Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Faturalı Faturasız Ek Paketler

Türk Telekom müşterilerine SMS, internet ve konuşma hizmetleri üzerine hizmetler sunmasının yanında çok geniş bir paket kullanımı sunmaktadır. Paket ifadesi genellikle operatörlerin müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği internet, SMS ve konuşma ihtiyaçlarını kimi zaman tek  tek hizmet sunarken kimi zamanda bu hizmetleri ikili ya da üçlü seçeneklerle kullanıcılarına belirli fiyat karşılığında sunmasını ifade etmektedir.

Hat kullanıcıları hatlarını kullanırken belirlemiş oldukları ana paketleri kullanırken çeşitli nedenlerle paketlerinde yetersiz kalan ya da normal zamanlarda kullanmadıkları bir ürüne ek olarak ihtiyaç duyabilmektedir. Oluşan bu durumlarda ana paketlere çeşitli ilavelere gereksinim duymaktadır.

Türk Telekom Ek İnternet Paketleri

Ek paket ifadesinin ne olduğuna kısaca bakmak gerekirse hat kullanıcılarının yaygın olarak kullandığı ana paketlere ek olarak almış oldukları ekstra paketleri ifade etmektedir. Ek paketler ise duyulan bu ihtiyaç noktasında ortaya çıkmaktadır. Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu ek paket seçenekleri;

 • Günlük 
 • Haftalık
 • Aylık, şeklinde olmaktadır. 

Türk Telekom müşterilerine çok çeşitli ek paket seçenekleri sunmaktadır. Bunlar; 

 • Konuşma paketi
 • SMS paketi
 • İnternet paketi, gibi paket hizmetleri sunmaktadırlar. 

Türk Telekom Ek Paket Nedir? Ek Paket Seçenekleri

Ancak kişiler kullanmış oldukları faturalı veya faturasız hatları kullanıcılarına göre söz konusu paketlerin ikili ya da üçlü olarak farklı kombinasyonları sağlayarak ek paket hizmeti sunmaktadır. 

Kişiler ister faturalı hat isterse faturasız hat kullansınlar oluşan gereksinimleri doğrultusunda ek paket ihtiyacı duyabilmektedir. Kişilerin duyduğu ihtiyaçlar noktasında ek paket alacağı noktasında ek paketin içeriği ve ücreti noktasında değerlendirmesi gerekmektedir.

Bu noktada ücret belirlenirken kişiler alacağı ek paketin içeriği ve ücreti noktasında gerekli kıyaslamaları yapması ve en uygun olanı tercih etmesi gerekmektedir. 

Türk Telekom Ek Paket Nasıl Alınır?

Ek paket alınacağı zaman ister faturalı isterse faturasız hat olsun çok çeşitli yollarla alınabilmektedir. 

Türk Telekom müşterileri ek paket alacakları zaman; 

 • Herhangi bir Türk Telekom bayisine bireysel başvuru yaparak,
 • Türk Telekom mobil uygulamasını indirerek, 
 • Türk Telekom internet sitesi üzerinden işlem yaparak,
 • Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak, 
 • Türk Telekom’un belirlemiş olduğu numaraya SMS ile başvurarak ek paket alabilmektedir. 

Ek paket noktasında dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi de ek paket olarak alınan paketlerin devamlılığıdır. Yani bir diğer deyişle herhangi bir ek paket alındığında aksi belirtilmedikçe ek paketin tekrar edeceğidir. Yapılan ek paketler iptal edilmedikleri takdirde her ay kendisini tekrar etmektedir. 

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Faturalı Faturasız Ek Paketler" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu