Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom müşterilerini her zaman olduğu gibi 2020 yılın da birbirinden güzel kampanyalar, tarifeler, indirimler ve hediyeler bekliyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen operatörlerinden birisi olan Türk Telekom, uygun fiyatları nedeniyle vatandaşların operatör tercihleri arasında yer alıyor. Ayrıca dağıttığı hediyelerle de oldukça cömert bir operatör olarak biliniyor. Siz de yazımızı okuyarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilir, internet paketlerinizi katlayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2020

Kadın müşteriler, Türk Telekom’un sosyal paket kampanyasına katılarak WhatsApp, Twitter ve Facebook’ta kullanabilecekleri toplam 2 GB internetin sahibi oluyorlar. Kampanya kapsamında 1 GB WhatsApp için, 1 GB da Facebook ve Twitter için hattınıza tanımlanacaktır.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için hattınıza tek seferde 25 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekiyor. Yükleme işlemini başarıyla tamamladıktan sonra “SOSYAL PAKET” yazarak 5555’e kısa mesaj gönderdiğiniz taktirde sosyal paket ücretsiz olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telefon Selfy ile Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy, genç müşterilerine her zaman avantaj sağlayan bir tarifedir. Selfy üyesi olarak birbirinden uygun kampanyalara daha uygun fiyatlar üzerinden sahip olabilir, çeşitli kampanyalardan ve hediyelerden yararlanabilirsiniz. Türk Telekom tarafından geliştirilen Tambu uygulaması, yerli bir klavye uygulamasıdır.

Eğer Selfy kullanıcısıysanız ve telefonunuza “Tambu” isimli uygulamayı indirirseniz 1 GB ücretsiz internetin sahibi olabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra hediye kodu bölümüne girin ve size özel olan hediye kodunuzu alın. Bu kodu TAMBU KOD şeklinde 4545’e gönderin. SMS’iniz alındıktan sonra 30 gün boyunca geçerli 1 GB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Selfy Faturalı Faturasız Paketleri Nedir?

Türk Telekom Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Türkiye’de 4.5G teknolojisinin faaliyete geçmesiyle birlikte operatörler de kullanıcılarını 4.5G’ye geçirmek için teşviklerde bulunuyor. Bu kapsamda pek çok operatör, hattını 4.5G destekli bir hat ile değiştiren müşterilerine, 4.5G hızında internetler hediye ediyor.

Türk Telekom’da da faturalı müşterilere özel böyle bir kampanya mevcut. Eğer hattınızı, Türk Telekom bayilerinden 4.5G destekli bir SIM kartıyla değiştirseniz 30 GB internet hediyesinin sahibi olabilirsiniz. Hattınızı değiştirdikten sonra kısa mesajlar bölümünden 4.5G 30 GB yazıp 5555’e gönderirseniz hattınıza 4.5G hızında 30 GB aylık internet tanımlanacaktır.

ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet Paketleri

ArayanıBil hizmeti, telefonunuz kapalıyken aldığınız aramalarla ilgili detaylı bilgileri telefonunuz açıldığında kısa mesaj olarak almanızı sağlayan bir Türk Telekom hizmetidir. Bu servise isterseniz 1 aylık ücretini ödeyerek 30 gün boyunca, isterseniz de 6 aylık ücretiyle 6 ay boyunca dahil olabilirsiniz.

1 aylık abone olmak için PLUS yazıp 7065’e, 6 aylık abone olmak için de PLUS yazıp 7066’ya kısa mesaj gönderebilirsiniz. Servise başarılı bir şekilde kaydolduğunuz zaman kısa mesaj alacak, ardından da 1 GB kullanabileceğiniz haftalık internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom faturasız müşterileri de oldukça avantajlı kampanyalardan yararlanabiliyorlar. Türk Telekom’un Ziraat Bankasıyla birlikte yeni imzaladığı anlaşma ile birilkte Ziraat Bankası mobil uygulamaları veya ATM’leri üzerinden Türk Telekom hattına bakiye yüklemesi yapanlar birbirinden güzel hediye internetler kazanıyorlar.

Yapacağınız 40 TL’lik yüklemelerde günlük 5 GB, 50 TL’lik yüklemelerde haftalık 5 GB, 100 TL’lik yüklemelerde de aylık 5 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için yükleme yapmadan önce BANKA yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelisiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom 2020 Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Sil Süpür Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un en bilinen kampanyalarından olan Sil Süpür kampanyası, kullanıcılarına her hafta birbirinden güzel hediyeler. Her kullanıcının haftada bir kez yararlanabildiği bu kampanyada birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı sizi bekliyor. Kampanya kapsamında kazanacağınız hediyeler belli değildir ve tamamıyla şansa bağlıdır.

İnternet paketleri, konuşma paketleri ve çeşitli Türk Telekom uygulamalarına ait hediyeler kazanmanız mümkündür. Kazandığınız hediyeleri, hediyelerin geçerlilik süresi boyunca kullanabilirsiniz. Kullanıcıların sil süpür hakkı cumadan cumaya sıfırlanır. Dolayısıyla sil süpürden haftada bir kere ücretsiz hediyenizi alabiliyorsunuz. Tüm uygulamalar için burayı tıkla

Türk Telekom Bedava Dakika Paketleri

Operatör kullanıcıların en temel ihtiyaçlarından birisi de dakika paketleridir. Zaman zaman dakikalarınız bitebilir ve iletişiminize ara vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu tür durumlarda Türk Telekom’dan kazanacağınız bedava dakikalar size ilaç gibi gelecektir.

“PAKET” yazıp 9090’a ücretsiz SMS göndererek şansınıza 50 ile 100 dakika arasında bedava dakika kazanabilirsiniz. Kazanacağınız dakikanın miktarı tamamıyla şansa bağlıdır. Kampanya kapsamında kazanılan dakikalar sadece operatör içi yapacağınız aramalarda kullanılabilir.

Türk Telekom Ücretsiz Servisler İle Bedava İnternet

Eğer Türk Telekom müşterisiyseniz, çeşitli ücretsiz servisleri kullanarak bedava internet paketleri kazanabilirsiniz. İos işletim sistemlerine sahip cihazlarda bulunan “Siri” isimli sesli komut yöneticisi aracılığıyla Türk Telekom müşterilerine TL gönderimi yaparak 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bunun için sesli komut yolu ile TL gönderimi yapmak istediğiniz kişiyi söylemelisiniz. Ardından göndermek istediğiniz tutarı belirtmelisiniz. TL gönderim işleminiz için sizden gönderim ücreti alınacaktır. İşlem tamamlanır tamamlanmaz yurt içinde kullanabileceğiniz 500 MB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Bu kampanyadan sadece Türk Telekom faturalı müşterileri yararlanabilir. Kazanılan internet 24 saat boyunca geçerli olacaktır ve sadece siri ile yapacağınız ilk sesli para transferi için bu kampanya geçerlidir.

Türk Telekom Hediyeleri için tıkla

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Hediye İnternet Servisi Nedir?

Türk Telekom Hediye GB Kampanyası

Türk Telekom’ da internet kazanabileceğiniz pek çok kampanya mevcut. Faturalı Türk Telekom müşterileri, E-FATURA’ya geçtikleri zaman 1 GB internet de kazanıyorlar. Bu kampanyada, ağaç kesiminin azaltılması ve kağıt fatura üretiminin durması için Türk Telekom faturasını E-FATURA aracılığıyla sanal ortamdan almaya karar veren müşterilerine 1 GB hediye internet veriyor.

Bu sayede faturanızı online ortamda e-posta olarak alıp dilediğiniz ödeme yöntemiyle faturanızı ödeyebiliyorsunuz. Kampanyaya katılmak için 1GB boşluk e-posta adresiniz şeklindeki kısa mesajı 3008’e göndermelisiniz. Kampanyadan her müşteri yalnızca 1 kere yararlanabilir. Daha sonra E-FATURA hizmetini iptal edip tekrar başlatmanız durumunda bu kampanyadan tekrar yararlanamazsınız.

Türk Telekom, artık yöresel tarifelerle daha da cazip fırsatlar sunuyor. İzmir, Hatay, Aydın, Mersin, Zonguldak ve Şanlıurfa şehirlerinden birisinde bulunuyorsanız en yakın Türk Telekom bayisine gidip renkli tarifelerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu tarifelerden birisine geçiş yapmanız durumunda 6 ay boyunca her ay 2 GB ücretsiz internet hattınıza tanımlanacaktır. Belirtilen şehirlerin dışında bu tarifeye geçiş yapılamayacağı için 2 GB hediye kampanyasından da yararlanılamaz.

Türk Telekom Yeni Gelenlere Hediye İnternet

Hattını diğer operatörlerden Türk Telekom’a taşıyanlar geldiklerinde birbirinden güzel hediyelerle karşılanıyor. Başta internet ve dakikalar olmak üzere Türk Telekom’a geldiğiniz ilk ay hediyeye doyacaksınız. Hattınızı taşıdığınızda BOLBOL yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek 1 ay boyunca 750 dakika, 750 SMS ve 15 GB internetin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca hattınızı taşıdığınız ilk 3 ay boyunca ilk yapacağınız 30 TL ve üzeri yüklemede 3 ay geçerli ekstra 15 GB internet kazanmanız da mümkün.

Türk Telekomun kampanyaları devam ediyor. Hem fiyat açısından, hem de kalite açısından önerilen bir operatör olan Türk Telekom, altyapı ve fiyat açısından Türkiye’nin önerilen operatörlerinden biri olarak söylenebilir.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Bir Kişi Katıldı

  1. Turk telekoma yeni geldim ustelik 30 tl uzeri yuklemede yaptim ancak yeni gelenlere ozel intrnetleri hicbiri olmuyo .yardimci olur musunuz

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı