Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması 2 GB Hediye

Türk Telekom Dijital Depo Uygulaması 2 GB Hediye

Türk Telekom ile birlikte videolarını ve fotoğraflarını Dijital Depoya yedekleyen herkese bedava 2 GB hediye vermektedir. Diğer operatörlerde de farklı isimlerle yer alan bu tarzdaki uygulama Türk Telekom kullanıcıları için de geliştirilmiştir. Böylelikle hem bilgisayardan hem mobil cihazdan kullanılmakta olan uygulama ile birlikte kullanıcılara Türk Telekom bedava internet sağlanmaktadır. Çoğu kişinin anılarını silmek yerine bunu bir yerde saklamayı tercih etme isteği ile birlikte geliştirilmiş olan bu uygulama ile birlikte artık bu problemden kurtulmak da mümkündür. Toplamda 2 GB olarak ücretsiz depolama alanının verilmesiyle birlikte aynı zamanda bu alanı artırmak da mümkündür. Fotoğrafları, videoları ve dosyaları kolaylıkla saklayabileceğiniz bu alanı sizler de kullanabilir ve her daim tercih edebilirisiniz. Böylelikle alanınınız dolmadan rahatlıkla kullanım kolaylığını da sağlamak mümkündür.

Dijital Depo Nedir?

Akıllı cihazlardaki ya da bilgisayardaki dosyalarınızı internet ortamında saklamaya yarayan bir uygulama ulan Dijital Depo her zaman yanınızdadır.

  • Fotoğrafların, videoların ya da dosyaların saklanmasının yanı sıra aynı zamanda rehber gibi verilerin yedeklenmesine de olanak sağlamaktadır.
  • Günümüzde farklı farklı avantajlar ve kampanyalar ile birlikte kullanıcılarına hizmet veren Türk Telekom bedava internet avantajlarıyla birlikte de diğer operatörlerin daima birkaç tık önünde yer almaktadır.
  • Sizler de bu konuda profesyonel bir şekilde destek almak isteğindeyseniz ya da böylesine bir düşünceniz varsa o zaman bu kampanyaları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.
  • Emin olunabilir ki burada çok sayıda farklı kampanya ve çok sayıda farklı avantajlar sizler için sunulmaktadır. Burada bulunan farklı avantajlara da detaylı bir şekilde göz attıktan sonrasında istediğiniz herhangi birisini tercih edebilir ve Türk Telekom avantajlarından da her daim yararlanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.