Evde İnternet

Türk Telekom Ev İnternet Paketleri Nelerdir?

İnternet denildiğinde ilk akla gelen her zaman Turk Telekom olmaktadır. Çünkü yıllardır bu alanda yatırımlar yapmış ve halkın güvenini kazanmıştır. Turk Telekom evde internet tarifeleri ile sizde evlerinizde avantajlı internet paketlerinden yararlanacaksınız. İçerisinde bulunduğumuz teknoloji düşünüldüğünde evde internet olmadan durmak ve işlerinizi halletmek gerçekten çok zor olmaktadır. Akıllı telefonu kullananlar için, mobil internetlerin paketleri hızlı bitmesi konusunda zorlandığı ortadadır. Böylece sizde evde internet paketleriniz ile internetin tadını doyasıya çıkaracaksınız.

Turk Telekom Evde İnternet Paketi Avantajları

Turk Telekom üzerinden ev interneti almanız sizler için birçok açıdan avantajlı olmaktadır. Şimdi Bu avantajların neler olduğundan bahsedelim.

YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Modem Fiyatları Nedir?
  • Turk Telekom sizlere güçlü alt yapısı ile mükemmel hızlarda internet keyfi yaşatmaktadır. 274.000 km’lik fiber internet alt yapısı ile Türkiye’nin dört bir yanındaki insanlara son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır. En yüksek kalitedeki videolarınızı bile sorunsuz açabileceksiniz.
  • Türk Telekom evde internet avantajları sizlere üstün teknolojisi sayesinde evde internet, mobil, ev telefonu ve televizyon hizmetlerini sunmaktadır. Sadece bir firma ile bütün iletişim ihtiyaçlarınız için avantajlı olarak yararlanabilmektesiniz.
  • Sizde Turk Telekom’a gelerek avantajlar dünyasına giriş yapabilirsiniz. Eğer başka internet kullanıcısı iseniz, bize geldiğiniz takdirde sizlere hoş geldin kampanyası adı altında 150 TL’ye kadar indirim sunabilmekteyiz.
  • Ülkemizin hemen her yerinde binlerce noktada kurulu satış kanalları ve Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 7gün 24saat hizmet alırsınız. Dilerseniz Türk Telekom Online İşlem Merkezi’ne istediğiniz zaman giriş yaparak birçok 7/24 hizmet alabilmektesiniz. Tüm bu hizmet kanalları üzerinden abonelik sonrası işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Türk Telekom evde internet kampanyası olarak evde, kafede ya da dışarıda her zaman hizmetinizdeyiz. Evde internet kampanyamıza gelenlere binlerce WiFi noktalarımızda kullanabilecekleri ücretsiz wifi kullanım hakkı sağlamaktayız. Bunun haricinde avantajlı evde internet ve mobil kampanyalarımız sayesinde evde ve dışarıda interneti özgürce ve doyasıya kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
YENİ YAYINLANDI->
Turkcell Superbox 2020 4.5G Sınırsız Ev İnterneti Nedir?

Türk Telekom Ev İnternet Paketi Kampanyaları

Şimdi Turk Telekom evde internet kampanyalarından ve özelliklerinden bahsedelim.

  • Yılın kampanyası ile limitsiz fiber internete her şey dâhil, ücretsiz kurulum avantajıyla 74,90 TL’ye sahip olabilmektesiniz. Ayrıca online başvurularda 50 TL indirim kazanmaktasınız.
  • Lider Kampanya sayesinde limitsiz fiber internete her şey dâhil, ücretsiz kurulum avantajı ile 69,90 TL’ye sahip olabileceksiniz. Yine bunda da online başvurularda 50 TL indirim yapılmaktadır.
  • Turk Telekom Jet Kampanya sizlere ilk altı ay boyunca iki kat hızlı limitsiz fiber internet hizmetini ücretsiz kurulum avantajıyla 74,90 TL’den sağlamaktadır. Online başvuru ile 50 TL indirim kazanın.
  • İnternetsiz ev kalmasın kampanyası ile sizde her şey dâhil 20 GB internete 29,90 TL’den kavuşabilmektesiniz. Kurulum tamamen ücretsiz olmaktadır.
  • Turk Telekom limitsiz yalın internet kampanyasına sizde her şey dâhil ücretsiz kurulum seçeneği ile 69,90 TL’den dâhil olabilirsiniz. Yine online başvurularda 50 TL indirim kazanılmaktadır.
YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom İnternet Paketi Fiyatları 2020

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Ev İnternet Paketleri Nelerdir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı