Türk Telekom Bedava İnternet 2020
Trend

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Türk Telekom, ücretsiz internet uygulamaları ve kampanyaları ile faturalı ve ön ödemeli hatlara 2020 yılbaşı kampanyası kapsamında hediyeler sunmaktadır. Peki, Türk Telekom hediye internet paketleri nelerdir? Türk Telekom’un hangi uygulamaları ücretsiz internet hediye etmektedir?

Türk Telekom, ücretsiz internet paketleri ve uygulamaları hakkında bilgi edinmeniz için araştırma yaptık ve bu makalede sizlerle paylaşıyoruz. 2019 Türk Telekom Ücretsiz İnternet Paketleri ve 2020’de de devam eden yeni Türk Telekom hediye internet paketleri, bu içerikte sizi bekliyor olacak.

Not: Türk Telekom’ dan ücretsiz internet sağlayan oyunlar her hafta yenileniyor. Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası ile faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri ücretsiz internetten yararlanabilir.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Tarife Kampanyası

Türk Telekom Hediye İnternet 2020

2020 yılında Türk Telekom, müşterilerine kampanyalarla ücretsiz internet fırsatları sunuyor. Türk Telekom hattı sahibiyseniz ve Türk Telekom’un mevcut Hediye İnternet faturalarından haberdar olmak istiyorsanız, sık sık sayfamızı ziyaret edebilir, yeni kampanyalara ve fırsatlara anında erişebilirsiniz.

Konu altında çeşitli videolar paylaşılmıştır. Lütfen hepsini sonuna kadar izleyin ilk videolar olmaz ise diğerlerini izleyin.

Türk Telekom 2020 Ücretsiz İnternet

Sizlerle paylaştığımız kampanyalar Türk Telekom, faturalı ve faturasız tüm hatlar için ayrı olarak sunulmaktadır. Hepimizin merak ettiği soru ise, Türk Telekom’dan ücretsiz internet kazanmak için neler yapılması gerektiğidir. Tüm bu fırsatları sizin için aşağıda sıralıyoruz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Ücretsiz internet kazanmak isteyen Türk Telekom mobil operatörü kullanıcıları, Türk Telekom 2020 yılbaşı kampanyası ile her hafta bu fırsatı yakalayabilir ve yararlanabilirler.

Hediye interneti kazanmak için; Türk Telekom Uygulamasını indirin ve uygulamanıza kullanıcı bilgileri ile giriş yapın. Türk Telekom’dan ücretsiz internet sağlayan internet oyunlarını indirin. Oyunu oynayın ve kazanmanız durumunda bedava internet sahibi olun.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Bedava Dakika 2020 Ücretsiz Konuşma Kampanyaları

Türk Telekom 2020 Yılbaşı Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un ücretsiz internet sağlayan hizmetleri arasında yer alan ArayanıBil Plus 1GB internet kampanyası, tüm Türk Telekom müşterilerine sunulmaktadır. Türk Telekom faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri de bu hediye internet paketinden yararlanabilir. Arayan servisi ücretli bir servistir ve yalnızca yetenekli servis kullanıcıları hediye internet kampanyalarından yararlanır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Uygulamaları

Türk Telekom ayrıca müşterilerine e-faturala kolaylığı sunmaktadır. Bir e-fatura talimatı verirseniz, 2020 yılında 1GB ücretsiz hediye internet kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. İnternet faturasını e-posta ve sms ile kolayca takip edebilirsiniz. Bu şekilde, kağıt israfını önleyebilirsiniz. Türk Telekom’da e-faturaya geçerek 1 GB ücretsiz internet kazanma fırsatı için;

  • 1GB ve e-posta adresinizi SMS bölümüne yazın ve 3008’e gönderin.
  • Ücretsiz hediye internet kampanyasından yararlanmak için faturalı bir hattınız olmalıdır.
  • Her müşterinin kampanyaya yalnızca bir kez katılma hakkı vardır.

Türk Telekom 2020 4.5G Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un ücretsiz internet kampanyalarından biri de 4,5G hattına sahip olmaktır. Türk Telekom Cep Merkezi’ndeki mevcut sim kartınızı ücretsiz olarak değiştirin ve 30 gün boyunca çevrimiçi olarak 1 GB hediyenizi 2020 yılında doya doya kullanın. Türk Telekom’dan 1 GB armağan kazanma şansı;

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nedir?

Türk Telekom bayilerine gidip SIM kartınızı 4,5G uyumlu kart ile değiştirdikten sonra, telefonunuzun SMS bölümüne 4,5G SIM yazıp 5555’e göndermeniz gerekir. Bu işlemi gerçekleştiren tüm müşterilere 30 gün boyunca ücretsiz hediye internet verilebilir.

YENİ YAYINLANDI->
Türk Telekom Selfy Faturalı Faturasız Paketleri Nedir?

Türk Telekom Bedava İnternet Almak için TIKLA

Hediye Sosyal Medya 2020 Ücretsiz İnternet Kampanyası

Hediye Sosyal Medya Kampanyası’na kaydolan kadın müşteriler, her 30 günde bir 30 TL ve daha fazla yüklemelerde WhatsApp için 1 GB, Facebook için 1 GB ve Facebook ve Twitter için 1 GB kazanabilirler. Kampanyadan yararlanmak için;

Sosyal Paket yazıp 5555’e göndermek yeterlidir.

Yapamayanlar Yoruma Yazarak Soru Sorabilir Yapanlar Yapamayanlara Yardımcı Oluyor! Mail Adresi Girmeniz Durumunda Detaylar Yollanır

Kampanyalar:

Destek Admin

Soru, İstek veya Şikayetlerinizi Aşağıdan Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Yöneticiler ve Kullanıcılar Hemen Yardımcı Olmaktadırlar..

Yeni Kampanyalar

35 Kişi Katıldı

  1. Hediyelerin artmasını düşünüyorum bide çok az internet var çok pahalı fiyatlarınız

  2. HER KAMPANYA İÇİN AYNISI SÖYLENİYOR. ‘KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.’ EEE SONA ERDİYSE NE ARA MİLLET KAZANDI BU HEDİYELERİ AKLIM ALMIYOR :))

  3. HATTIM 4.5 G OLDUĞU HALDE BI SIKINTI VAR 4.5 G OLARAK GÖZÜKMÜYOR DEDINIZ AMA HÂLÂ SIKINTIYI DÜZELTEMEDİNİZ KAÇ AY OLDU BI DEĞİŞME YOK SİL SÜPÜR DEN YARARLANMAK ISTIYORUM ARTIKK!!

  4. Attığım her kampanya mesajında kampanya sona ermiştir diyor ama google de bitmiştir diye bi kısım görmüyorum devam eden kampanyalardan neden yararlanamıyorum ?

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı