Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türk Telekom Akıllı Tarife Profesyonel Paket Özellikleri Nedir?

Bu avantajlı kampanyalar genellikle Türk Telekom bedava internet üzerine olmaktadır. Böylelikle operatör hiçbir kullanıcısını mağdur etmeden internetsiz kalmamalarını sağlamaktadır. En son olarak Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6 GB tarifesi ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Özel kampanyalar arasında yer alan Akıllı Profesyonel 6 GB tarifesinden yeni aboneler 39 Lira karşılığında yararlanabilmektedirler. Bunun için Türk Telekom’a yeni gelmiş ya da hattınızı taşıyıp 12 ay kalma sözü vermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6 GB İnternet Paketi

Fakat ben taahhüt yapmak istemiyorum diyorsanız ve yeni bir Türk Telekom abonesi ya da numarasını farklı operatörden taşımış bir birey iseniz hiçbir taahhüt vermeden aylık sadece 49 Liraya bu şahane pakete sahip olabilirsiniz.

Bir Türk Telekom bayisine giderek kampanyaya dahil olabileceğiniz gibi 500’ ü arayarak da müşteri hizmetleri aracılığı ile kayıt olabilirsiniz.

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6 GB paketi çok geniş bir kullanım alanına sahip. Aylık sadece 39 Lira ödeyerek Türk Telekom 6 GB internet, 100 dakika hediye konuşma süresi ve 100 kısa mesaj hakkına sahip olacaksınız. 

Ayrıca bir Türk Telekom faturalı hat sahibiyseniz sizin için hazırlanmış bedava internet yazımızdaki avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Diyelim paket süreniz bitmeden konuşma ve kısa mesaj hakkınız bitti. Böyle durumlarda paketinizden farklı olarak 7 liraya 100 dakika satın alabilirsiniz. Aynı şekilde 100 kısa mesaj hakkı da sadece 7 lira olmaktadır.

Ayrıca PRO 6GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndererek de ücretsiz olarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kısa mesajla taahhüt yapmak için ise SOZ yazarak 5555 kısa mesaj atabilirsiniz.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Türk Telekom Akıllı Tarife Profesyonel Paket Özellikleri Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı