Tarifeler

Türk Telekom Faturasız Paketlerde En Güzel Tarifeler

Türk Telekom firması tarafından özellikle faturasız kullanım sağlamak isteyen kişiler için sağlanan birçok avantajlı tarife bulunuyor. Bu tarifeler içerisinde kullanıcıların isteklerine bağlı olarak konuşma, SMS veya mobil internet paketleri gibi avantajlar yer alıyor. 

Özellikle uygun fiyatlı faturasız tarifeler incelendiğinde, bu tarifeler arasında her paket istediğiniz zamanlarda ödeme gerçekleştirilerek elde edilen kullanımlar sağlıyor. Bu işlemleri gerçekleştirmek için öncelikle kullanıcıların Türk Telekom TL yükleme işlemi gerçekleştirmesi gerekiyor. Bu işlem için farklı yöntemler arasında;

 • Türk Telekom online işlemler uygulaması veya mobil uygulaması üzerinde giriş gerçekleştirilerek TL işlemleri sekmesinin kullanılması,
 • Türk Telekom bayileri üzerinden peşin para veya kredi kartı ile birlikte TL yükleme işlemi yapılması,
 • Anlaşmalı marketler veya işletmelerde kasa üzerinden peşin para veya kredi kartı ile TL miktarı belirtilerek yükleme yapılması bulunmaktadır. 
YENİ YAYINLANDI->
Türkcell Gnç Paket Şartları ve Avantajları

Türk Telekom Mobilist Tarifesi

Türk Telekom tarafından sağlanan faturasız tarifeler içerisinde en uygun ve özel tarifelerden birini Mobilist 5GB tarifesi oluşturuyor.

Bu tarife içerisinde kullanıcılar 1 aylık kullanım elde etmek için 33 TL karşılığında; 5GB internet bağlantısı, her yöne 250 dakika ve her yöne 1000 SMS gibi bir fırsat elde ediyor. Tarife yeterli TL bakiyesi bulunduğunda, online işlemler uygulamasında kolaylıkla yapılabilir. 

Türk Telekom Bal Paketleri

Tarifesiz paketler içerisinde sunulan BAL paketlerinde de birçok avantajlı fırsat bulunması ile birlikte en düşük noktada BAL 4 paketi veya en üst noktada BAL 20 paketi tercih edilebilir. Türk Telekom mağazalarından temin edebileceğiniz 30 gün geçerli bu paketlerde;

 • BAL 4 paketi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4GB internet için 40 TL,
 • BAL 8 paketi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 8GB internet 50 TL,
 • BAL 12 paketi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 12GB internet 60 TL,
 • BAL 16 paketi her yöne 750 dakika, her yöne 1000 SMS ve 16GB internet 70 TL,
 • BAL 20 paketi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 20 GB internet 80 TL olarak temin edilebilir. 
YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Faturalı Paketler Nedir? 2020

Türk Telekom Faturasız 3’lü Paketler

Faturasız paketler içerisinde özellikle üçlü paketler ile birlikte 3 AY RAHAT 10 GB paketi gibi farklı fırsatlar elde edilebilir. Örnek olarak bu paket içerisinde 10GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS elde edilebilir. RAHAT10GB yazarak 5555’e mesaj gönderilmesi sayesinde paket temin edilebilir. Bu paket için aylık ücret olarak 70 TL ödenmesi ile birlikte 90 gün geçerli kullanım elde edilmektedir. 

Ayrıca çok hesaplı bir şekilde faturasız kullanım elde etmek için de HESAPLI 1GB paketi seçilerek yine 3’lü avantaj elde edilmesi için

 • 20 TL karşılığında,
 • 1GB internet,
 • 300 dakika her yöne konuşma,
 • Her yöne 3000 SMS elde edilebilir. 
 • HESAPLI1GB fiyatı 5555’e SMS gönderilmesi ile birlikte 1 aylık kullanım elde edilebilir.  
YENİ YAYINLANDI->
Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nedir? 2020

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Bir Kişi Katıldı

 1. Netim yetmiyor ve hiç bir paket bu ihtiyacimi karşılamıyor hesaplı paket istiyorum bu mümkün mü?

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Faturasız Paketlerde En Güzel Tarifeler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı