Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Hilesi

Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde kullanıcıları memnun etmeyi amaçlamaktadır. Bu kampanyalar genellikle paketlerin ya da uygulamaların yanında hediye olarak verilmektedir. Hazırlanan kampanyalar sürekli değişmekte olup detaylar kısmında kampanyaya nasıl dahil olunacağı ile ilgili bilgi yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Nasıl Yapılır?

Diğer gsm operatörlerine kıyasla biraz daha uygun fiyat aralıklarına sahip olan Türk Telekom anlaşmalar çerçevesinde dönem dönem kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar içerisinde özellikle ücretsiz bedava internet kampanyası insanlar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Düzenlenen kampanyaya katılım sms ile yapılmakta olup hangi mesajın hangi numaraya gönderileceği kampanyaya göre farklılık göstermektedir.

Örneğin hediye sosyal medya kampanyasından yararlanmak için faturasız hat sahibi kadın kullanıcılar SOSYAL PAKET yazıp 5555’ e kısa mesaj göndermelidir. Ayda bir kere otuz lira ve üzeri yükleme yapıldığında kullanıcılara 2 GB hediye internet verilmektedir. Farklı paket isteyenler türk telekom bedava internet konularımızı inceleyebilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Hemen size genellikle akla ilk olarak Sil Süpür gelmektedir. Faturasız ve faturalı tüm hat sahiplerinin yararlanabildiği bu uygulamayı kullanabilmek için tek yapılması gereken uygulamayı indirmektir. Her hafta bedava internet, sınırsız dakika, Muud Premium üyelik ve daha pek çok hediye veren bu uygulama Türk Telekom müşterileri tarafından severek kullanılmaktadır.

Hediyeyi alabilmek için ekranda yer alan kısmı silmeniz ve hediyenize ulaşmanız gerekir. Kazandığınız hediye kısa süre içerisinde hatta yüklenmektedir.

Bedava internet veren kampanyalar içerisinde sil süpür haricinde arayanı bil servisi de yer almaktadır. Bu servis sayesinde telefon kapalıyken kimin aradığı öğrenilirken aynı zamanda 1 GB bedava internet paketi de kazanılır. Haftalık kullanım için PLUS yazıp 7065’e kısa mesaj atmak yeterlidir. Altı aylık aboneliklerde aylık kullanım için ise PLUS yazıp 7066’ya mesaj atmak gerekir. Türk telekom bedava internet veren uygulamarın hepsini görmek isterseniz burayı tıklayın

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı Hat Kampanyaları 2020

Türk Telekom bedava internet faturalı hat kampanyaları 2020 içerisinde e fatura hediye internet kampanyası dikkat çekmektedir. Bu kampanya sadece faturalı hat sahiplerine özel olup hediye 1 GB internet verilmektedir. Hediye internetten yararlanabilmek için faturayı sms ya da e posta olarak almak gerekir.

Bedava internet faturalı hat kampanyasına katılmak için 1 GB e mail adresi yazılıp 3008’e kısa mesaj gönderilir. Kampanyadan her abonenin yalnızca bir kez yararlanma hakkı vardır. Faturalı hat kullanıcıları isterlerse bedava internetten yararlanmak için Arayanı Bil hizmetinden de yararlanabilirler.

Sil Süpür Hilesi Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyaları sayesinde kullanıcıların operatörden memnun kalmasını sağlamaktadır. Bu kampanyalar sayıca fazla olup bunlar arasında özellikle Sil Süpür yoğun ilgi görmektedir.

Sil süpür uygulaması aracılığıyla daha fazla internet kullanabilmek için mesai saatlerinin dışı tercih edilmektedir. Genellikle mesai saatleri içerisinde daha düşük hediyeler çıkmaktadır.

Türk Telekom Hediye İnternet 2020 Kampanyaları Devam Ediyor

Bunun için gece ya da sabah çok erken saatler denenebilir. Daha fazla internet kazanmanın diğer bir yolu da uygulamayı silip yeniden yüklemektir. Yapılan kurulum sonrasında sil süpür uygulaması kullanıldığında daha fazla internet verdiği ifade edilir.

Bu interneti artırabilmenin diğer bir yolunun da iki telefondan aynı anda aynı hesaba giriş yapıp sil süpürü aynı anda denemektir. Böylece yüksek hediye kazanma şansının daha fazla olduğu belirtilir.

blank

Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom abonelerinin uzun yıllardan bu yana kullandığı Arayanı Bil servisi telefon kapalıyken arayan kişilerin sonradan öğrenilebilmesini sağlayan bir uygulamadır. Bu servise abone olunduğunda hiçbir arama kaçırılmamakta ve aynı zamanda 1 GB bedava internet kazanılmaktadır. Kampanyadan yararlanabilmek için bir aylık ya da altı aylık aboneliğe sahip olan faturalı ve faturasız abonesi olmak gerekir.

Aylık abonelikler için haftalık bir GB, altı aylık aboneliklerde ise aylık 1GB hediye olarak verilir. Kısa mesaj gönderiminin ardından hediye internet kırk sekiz saat içerisinde ilgili hatta yüklenir. Her müşterinin bu kampanyadan bir kez yararlanma hakkı vardır.

Türk Telekom Hediye İnternet 2020 Servisi Nasıl Yapılır?

Hem faturalı hem de faturasız abonelere yönelik olarak sunulan Türk Telekom bedava internet kampanyalarının yapılışı kampanyanın içeriğine bağlı olarak farklılık gösterir. Örneğin operatörün sadık müşterileri için özel olarak hazırladığı yıllık bedava internet servisine katılım için YILLAR yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.

Bu şekilde servise abone olunduktan sonra Türk Telekom’un kullanıldığı süre kadar 3 GB, 6 GB ya da 10 GB hediye internet kazanılır. Bunlarla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için internet sitesi ziyaret edilebilir.

türk telekom selfy internet paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız Hat Kampanyaları

Türk Telekom bedava internet faturasız hat kampanyaları sürekli güncellenmekte olup kullanıcılara birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır.  Bunlar içerisinde çok sayıda seçenek yer almakta olup özellikle hediye internet 1 GB kampanyası yoğun ilgi görmektedir.

Faturasız abonelerin rahatlıkla kullanabileceği bu kampanyaya göre başkasına gönderilecek 1GB ya da 4GB hediye için hediye kazanma fırsatı elde edilir. 30.12.2020 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyada 1 GB hediye internet gönderildiğinde haftalık 1 GB, 4GB gönderildiğinde ise aylık 4 GB hediye internet verilmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Vpn Ayarları Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet vpn ayarları yaparken VPN program desteği veren güvenilir bir uygulama seçmek gerekir. Yapılacak ayarlar bu uygulamaya özel olarak değişecektir. Program seçilip akıllı telefona kurulumu yapılır.

Bu esnada program için izin istenir ve eğer izinler kişiye uyuyorsa onay verilerek devam edilir. Genellikle bu bölümde server, profil, password, local port gibi alanların doldurulması gerekir. Bunlar eksiksiz şekilde doldurulduktan sonra cep telefonunun veri modu açılır ve bedava internet kullanımına başlanır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet hilesi için kullanıcılara çeşitli fırsatlar bir arada sunulur. Mobil operatör kullanıcıları çeşitli uygulamalar sayesinde her hafta bedava internet kazanabilme fırsatını elde etmektedir. Bu amaçla Türk Telekom’a bedava internet sağlayan internet oyunları oynanabilir. Oyun oynanıp kazanıldığında kullanıcı bedava internetin de sahibi olacaktır Bu tarz hediye internet alımlarında datanın hatta ne zaman tanımlanacağını bilmek gerekir.

Selfy Bedava İnternet 2020 Hilesi Kampanyaları

Genellikle kampanya ile ilgili bilgilerde yükleme tarihi ile alakalı detaylara yer verilmektedir. Örneğin kampanya kapsamında 3 GB internet kazanıldığında bu hediye ile sabaha kadar görüntülü konuşma yapılabilir, sınırsız whatsapp kullanılabilir, App Store ya da Play store üzerinden istenilen uygulamalar indirilebilir, yaklaşık iki adet film izlenebilir ve ortalama bin tane şarkı dinlenebilir.

Türk Telekom Haftalık Aylık Bedava İnternet

Türk Telekom haftalık aylık bedava internet kazanmak için kampanyaya sms ile katılmak gerekir. Örneğin Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet fırsatından yararlanmak için MOR HEDİYE yazılıp 4545’e kısa mesaj gönderilir.

Hem bu kampanyadan yararlanmak hem de self abonesi olmak için ilk ay otuz lira ya da daha fazla yükleme yapma şartı vardır. Bu gibi detaylar tüm bedava internet kampanyaları için var olup kampanyaya katılmadan önce tüm detayları öğrenmek her zaman avantaj sağlayacaktır.

Benzer Konular

5 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu