Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom 23 Nisan Kampanyası Bedava İnternet

Türk Telekom sağladığı bedava internet olanakları ile mevcut paketinizin bittiği an imdadınıza yetişiyor. Her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için operatöreler tarafından kampanyalar ard arda gelmektedir.

Türk Telekom 23 Nisan 5 GB internet kampanyası ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. İnternet tutkusu olan tüm müşterilerini memnun etmekten yana olan ve çok geniş bir kullanım ağına sahip olan Türk Telekom 5 GB interneti tüm kullanıcılarına sadece 10 liraya sağlıyor.

Bu güzel kampanyaya sadece Türk Telekom online işlemler üzerinden başvurabiliyorsunuz. Türk Telekom online işlemler uygulaması cep telefonunuzda yok ise ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ yazarak indirmeniz mümkün.

Türk Telekom 23 Nisan Kampanyası

Online işlemler uygulaması üzerinden Türk Telekom 5 GB internetinizi indirmeniz mümkün olacaktır. 23 Nisan Türk Telekom kampanyası 5 GB internet kullanımı için geçerli olan  süre bir haftadır.

  • İnternet kampanyası fiyatına KDV ve diğer tüm vergi tutarları dahildir.

23 Nisan Türk Telekom 5 GB internet kampanyası dahilinde sahip olacağınız internet hakkınızı yurt içinde kullanabilirsiniz. Kampanya yurt dışı için geçerli değildir.

Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi Nedir?

  • İnternet kullanım hakkınızı istediğiniz gibi gönül rahatlığı ile sınırsızca kullanabilme yetkisine sahipsiniz.

İnternet kullanım hakkı bir hafta olup süre sonunda paket yenilenmez. 5 GB internet hakkınız bittiğinde mevcutta başka internet hakkınız yok ise mevcut tarifeniz üzerinden fiyatlandırılmaya tabi tutulursunuz.

Türk Telekom 5 GB internet hakkınızı bir başka hat ya da kullanıcıya hediye edemez ya da devredemezsiniz. Eğer hakkınız olan internetiniz bitmez ise bu bir sonraki haftaya devrolmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu