsat Web’ de prime için eğer 12 ay taahhüt verirseniz aylık 45 lira fakat ben taahhütsüz kullanmak istiyorum diyorsanız aylık ödeyeceğiniz ücret 65 liradır.

Her ay 10 GB bedava internet hakkınız hattınıza yüklenir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. Düzenli olarak her ay hattınıza 1000 dakika her yöne ve 1000 kısa mesaj her yöne hakkı tanımlanır.

Türk Telekom Paketleri ile Hediye Kampanyası

Mevcut haklarınızın bitmesi üzerine kullanımlarınız mevcut ücretlendirme üzerinden yapılır. Fırsat web kampanyası için yeni aç ya fa hat taşıma yapmanız gerekmektedir. Kalan haklarınız için; Ses, kısa mesajlar için SMS ve internet için INTERNET yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

  • Kullanım hakları sadece yurt içinde geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya başvurmak için Online işlemlerden ve müşteri temsilciliğinden yararlanabilirsiniz

Türk Telekom Prime’ ye  dahil olmak için PRİME AYRICALIK yazarak 5555’ e göndermelisiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için 444 4 375’ i tuşlayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Konular

3 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Fırsat Web’ de 10 GB İnternet Paketi" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu