Türk Telekom Bedava İnternet 2020
Trend

Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Kampanyası

Türk Telekom, ücretsiz internet uygulamaları ve kampanyaları ile faturalı ve ön ödemeli hatlara 2020 kampanyası kapsamında hediyeler sunmaktadır. Peki, Türk Telekom hediye internet paketleri nelerdir? Türk Telekom’un hangi uygulamaları ücretsiz internet hediye etmektedir?

Not: Türk Telekom’ dan ücretsiz internet sağlayan oyunlar her hafta yenileniyor. Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası ile faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri ücretsiz internetten yararlanabilir.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına özel olarak sunulan bedava internet fırsatları içerisinde;

 • Arayanı Bil Plus 1 GB
 • Yeni yıl bol bol GB
 • İnternet gönder 1 GB kazan
 • Sil süpür bedava internet
 • 4.5G kampanyası 30 GB hediye internet

Hediyelerden yararlanabilmek için katılım kısa mesaj ya da müşteri hizmetleri üzerinden sağlanır. Kazanılan hediye internetler yurt içi kullanımlar içindir. Ayrıca bu hediyeler başka bir kişi ile paylaşılamaz.

Türk Telekom Hediye İnternet 2020

2020 yılında Türk Telekom, müşterilerine kampanyalarla ücretsiz internet fırsatları sunuyor. 30 TL ve üzeri Türk Telekom yükleme yapmanız durumunda MOR HEDİYE yazıp 4545’e mesaj göndererek hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 2020 Ücretsiz İnternet

Türk Telekom, faturalı ve faturasız tüm hatlar için yıllardır müşterisi olan abonelerine ücretsiz internet hakkı tanımaktadır. Ücretsiz internet için YILLAR yazarak 5555 SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet hilesi isteyen kullanıcılar her hafta kampanyayı takip etmeleri gerekir. Türk Telekom bedava internet hilesi güncel olarak mevcut değildir. Pek bilinmeyen Uygulamalar ile bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom 10 GB bedava internet kazanma fırsatı 4.5 G kullanım şartlarını sağlayan abonelere verilir. Kazanılan hediye internet 30 gün boyunca kullanılabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için HEDIYE 10GB yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir ve bunun için bir ücret ödenmez.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nedir?

 • Arayanı Bil Plus
 • Sil Süpür
 • Selfy
 • Türk Telekom Bulut
 • e-Dergi
 • Bi’ Dünya Fırsat
 • Dijital Saha

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom’un en sevilen kampanyalarından biri olan Sil Süpür her hafta abonelere birbirinden avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Her hafta Cuma ya da Çarşamba günü saat 06.00’a kadar yenilenen kampanyadan internet ve konuşma hakkı ya da marka indirimleri gibi hediyeler alınabilir.

Sil Süpür’ün ne zaman yapılacağı, kazanılan hediye ve kalan bakiye ya da hediye sorgulama gibi işlemlerin hepsi Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden yapılır.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy hediye 1 GB kampanyasını kazanmak için abonelerin faturasız hat kullanıcısı olmaları ve 30 TL ya da üzerinde yükleme yapmaları gerekir. TL yükleme öncesinde DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e kısa mesaj gönderin.

Türk Telekom Bedava 1 GB İnternet

Türk Telekom bedava 1 GB internet hakkı pek çok kampanya ile verilir. Özellikle TL yüklemesine verilen internet hakkını alabilmek için banka kartı ya da kredi kartı ile yükleme yapmak gerekir.

30 TL ve üzerinde yükleme yapan aboneler 7 gün geçerli 1 GB internet kazanırken 30 TL ve altında yükleme yapanlar 24 saat boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet hakkı kazanacaklardır.

Türk Telekom’a Hoş Geldin 4 GB Bedava İnternet

Mobil internet kampanyaları içerisinde yer alan Türk Telekom hoş geldin kampanyası 4 GB bedava internet yeni numara taşıyan ya da yeni Türk Telekom abonesi olan kişiler için geçerlidir.

 • Verilen 4 GB hediye internet hakkı aylık kullanım içindir.
 • Bedava internet için hatta 40 TL yükleme yapılması gerekir.
 • Kampanyaya katılmak için de BALLI 4GB yazılıp 2070’e kısa mesaj gönderin

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Bedava İnternet

Türk Telekom’un bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan ArayanıBil Plus 1GB internet kampanyası, tüm Türk Telekom müşterilerine sunulmaktadır.

Türk Telekom faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri de bu hediye internet paketinden yararlanabilir. Arayan bil plus servisi ücretlidir;

 • 1 Aylık Abone için; 3,49 TL fiyatıyla ‘’PLUS’’ yazıp 7065’e sms göndererek 1 GB bedava internet haftalık olarak kazanırsınız.
 • 6 Aylık Abone için; 17,49 TL fiyatıyla ‘’PLUS’’ yazıp 7066’a sms göndererek 1 GB bedava internet aylık olarak kazanırsınız.
 • İptal Etmek için; Sms ile ‘’iptal’’ yazıp 7070’e göndererek arayanı bil plus paketini iptal edebilirsiniz.
blank

Türk Telekom e-Fatura ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom ayrıca müşterilerine e-fatura kolaylığı sunmaktadır. Bir e-fatura talimatı verirseniz, 2020 yılında 1GB ücretsiz hediye internet kazanabilirsiniz. İnternet faturasını e-posta ve sms ile kolayca takip edebilirsiniz. Türk Telekom’da e-faturaya geçerek 1 GB ücretsiz internet kazanma fırsatı için;

 • 1GB ve e-posta adresinizi SMS bölümüne yazın ve 3008’e gönderin.
 • Ücretsiz hediye internet kampanyasından yararlanmak için faturalı bir hattınız olmalıdır.
 • Her müşterinin kampanyaya yalnızca 1 kez katılma hakkı vardır.
blank

Türk Telekom 2020 4.5G Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un ücretsiz internet kampanyalarından biri de 4.5G hattına sahip olmaktır. Türk Telekom Cep Merkezi’ndeki mevcut sim kartınızı ücretsiz olarak değiştirin ve 30 gün boyunca çevrimiçi olarak 1 GB hediyenizi 2020 yılında doya doya kullanın.

Türk Telekom SIM kartınızı 4.5G uyumlu hale getirdikten sonra, telefonunuzun SMS bölümüne 4.5G SIM yazıp 5555’e göndermeniz gerekir. Bu işlemi gerçekleştiren tüm müşterilere 30 gün boyunca ücretsiz hediye internet verilir.

Türk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekom 4.5 G ile uyumlu aboneler 1 ay boyunca kullanabilecekleri 30 GB internet hakkı kazanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için 4.5G 30GB yazılıp 5555’e kısa mesaj gönderilir.

Yeni Türk Telekom Bedava İnternet için TIKLA

Hediye Sosyal Medya 2020 Ücretsiz İnternet Kampanyası

Hediye Sosyal Medya Kampanyası’na kaydolan kadın müşteriler, her 30 günde bir 30 TL ve daha fazla yüklemelerde WhatsApp için 1 GB, Facebook için 1 GB ve Facebook ve Twitter için 1 GB kazanır. Kampanyadan yararlanmak için;

Sosyal Paket yazıp 5555’e göndermek yeterlidir.

Benzer Konular

35 Kişi Katıldı

 1. Hediyelerin artmasını düşünüyorum bide çok az internet var çok pahalı fiyatlarınız

 2. HER KAMPANYA İÇİN AYNISI SÖYLENİYOR. ‘KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.’ EEE SONA ERDİYSE NE ARA MİLLET KAZANDI BU HEDİYELERİ AKLIM ALMIYOR :))

 3. HATTIM 4.5 G OLDUĞU HALDE BI SIKINTI VAR 4.5 G OLARAK GÖZÜKMÜYOR DEDINIZ AMA HÂLÂ SIKINTIYI DÜZELTEMEDİNİZ KAÇ AY OLDU BI DEĞİŞME YOK SİL SÜPÜR DEN YARARLANMAK ISTIYORUM ARTIKK!!

 4. Attığım her kampanya mesajında kampanya sona ermiştir diyor ama google de bitmiştir diye bi kısım görmüyorum devam eden kampanyalardan neden yararlanamıyorum ?

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Bedava İnternet 2020 Kampanyası" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu