Evde İnternet

Turk Telekom Ev İnterneti 2020 Paket Fiyatları

Turk Telekom müşterilerine internet noktasında da birbirinden cazip kampanyalar düzenlemektedir. Eğer sizde evinize ya da iş yerinize internet almayı düşünüyorsanız Turk Telekom Ttnet ADSL paketleri tam size göre olacaktır. Hemen her bütçeye uygun tarifelerin bulunduğu bu paketlerden kendinize en uygun olanını kolaylıkla seçebilmektesiniz. Şimdi sizlere her biri birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu kampanyaları tanıtacağız.

Milleni Fiber-35 Megabit-Limitsiz-Fiber Özgürüm Kampanyası

Sizde artık Turk Telekom fıber internet hızı ile adeta uçuşa geçeceksiniz. Tamamen taahhütsüz olan bu kampanyadan istediğiniz takdirde cayma hakkına da sahip olabilmektesiniz. Bu kampanya da modem hediyesi bulunmamaktadır. Şayet kullanım için bu kampanyayı seçerseniz size aylık 69,90 TL gibi bir maliyeti olmaktadır. Aktivasyon ücreti bulunmayan bu kampanya da modem kurulum ücreti kullanıcıya ait olmaktadır.

Türk Telekom Jet Kampanya Nedir?

Bu kampanya ile ilk 6 ay içerisinde iki kata varan çok daha hızlı internete kavuşacaksınız. Turk Telekom ADSL paketleri arasında yer alan bu kampanyadan yararlanacağınız takdirde sizler için ücretsiz kurulum gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda başka internet servislerinden gelen kullanıcılara anında 150 TL hoş geldin indirimi yapılmaktadır. 27 ay sözü verdiğiniz takdirde bu kampanya ile internete iki kat daha hızlı başlayacaksınız. Fiyat olarak da aylık sadece 74,90 TL ödeyeceksiniz.

Türk Telekom Dört Mevsim Kampanyası

Her şey dahil sabit fiyat isteyenlere dört mevsim boyunca interneti en hızlı şekilde yaşatacak olan dört mevsim kampanyası Turk Telekom’da sizleri beklemektedir. Bu kampanya ile jet hızında fiber internete kavuşacak ve herhangi bir kurulum ücreti ödemeyeceksiniz. Sizden sadece 12 ay yani bir yıl taahhüt istenilmektedir.

Eğer başka internet servislerinden Turk Telekom’a geçiş yaparsanız sizlere ayrıca150 TL hoş geldin indirimi yapılmaktadır. Sizde Turk Telekom ADSL paketleri arasında yer alan bu eşsiz kampanyadan 79,90 TL’ye yararlanmak için vakit kaybetmeden başvurun.

Turk Telekom Ttnet ADSL Modem Fiyatları

Turk Telekom internet hizmetinden yararlanırken bazı kampanyalarda modem ücreti istenmezken, bazı kampanyalarda modem ücreti istenilmektedir. Birbirinden farklı ve kalitede ki modemler kampanyalı fiyatlarla Turk Telekom’da sizleri beklemektedir.

Hem de peşin fiyatına taksitle satın alabilmektesiniz. Sizde Turk Telekom modem sahibi olmak istiyorsanız bunu Turk Telekom’un online sitesinden başvurarak ya da kendinize en yakın şubesine bizzat giderek yapabilmektesiniz.

Turk Telekom Alt Yapı Hizmetleri

Turk Telekom internet servis ağının ülkemizde neredeyse alt yapısının ulaşmadığı bir yer bulunmamaktadır. Turk Telekom altyapı çalışmaları sayesinde günümüzde artık birçok il ve ilçeye ADSL, ULTRANET, HİPERNET ve Fiber net gibi hizmetlerin birçoğunu ulaştırmış bulunmaktadır.

Evde İnternet Diğer Kampanyalar Aşağıdan Seçimini Yap

Bulunduğunuz bölgede bu internet hizmetlerinden hangisinin olduğunu rahatlıkla sorgulayabilir ve bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca tüm bu hizmetleri ücretsiz olarak gerçekleştirebilmektesiniz. Yine Turk Telekom arıza ile ilgili hemen her tür konuda rahatlıkla 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Turk Telekom Ev İnterneti 2020 Paket Fiyatları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu