Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Akıllı Profesyonel Tarifesi 6 GB İnternet

Türk Telekom kullanıcılarına her zaman farklı ve avantajlı fiyatlar sunarak onların gönlünü almayı başarmıştır. Bu avantajlı kampanyalar genellikle Türk Telekom bedava internet üzerine olmaktadır. Böylelikle operatör hiçbir kullanıcısını mağdur etmeden internetsiz kalmamalarını sağlamaktadır. En son olarak Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6 GB tarifesi ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Özel kampanyalar arasında yer alan Akıllı Profesyonel 6 GB tarifesinden yeni aboneler 39 Lira karşılığında yararlanabilmektedirler. Bunun için Türk Telekom’a yeni gelmiş ya da hattınızı taşıyıp 12 ay kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Fakat ben taahhüt yapmak istemiyorum diyorsanız ve yeni bir Türk Telekom abonesi ya da numarasını farklı operatörden taşımış bir birey iseniz hiçbir taahhüt vermeden aylık sadece 49 Liraya bu şahane pakete sahip olabilirsiniz. Ayrıca bir Türk Telekom faturalı hat sahibiyseniz sizin için hazırlanmış bedava internet avantajlarını araştırıp onlardan yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Hemen AL->
Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası 2020 Direk Bağlanma

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6 GB İnternet Paketi

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6 GB paketi çok geniş bir kullanım alanına sahip. Aylık sadece 39 Lira ödeyerek Türk Telekom 6 GB internet, 100 dakika hediye konuşma süresi ve 100 kısa mesaj hakkına sahip olacaksınız.  Diyelim paket süreniz bitmeden konuşma ve kısa mesaj hakkınız bitti. Böyle durumlarda paketinizden farklı olarak 7 liraya 100 dakika satın alabilirsiniz. Aynı şekilde 100 kısa mesaj hakkı da sadece 7 lira olmaktadır.

Türk Telekom Akıllı Profesyonel 6GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Bir Türk Telekom bayisine giderek kampanyaya dahil olabileceğiniz gibi 500’ü arayarak da müşteri hizmetleri aracılığı ile kayıt olabilirsiniz. Ayrıca PRO 6GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndererek de ücretsiz olarak kampanyaya katılabilirsiniz.  Kısa mesajla taahhüt yapmak için ise SOZ yazarak 5555 kısa mesaj atabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Bedava Çekiliş Kampanyasına Katılın! Aşağıdan Güzel Yorum Yazan ve Mail Adresini Giren Herkese Ücretsiz Olarak Gönderelim.

YORUM YAP KAZAN

 "Türk Telekom Akıllı Profesyonel Tarifesi 6 GB İnternet" Kampanyası için Katıl Kazan.

Başa dön tuşu
Kapalı