Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet E-Dergi Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet E-Dergi Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyalarına her geçen gün yeni bir tanesini ekleyerek bünyesinde bulundurduğu müşterilerini daha çok mutlu ediyor. En güzel anlarınız Türk Telekom sayesinde hiçbir kesintiye uğramadan devam ediyor. Türk Telekom son olarak sağladığı E dergi uygulaması ile yerli veya yabancı binlerce dergi ve güncel gazeteleri hiçbir ücret ödemeden okuyabilirsiniz. İnternet kotanızdan yemeden operatörün sağladığı başlangıç imkanları ile bu keyfi sürebilirsiniz.

Türk Telekom E-Dergi Kampanyası

Türk Telekom bedava internet sahibi olabilmeniz için 7.02.2018 yılından önce Türk Telekom üyesi olup sonrasında E-Dergi uygulamasına sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca yeni hat, numara taşıma gibi işlemlerde operatör E – Dergi uygulamasını ücretsiz kullanılması için müşterilerine hediye etmektedir. İnternet kotanızdan düşmeyen haklarınız ile yurt içinde E- dergi uygulamasında kullanacağınız hediye internet hakkınız operatör tarafından karşılanır. Sadece Türk Telekom da ücretsiz olan uygulama diğer operatörlerde bir ücrete tabi tutulur. Bu nedenle farklı bir operatöre geçtiğiniz zaman hediye internet hakkınız ve ücretsiz E- Dergi aboneliğiniz sona erer. Fakat Türk Telekom ve ücretli E- Dergi kullanıcısıysanız kazandığınız ücretsiz E- Dergi aboneliği için mevcut ücretli aboneliğinizi iptal ederek ücretsiz olanı limitsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik iptali için uygulama ayarlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom E-Dergi

Türk Telekom ile ücretsiz kullanabileceğiniz E- Dergi bünyesinde yerli ya da yabancı binlerce dergi ve gazete barındıran, her bireye hitap eden bir mobil uygulamadır. Türk Telekom dışında diğer operatörler için aylık 13,99 TL gibi bir kullanım bedeli olan uygulamaya sizler ücretsiz sahip olabilirsiniz. İçeriklerinin belirli periyotlarda güncellendiği uygulamayı indirmek için telefonunuzun uygulama marketlerinden ‘’Türk Telekom E – Dergi’’ yazarak sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.