Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Bedava Dakika 2020 Ücretsiz Konuşma Kampanyaları

Türk Telekom’un GSM operatörleri için yapmış olduğu hediye paketleri 2020 yılında da oldukça geniş bir çerçeveye sahiptir. Çok sayıda kampanyaya öncülük yapan Türk Telekom 2020 yılında kullanıcılarına özel olarak bedava konuşabilecekleri dakika kampanyaları düzenlemiştir.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

 1. Türk Telekom hattını kullanarak bedava dakika kazanabilmek oldukça kolaydır.
 2. SMS aracılığı ile ya da uygulamaları üzerinden yapacağınız işlemler ile alabileceğiniz bedava dakikalar bulunmaktadır.
 3. Dakika hilesi sayfamızdan Türk Telekom’a ait kolaylıkla bedava dakikalarından faydalanabilmektesiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturalı Kampanyası

2020 Türk Telekom bedava dakika faturalı kampanyası kapsamında aktif olarak Türk Telekom kullanıcılarını desteklemektedir.

Faturalı hatlara özel olarak yapılmış bedava dakika kampanyalarını görebilmek için online olarak Türk Telekom’u kategorimizden yüzlerce kampanyaya göz atabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Faturasız Kampanyaları

Türk Telekom’un faturaya sahip olmayan hatlara özel olarak yapmış olduğu çeşitli bedava dakika uygulamaları bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok bilineni Yükle kazan kampanyası’dır. 

 • Telefona yüklenen 30 TL tutarı karşılığı ile telefonuna akşam 21.00 ve sabah 9.00 arasında kullanabileceği konuşma paketi yüklenmektedir.
 • Hattında 30 TL bulunması gerekmektedir. Telefonunun mesajlar kısmına büyük harfler ile GECE yazdıktan sonra 4545’e göndermesi gerekir.

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma 2020

Telekom’dan 2020 yılında bedava dakika kazanmak artık çok kolay. Türk Telekom’un yapmış olduğu birden çok sms aracılığı ile yapılacak olan işlemlerden bedava dakika kazanabilmektesiniz. Türk Telekom bedava dakika kazanma 2020 yılında şu şekilde belirlenmiştir:

 • Türk Telekom’dan ücretsiz 50 ve 100 dakika
 • Türk Telekom’dan müşterilerine 2000 dakika hediye.
 • Türk Telekom aboneleri woops kayıt olduklarında 7 gün boyunca Türk telekomlular ile 2000 dakika konuşabilmektedirler.

Bedava 2000 dakikayı alabilmek için yapılması gerekenler telefonunuzun SMS kısmına büyük harfler ile WOOPS yazdıktan sonra 4545’e mesaj göndermelisiniz.

 • Güncel Olarak Türk Telekom Bedava Dakika Kampanyası;

Türk Telekom aboneleri bedava dakika kazanabilmek için telefonlarındaki SMS kısmını kullanabilirler SMS kısmına büyük harfler ile PAKET yazdıktan sonra 9090’a ücretsiz mesaj göndererek kısa sürede bedava dakika sahibi olabilirler.

Geceleri; Türk Telekom aboneleri bedava dakika kazanabilmek için telefonların mesaj kısmına büyük harfler ile GECE yazarak 4545’e mesaj göndermeleri dahilinde ücretsiz olarak kullanabilirler.

Hatlarına tanımlanacak olan bu ücretsiz dakikaları kullanabilmek için öncelikle 30 lira ve üzeri paket yüklemesi yapılması gerekir.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2020

Türk telekomun altyapısı ile oluşturmuş olduğu senelerdir aktif bir şekilde kullanılan Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza indirerek dakikaları kazanabilirsiniz. Türk Telekom bedava dakika veren uygulamalar 2020 yılında şöyle kullanılmaktadır:

 • Türk Telekom online işlemler uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra size ait olan telefon numarası ve belirlemiş olduğunuz şifre ile birlikte uygulamaya giriş yapıyorsunuz.
 • Ardından kendi hesabınız üzerinden online işlemlerin, ”marketler” kısmına gelerek buradan belirli zamanlarda belirlenmiş bedava dakikalara kullanabilirsiniz.
 • Her cuma yenilenen ve farklı farklı ödüller veren Türk Telekom’un kendi bünyesindeki SİLSÜPÜR uygulamasını kullanarak da bedava dakika kazanabilirsiniz. 
 • Bu dakikalar uygulama üzerinden kazandırmakta ve günlük, haftalık olarak belirlenmektedir.

Türk Telekom Hediye Dakika 2020 Kazanma Yöntemleri

Aktif olarak Türk Telekom kullanıcısı iseniz 2020 yılında Türk Telekom şebekesi abonelerine bedava dakika sunmaktadır. Sadece Türk Telekom abonesi değil başka bir hatta sahip olup Türk Telekom’a geçtiğinizde de bu hediye dakikalardan faydalanabilmektesiniz. Türk Telekom hediye dakika 2020 kazanma yöntemleri birden çok seçeneği sahiptir.

Bu seçeneklerden bazıları;

 • Sms yoluyla
 • 444 1 444 müşteri hizmetleri ile

Bazıları ise Türk Telekom’a ait olan uygulamaları aracılığı ile gerçekleştirilebilir.

TT OnlineSelfy
Arayanı Bil PlusSil Süpür

En çok kullanılan aktif olarak hala kullanıma devam eden Türk Telekom’un uygulaması içerisinde bulunan sil süpür hediye kampanyasıdır. Sil süpür hediye kampanyası 2020 yılında Türk Telekom kullanıcılarına bedava dakika vermektedir.

 • Cumadan cumaya yenilenen ve her cuma değişik hediyeleri ile göz dolduran bir kampanyadır.
 • Sil süpür kampanyasında üye olabilmek için öncelikle Türk Telekom üyesi olmanız gerekir.
 • Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra kendi telefon numarası ve oluşturduğunuz şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekiyor.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üstten sil süpür kısmına tıklayarak haftalık hediyenizi alabilirsiniz.
 • Birkaç saniye içerisinde bilgilendirme mesajı gelecekleri ve bedava dakika kullanımlarınıza başlayabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet Sefly Kampanyası;

 • Çeşitli hediyeler bulunan selfie uygulamasına kayıt olarak ve telefonunuza indirerek vermiş olduğu dakikalardan faydalanabilirsiniz.
 • Sayfa uygulaması içerisindeki bedava dakikalardan faydalanabilmek için Telefonunuzda en az 30 TL miktar para yüklü olması gerekir.

2020 Türk Telekom Hediye Dakika Nasıl Yapılır ?

 • Türk Telekom’un servisini kullanarak 2000 dakika yapabilmektesiniz.
 • Kullanmış olduğunuz aktif tarifeye ek olarak yükleyeceğiniz 9 TL sonrasında sizlere bu hak verilmektedir.
 • Sms ile telefonunuzun mesaj kısmından büyük harfler ile SABIT2000 yazdıktan sonra 6368’e sms göndermeniz gerekiyor.
 • Bilgilendirme mesajı aldığınız andan itibaren dakikalarınızı kullanabilmektesiniz.

Türk Telekom aracılığı ile 50 ya da 100 dakika olmak üzere farklı paketler kazanabilmektesiniz. Türk Telekom’un abonelerine sunmuş olduğu bu özelliğinden faydalanabilmek için telefonlarınızın mesaj kısımlarına büyük harfler ile PAKET yazdıktan sonra 9090’a mesaj göndermeniz gerekiyor.

Gönderilen mesajın ardından kısa sürede hattınıza 50 veya 100 dakika kazanma olduğunu bildirilmektedir. Gelen kısa mesajın ardından kullanıma başlayabilmektesiniz. Fatura bilgilerine dair bilgiler de mesajla belirtilmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika 2020 Son Kampanyaları Nedir?

Türk Telekom ücretsiz dakika 2020 son kampanyaları şu şekildedir:

Türk Telekom’un bir başka kampanyası da Türk Telekom’dan 2000 dakika kampanyasıdır. Her yerine kullanılabilecek olan bedava dakikaları kaçırmayın.

 • Türk Telekom her yöne konuşma kampanyası 
 • Türk Telekom Selfy’li geceler kampanyası 
 • Türk Telekom Sil Süpür kampanyası 
 • Türk Telekom konuşmak lazım kampanyası

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom abonesi olan müşterilerin kazanmış oldukları hediye dakikaları sorgulatabilmeleri mümkündür.

İstenildiği vakitte hesapta kalan dakika kullanımlarını öğrenebilmek için bir para ödenmez, ücretsiz olarak dakika kullanımlarını öğrenebilmektesiniz. Birden fazla yol vardır.

 1. Türk Telekom’un Müşteri Hizmetlerine bağlanarak istediğiniz zaman kalan kullanım haklarını öğrenebilirsiniz.
 2. Türk Telekom aboneleri sms aracılığı ile kazanmış oldukları dakikaların kalan kullanım haklarını öğrenebilmektedirler.
 3. Türk Telekom’un 9333 hattını arayarakta kalan kullanım haklarını öğrenebiliyorsunuz.
 4. Türk Telekom’a ait olan Cep Asistan programını kullanarakta kalan kullanımlarını öğrenebilirsiniz.
 5. Türk Telekom’un internet sitesini ziyaret ederek kullanım kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine bağlanarak kalan dakika sorgulamaları için; 444 1 500

Türk Telekom dakika kampanyalarından kalan haklarınızı öğrenebilmek için SMS yolu ile cep telefonunuza mesaj kısmına büyük harfler ile KALAN yazıp 5555‘e mesaj gönderebilirsiniz.

Geri cevap olarak sizlere kullanmış olduğunuz dakikalar ve ne kadar kaldığına dair ayrıntılı bilgi gelecektir.

Türk Telekom abonesi kullanıcıları telefonlarında arama kısmına *123# tuşunu tuşladıktan sonra karşılığına gelen bilgi ekranından kalan kullanım haklarını öğrenebilirsin.

Türk Telekom’un Cep Asistan hizmetini kullanarak da öğrenebileceğiniz dakika kullanımlarından kalan kısımlarını “servis menüsüne” girerek asistan kategorisine geçmeniz gerekir. Buradan kredi ve kalan menülerine seçerek kalan dakikalarını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Konuşma 2020 Kampanyaları

Türk Telekom’un aktif konuşma kampanyalarından biri her yöne konuşma kampanyasıdır. Bu kampanya Türk Telekom’un kadın abonelerine özel olarak yapılmıştır ve kampanya başlatılmadan bir ay içerisinde her gün yaklaşık 13.00 ve 14.00 saatleri arasında her yöne konuşabilme hakkı tanımlanmaktadır.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için;

 • Türk Telekom’un kadın kullanıcılarının ayda bir kere olmak üzere 25 TL ya da üzerinde bir yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • Telefonun sms kısımlarına büyük harfler ile HERYONE DK yazıp 5555’e göndermek gerekir.

Türk Telekom Selfy’li Geceler kampanyası; Kapsamında Türk Telekom’a kaydolmuş ve faturasız olarak hattını kullanan gençlere özel olarak tasarlanmış olan bu kampanya akşam saat 20.00 den başlayarak bir sonraki günün sabahı 9.00’e kadar devam etmektedir. Ücretsiz olarak konuşma haklarımızı bu saatler içerisinde kullanabilmektesiniz.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için Telefonun sms kısmına büyük harfler ile GECE yazıp 4545’e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzda bu kampanyayı destekleyecek miktar bulunmalıdır.

 • Türk Telekom’un selfy’li geceler kampanyası kapsamında istemiş olduğu telefondaki TL miktarı 30 TL’dir.
 • 30 TL ve üzeri yapılan yüklemeler den sonra bu kampanyayı aktif olarak kullanabilmektesiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası; En çok kullanılan ve aktif kampanyalardan biridir. Türk Telekom’un uygulamasını telefonunuza indirerek kolaylıkla bedava dakikalarınızı alabilmektesiniz.

 • Her hafta cuma günü yenilenen bir kampanyadır ve aktifliğini hala korumaktadır.
 • Uygulama üzerinden Sil Süpür Kampanyası yazan kısma giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan ekranı elinizle temizledikten sonra ne kazandığımıza dair bilgi kısmı çıkmaktadır.
 • Bu ekranda sürekli değişen genellikle 250 dakika civarında sizlere dakika kazandıracak ve bedava konuşmamızı sağlayacak bir paket içeriğine sahiptir.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Bedava Dakika 2020 Ücretsiz Konuşma Kampanyaları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu