Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Hediye Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Bedava Hediye Dakika Nasıl Kazanılır?

Bu yazımızda okurlarımıza Türk Telekom bedava hediye dakika nasıl kazanılır? başlıklı operatörün müşterilerine sunduğu özel kampanyalar hakkında bilgi vereceğiz. Bilindiği üzere Türk Telekom bünyesinde yoluna devam etme kararı alan Avea, kullanıcılarını bu durumdan memnun etmiş görünüyor. Operatör sahiplerinin, kampanya ve özel etkinlik fırsatlarına baktığımızda ne kadar şanslı olduklarını da görülüyor.

Türk Telekomun 2019’a özel birçok ücretsiz konuşma paketi mevcut olup de bu avantajlı paketlerden yararlanmak için kullanıcıların yerine getirmesi gereken bazı ayrıntılar söz konusu olacaktır. Türk Telekom kullanıcı iseniz ve rehberinizdeki kişilerle ile sınırsızca konuşmak istiyorsanız bu kampanyalar kesinlikle ilginizi çekecektir.

Türk Telekom kullanıcılarının diğer operatörlere göre çok daha uygun konuştukları açık bir şekilde görülmektedir. Kullanıcıları bu operatörü kullanmaya iten en önemli ayrıntı elbette budur. Türk Telekom Bedava Hediye Dakika Nasıl Kazanılır? Konusu hakkında bilgi sahibi olmak için az sonra yer vereceğimiz alt başlıklara göz atabilir ve sizler de tarifelere dahil olabilirsiniz. Gerekli bilgilendirmeleri yapmak için oyalanmadan konuya geçelim.

Türk Telekom’dan Bedava 50 ve 100 Dakika Fırsatı!

Milyon paket dahilinde müşterilere sunulan bedava 50 ve 100 dakika fırsatından artık sizlerde kolaylıkla yararlanabileceksiniz. Sevdikleriniz ile düşünmeden istediğiniz kadar konuşma fırsatı elde edebilmeniz için Hattınıza yüklenecek olan bedava dakikalar yeterliolacaktır. Türk Telekom abonelerine özgü olduğunu ve yine Türk Telekom hat sahipleri ile eğlenerek konuşacağınız bir kampanya olduğunu bilmelisiniz.

50 dakika ya da 100 dakika! Bu bütünüyle sizin için sürpriz ve şansınıza kalmış bir durum. Şimdi Türk Telekom Bedava Hediye Dakika Nasıl Kazanılır? dediğinizi duyar gibiyiz.  9090’a PAKET yazarak sms gönderdikten hemen sonra operatörden gelen sms içeriğinde kampanya hakkındaki tüm detayları bulacaksınız. Böylelikle sizler rehberinizdeki dilediğiniz kişiyle geçerlilik süresince istediğiniz kadar konuşacak ve sohbet etme imkanına sahip olacaksınız.

Türk Telekom’dan 2000 Dakika!

2017 yılında bu yana devam eden bu kampanya, 2000 dakika bedava konuşma süresi imkanı verirken 2019 yılı itibari ile üzülerek güncel olmadığını belirtmek isteriz. 2000 dakika kazanmak için MILYON yazıp 3527’e sms atmanızla birlikte 2000 dakikanızı hemen kullanmaya başlıyordunuz.

İçinde bulunduğumuz zaman itibarıyla böyle bir hediyeyi alma şansınız söz konusu değil fakat Türk Telekom Bedava Hediye Dakika Nasıl Kazanılır? sorususun cevabı tam da burda. 2000 dakikaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız sizler de SABIT 2000DK yazıp 6368’e sms atıp 9 Türk lirası ödeyerek bu hizmeti alabiliyorsunuz.

Türk Telekom Faturasız Bedava Paket!

Bu avantajlı paket gece paketi kapsamında sunulmaktadır. Bu paketten hemen şimdi faydalanmak dilerseniz GECE yazıp 4545’e sms göndermeniz yeterli olacaktır.. Bu hizmetten yaralanabilmek için en az 30 lira yüklemeniz gerekiyor. Bu paketten ücretsiz konuşma kazanmak için yerine getirmeniz gerekenler bunlardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.