Türk Telekom

Türk Telekom e Dergi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet kampanyalarına her geçen gün yeni bir tanesini ekleyerek bünyesinde bulundurduğu müşterilerini daha çok mutlu ediyor. En güzel anlarınız Türk Telekom sayesinde hiçbir kesintiye uğramadan devam ediyor.

Türk Telekom son olarak sağladığı E dergi uygulaması ile yerli veya yabancı binlerce dergi ve güncel gazeteleri hiçbir ücret ödemeden okuyabilirsiniz. İnternet kotanızdan yemeden operatörün sağladığı başlangıç imkanları ile bu keyfi sürebilirsiniz.

Türk Telekom E Dergi Kampanyası

Türk Telekom bedava internet yazımıza bakabilirsiniz. Hediye internet sahibi olabilmeniz için önce Türk Telekom üyesi olup sonrasında E-Dergi uygulamasına sahip olmanız gerekmektedir.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom 1 Mayıs 2020 Bedava İnternet Hediyesi

Ayrıca yeni hat, numara taşıma gibi işlemlerde operatör E-Dergi uygulamasını ücretsiz kullanılması için müşterilerine hediye etmektedir.

İnternet kotanızdan düşmeyen haklarınız ile yurt içinde E-dergi uygulamasında kullanacağınız hediye internet hakkınız operatör tarafından karşılanır. Sadece Türk Telekom da ücretsiz olan uygulama diğer operatörlerde bir ücrete tabi tutulur. Bu nedenle farklı bir operatöre geçtiğiniz zaman hediye internet hakkınız ve ücretsiz E- Dergi aboneliğiniz sona erer.

Fakat Türk Telekom ve ücretli E- Dergi kullanıcısıysanız kazandığınız ücretsiz E- Dergi aboneliği için mevcut ücretli aboneliğinizi iptal ederek ücretsiz olanı limitsiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik iptali için uygulama ayarlarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom E Dergi Abonelik Ücreti Nedir?

Türk Telekom ile ücretsiz kullanabileceğiniz E Dergi bünyesinde yerli ya da yabancı binlerce dergi ve gazete barındıran, her bireye hitap eden bir mobil uygulamadır. Türk Telekom dışında diğer operatörler için aylık 13,99 TL gibi bir kullanım bedeli olan uygulamaya sizler ücretsiz sahip olabilirsiniz.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası 2020 Direk Bağlanma

İçeriklerinin belirli periyotlarda güncellendiği uygulamayı indirmek için telefonunuzun uygulama marketlerinden ‘’Türk Telekom E – Dergi’’ yazarak sahip olabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

4 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom e Dergi Bedava İnternet Nasıl Yapılır?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı