Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama

29.07.2019
Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama

Birçok operatör müşterileri hatları üzerine telefon alabildiği gibi Turk Telekom müşterileri de kendi adları üzerine olan hatlarından cihaz alabilmektedirler. Bunun için Turk Telekom cihaz puanı öğrenme yaptırmaları ve sorgu sonucunda hangi telefonları ya da hangi tabletleri alabileceklerini öğrenmeleri yeterli olmaktadır. Müşterilerine ardı arkası kesilmeyen birbirinden değerli kampanyalar düzenleyen Turk Telekom müşterilerine hat üzerine telefon alma imkânı sunarak büyük kolaylıklar sağlamış olmaktadır. Çünkü günümüzde birçok kişinin nakit para ile akıllı cihazlar alabilecek durumu olmamaktadır.

Fakat bu noktada bizim sizlere tavsiyemiz ilk önce iyi bir araştırma yapmalı ve ekonominize uygun olan cihazı almalısınız. Turk Telekom bu noktada sizlere birçok cihaz seçeneği sunmaktadır. Fakat bu cihazlardan yararlanabilmek için bazı taşımanız gereken şartlar bulunmaktadır.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Start ile Yetenekli Gençlere Kariyer

Turk Telekom Hat Üstüne Telefon Alma Fırsatından Kimler Faydalanabilir?

Turk Telekom’da da cihaz alabilmek için öncelikle sizler için Telefon cihaz puanı sorgulama işlemleri yapılmaktadır. Türk Telekom cihazlarından yararlanabilmek için; Turk Telekom faturalı hatlarınızın geçmiş döneme ait ödeme performansının olumlu olması gerekmektedir. Ya da Kredi Kayıt Bürosu aracılığı ile Sorgulanacak Risk Raporu sonucunuzun olumlu olması ön şartlardandır. Bazı durumlarda sizden kampanya katılımı için belli miktarlarda ön ödeme yapılması istenilebilmektedir.

Yapılan sorgulama sonucu eğer puanınız yeterli görülürse Turk Telekom’un sizlere tanımış olduğu cihazlardan puanınıza uygun olanlardan alabilmektesiniz. Eğer puanınız zaten çok yüksekse bütün cihazları alma hakkına sahip olacaksınız. Fakat sorgulama sonucu puanınızın düşük çıkması durumunda bu kampanyadan yararlanamayabilirsiniz. Turk Telekom cihaz puanı yükseltme için öncelikle kendinize en uygun bir hat tarifesi seçmeli ve ödemelerinizi düzenli olarak yapmalısınız. Bu durumda puanınızda otomatik olarak yükseltilecektir.

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Medistate Hastanesi Randevu ve Muayene Ücretleri Nedir?

Turk Telekom Akıllı Cihaz Yenileme ve Taksit Planlama

Buna Bakmalısın -> Türk Telekom Puana Gerek Yok!! Akıllı Telefon Kampanyasını Kaçırma Hemen Tıklaa!!

  • Turk Telekom müşterileri akıllı cihaz yenilemek isteyenler için, eski telefonları karşılığında sahip olmaktalar. Turk Telekom taksitli telefon almayı düşünenler içinde ön ödeme karşılığında yeni cihazlarına indirimli fiyatlardan sahip olabilmekteler.
  • Getireceğiniz eski cihazınızın ön ödemeli fiyatı, alacağınız yeni cihazın kontratlı fiyatının en fazla %75 bedeli kadar olmalıdır.
  • Alacağınız yeni cihaz için hesaplaması yapılan aylık taksit tutarının küsurlu olması durumunda kuruşa yuvarlama yapılır. Yapılan yuvarlamadan dolayı oluşacak olan toplam fark kontratınızın başladığı ilk ay cihaz taksitine yansıtılır ya da cihaz taksitinden çıkartılır.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Özel Numara ile Vip Hat Satın Alma Nasıl Yapılır?

Turk Telekom Tarifeye Ek Ödeme Teklifi

  • Turk Telekom’da bu tekliften faydalanabilecek olanlar üç gruptan oluşmaktadır. Müşterilerin verdikleri taahhüt boyunca faturalarına hizmet aldıkları tarifenin bulunduğu gruba göre aylık indirimleri yansıtılmaktadır. Böylece Turk Telefon cihaz puanı sorgulama sonucu almış olduğunuz cihazların bedellerini tarifenize ek olarak ödeyeceksiniz.

Buna Bakmalısın -> Türk Telekom Puana Gerek Yok!! Akıllı Telefon Kampanyasını Kaçırma Hemen Tıklaa!!

  • Turk Telekom’da kampanya kapsamında yer alan tarife grupları arasında geçişler yapılabilmektedir. Gruplar arasındaki bu geçişler için taahhütnamede belirtilmiş olan kurallara göre yapılmaktadır. Eğer bu kurallar dışında bir tarife değişikliği söz konusu olursa, kampanya sona erdirilmekte ve kullanıcılara cayma bedelleri yansıtılmaktadır

Konu için Soru Sorabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.