Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Cumadan Pazara Paketi ile Sınırsız 1 GB İnternet

Türk Telekom Cumadan Pazara Paketi ile Sınırsız 1 GB İnternet

Türk Telekom ile hafta sonu boyunca Cuma ve Pazar günleri arasında ek paketi kullanarak bir ay boyunca sınırsız internet kullanımı sağlayabilirsiniz. Türk Telekom resmi internet sitesinden kampanyanın detaylarına ulaşabileceğiniz gibi Türk Telekom bedava internet kampanyalarından da aynı şekilde faydalanmak her daim avantaj olacaktır. Faturalı özel sektör çalışanı tarifesinde bulunanların tercih edebileceği bu paket ile birlikte fatura dönemi devam ederken Cuma günü saat altıdan başlayarak Pazar günü gece on ikiye kadar geçerli olmak üzere Sınırsız 1 GB cepten internet paketi sunulmaktadır. Gerekli koşullara uyum sağlamayan ve faturasız olan kullanıcılar ise başka kampanyadan, Türk Telekom bedava internet sayfasındaki bilgilerden hediyelerini alabilirler. Paket dahilinde hızlı kullanım hakkı olarak 1 GB internet tanımlanan bu tarifede aynı zamanda hattınızda tanımlı olarak başka internet paketi bulunmamaktadır.

Cumadan Pazara Sınırsız İnternet Paketi

İnternet kullanımınızın rahatlıkla gerçekleştirileceği bu paket ile birlikte hattınızda tanımlı başka bir internet paketi bulunmaması durumunda hiçbir şekilde fazladan ücret ödemeden paketin geçerli olduğu günlerde 96 Kbps hız ile sürdürecektir. Sizler de bu internet hızı erişimini eski haline getirmek istiyorsanız o zaman farklı bir internet paketi yapmanız gerekebilir. Paketiniz fatura kesiminden sonra Türk Telekom bedava internet ile birlikte yenilendiği zaman internet erişiminiz de aynı şekilde hızlanacaktır. Farklı farklı kampanyalar ile birlikte müşterilerine her daim en uygun hizmeti vermeyi amaçlayan Türk Telekom farklı kampanyalar ve avantajlar ile birlikte siz müşterilerine en uygun hizmetleri de sunmayı hedeflemektedir. Sizler de buradaki en uygun ücretler ile birlikte en ideal hizmetleri de rahatlıkla alarak operatörünüzün sizlere sunduğu hizmetleri memnuniyetle kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.