Tarifeler

Türk Telekom Faturalı En Avantajlı Paket Tarifeleri

Türk Telekom tarafından her ay ön ödemeli bir şekilde kullanım elde etmek isteyen mobil kullanıcılara sunulan onlarca farklı faturalı paket ve tarife yer alıyor. Fakat bu paket ve tarifeler içerisinde kullanıcıların taleplerine uygun bir şekilde konuşma, SMS ya da internet kullanımı açısından istenilen avantajı oluşturan farklı seçenekler de bulunuyor. 

Özellikle kullanış şekilleri değişmekle birlikte Türk Telekom firması tarafından sağlanan tarifeler içerisinde;

 • Faturalı müşteriler için bol internetli tarifeler,
 • Gençler için Selfy tarifeleri,
 • Sınırsız kullanımı için prime tarifeler,
 • Aile tarifeleri,
 • Meslek gruplarına göre avantajlı teklifler
 • Kullanıcı tiplerine bağlı özel şekilde oluşturulmuş tarifeler yer alıyor. 
YENİ YAYINLANDI->
Şebeke Sorunu ve Servis Yok Çözümü Nedir?

Türk Telekom Faturalı Müşteriler İçin Özel Bol İnternetli Tarifeler

Özellikle bol internet kullanmak isteyen kişiler için 4GB karşılığında 41 TL ödeme ile başlayan bu paketlerde, 105 TL ödeme karşılığında 25GB gibi bir kullanıma kadar ulaşan tarifeler yer alıyor. Bu tarifeler içerisinde tamamen özel bir şekilde belirlenmiş olarak her tarifeye ek 1000 dakika ve 1000 SMS gibi bir kullanım yer alıyor. 

Türk Telekom Gençler İçin Selfy Tarifeleri

Gençlerin sosyal medyayı daha fazla kullanabilmesi için özel bir şekilde oluşturulan Selfy tarifelerinde ise birçok farklı paket bulunuyor. Bulunan 12 farklı tarife seçeneği içerisinde;

En düşük rakam ile MOR SMALL tarifesi 47 TL karşılığında; 1GB normal+1GB geceleri olmak üzere 2GB internet, her yöne 600 dakika ve her yöne 5.000 SMS içeriyor. 

YENİ YAYINLANDI->
Bedava SMS Gönderme Nasıl Yapılır?

Ortalama bir kullanım için MOR XLARGE tarifesi kapsamında; aylık 64 TL ücret ile birlikte 5GB standart+5GB geceleri olmak üzere 10GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5.000 SMS elde edilebiliyor. 

En yüksek noktada ise bu tarifelerde SOSYAL XLARGE tarifesi kapsamında; aylık 89 TL taahhütlü ücreti ile birlikte 5GB sadece sosyal medya kullanımı için 15GB internet, 750 dakika ve 5.000 SMS elde edilebiliyor. 

Türk Telekom Rahat Kullanım İçin Prime Tarifeleri

En yüksek internet içeriğine sahip olmak isteyen kişiler için sunulan Prime tarifelerinde ise en düşük 12GB ve en yüksek 25GB paketler içeren birçok farklı tarife seçeneği yer alıyor. Örnek olarak; aylık 79 TL gibi bir ücret karşılığında; ilk 3 ay 30GB hediye sonrasında her ay 25GB, her yöne 1000 dakika ve her yöne 1000 SMS sunulan PRİME EXPER 25 GB tarifesi seçilebilir. 

YENİ YAYINLANDI->
Fizy Premium Üyeliği Kampanyaları Ücreti 2020 Nedir?

Türk Telekom Aile Tarifeleri

Ailece kullanımda 5 kişiye kadar katılım sağlanabilecek şekilde taahhütlü 60 TL ile her ay 6GB, 3000 dakika ve sınırsız SMS sağlayan AİLECE 6GB tarifesi veya taahhütlü 89 TL ile her ay 15GB internet, 5000 dakika konuşma ve sınırsız SMS sağlayan AİLECE 15GB tarifesi tercih edilebilir. 

Mesleklere Uygun Tarifeler

Türk Telekom tarafından mesleklere uygun şekilde hazırlanan tarifeler içeriğinde ise

 • Enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı çalışan ve yakınlarına özel,
 • Kamu çalışanlarına özel,
 • İçişleri bakanlığı çalışanlarına özel,
 • Basın personellerine özel,
 • Eğitimcilere özel tarifeler bulunmaktadır. 

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Faturalı En Avantajlı Paket Tarifeleri" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı