Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama

Birçok operatör müşterileri hatları üzerine telefon alabildiği gibi Turk Telekom müşterileri de kendi adları üzerine olan hatlarından cihaz alabilmektedirler. Bunun için Turk Telekom cihaz puanı öğrenme yaptırmaları ve sorgu sonucunda hangi telefonları ya da hangi tabletleri alabileceklerini öğrenmeleri yeterli olmaktadır.

Türk Telekom Cihaz Puanı Öğrenme 2020 Nasıl Yapılır?

Müşterilerine ardı arkası kesilmeyen birbirinden değerli kampanyalar düzenleyen Turk Telekom müşterilerine hat üzerine telefon alma imkânı sunarak büyük kolaylıklar sağlamış olmaktadır. Çünkü günümüzde birçok kişinin nakit para ile akıllı cihazlar alabilecek durumu olmamaktadır.

Fakat bu noktada bizim sizlere tavsiyemiz ilk önce iyi bir araştırma yapmalı ve ekonominize uygun olan cihazı almalısınız. Turk Telekom bu noktada sizlere birçok cihaz seçeneği sunmaktadır. Fakat bu cihazlardan yararlanabilmek için bazı taşımanız gereken şartlar bulunmaktadır.

Turk Telekom Hat Üstüne Telefon Alma Fırsatından Kimler Faydalanabilir?

Turk Telekom’da da cihaz alabilmek için öncelikle sizler için Telefon cihaz puanı sorgulama işlemleri yapılmaktadır. Türk Telekom cihazlarından yararlanabilmek için; Turk Telekom faturalı hatlarınızın geçmiş döneme ait ödeme performansının olumlu olması gerekmektedir.

Ya da Kredi Kayıt Bürosu aracılığı ile Sorgulanacak Risk Raporu sonucunuzun olumlu olması ön şartlardandır. Bazı durumlarda sizden kampanya katılımı için belli miktarlarda ön ödeme yapılması istenilebilmektedir.

Sms ile Türk Telekom Cihaz Puanı Sorgulama

Yapılan sorgulama sonucu eğer puanınız yeterli görülürse Turk Telekom’un sizlere tanımış olduğu cihazlardan puanınıza uygun olanlardan alabilmektesiniz. Eğer puanınız zaten çok yüksekse bütün cihazları alma hakkına sahip olacaksınız. Tüm türk telekom kampanyaları yazımıza git

Türk Telekom Cihaz Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fakat sorgulama sonucu puanınızın düşük çıkması durumunda bu kampanyadan yararlanamayabilirsiniz. Turk Telekom cihaz puanı yükseltme için öncelikle kendinize en uygun bir hat tarifesi seçmeli ve ödemelerinizi düzenli olarak yapmalısınız. Bu durumda puanınızda otomatik olarak yükseltilecektir.

Turk Telekom Akıllı Cihaz Yenileme ve Taksit Planlama

Turk Telekom müşterileri akıllı cihaz yenilemek isteyenler için, eski telefonları karşılığında sahip olmaktalar. Turk Telekom taksitli telefon almayı düşünenler içinde ön ödeme karşılığında yeni cihazlarına indirimli fiyatlardan sahip olabilmekteler.

blank

Getireceğiniz eski cihazınızın ön ödemeli fiyatı, alacağınız yeni cihazın kontratlı fiyatının en fazla %75 bedeli kadar olmalıdır.

Turk Telekom Tarifeye Ek Ödeme Teklifi

Alacağınız yeni cihaz için hesaplaması yapılan aylık taksit tutarının küsurlu olması durumunda kuruşa yuvarlama yapılır. Yapılan yuvarlamadan dolayı oluşacak olan toplam fark kontratınızın başladığı ilk ay cihaz taksitine yansıtılır ya da cihaz taksitinden çıkartılır.

Turk Telekom’da bu tekliften faydalanabilecek olanlar üç gruptan oluşmaktadır.

Türk Telekom Cihaz Alma Kampanya Şartları 2020 Nedir?

Müşterilerin verdikleri taahhüt boyunca faturalarına hizmet aldıkları tarifenin bulunduğu gruba göre aylık indirimleri yansıtılmaktadır. Böylece Turk Telefon cihaz puanı sorgulama sonucu almış olduğunuz cihazların bedellerini tarifenize ek olarak ödeyeceksiniz.

Turk Telekom’da kampanya kapsamında yer alan tarife grupları arasında geçişler yapılabilmektedir. Gruplar arasındaki bu geçişler için taahhütnamede belirtilmiş olan kurallara göre yapılmaktadır. Eğer bu kurallar dışında bir tarife değişikliği söz konusu olursa, kampanya sona erdirilmekte ve kullanıcılara cayma bedelleri yansıtılmaktadır

Benzer Konular

55 Kişi Katıldı

 1. Puanımı öğrenebilirmiyim.şayet cihazdan faydalanmıyorsam hattımı nasıl kapattırabilirim.bilgi verimisiniz.

 2. Türk Telekom müşterisinin faturalı hat üzerime telefon almak istiyorum puan nımı öğrenebilir miyim

  1. slm haber yapmışsiniz amayapilan yorumlara kimse cevap vermemiş bende turk telekom puan sorgulatacm bilen varmi arkadaşlar yardimci olsaniz

 3. Merhaba 1yıldır faturalıyım bir cihaz aldım gecen ay bitti taksitlerim simdi yeni cihaz akmak istiyorum bu mümkünmü

 4. Yaklasık 3 yıldır türk telekomluyum ama cihaz alamıyorum ne bi borcum var ne bi sorunum ama alamıyorum bu konuda cok vasatlar

 5. Merhaba cihaz kampanyasından yararlanmak istiyorum yaklaşık 9 yıllık avea abonesiyim ama onay verilmiyor daha öncede iki hattım üzerinden 4 tane cihaz aldım ama şimdi onay verilmiyor yardımcı olurmusunuz

 6. 1 yıllık türk telekom müşterisiyim evde internet ve faturalı hat kullanıyorum acaba faturama ek cihaz alabilir miyim ?

 7. Evde internet kullaniyorum ve cep telefonu almak istiyorum puanim acaba yeterlimi hangi cihazlari alabilirim aylik 98 tl oduyorum ve hic aksatmadim

 8. Nerdeyse 2 yıldır türk telekomda faturalı hat kullanıyorum
  Bir kere hattımın üzerine telefon aldım ve son ödemesi kaldı şimdi tekrar fatura üzerine bir telefon almak istiyorum puanımı öğrenebilirmiyim

  1. Türk Telekom müşterisinin faturalı hat üzerime telefon almak istiyorum puan nımı öğrenebilir miyim

 9. Türk telekom ttnet internet ve tivibu kullanıcısıyım hattım üstüne telefon alabililirmiyim iki yıllık müsterihim

   1. Puanımı öğrenebilir miyim 9 yıldır Türk Telekom kullanıcısıyım. 5 yıldır GSM faturalı hat kullanıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Cihaz Puan Sorgulama" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu