Bedava Hediye İnternet – Turkcell, Vodafone, Türk Telekom

Türk Telekom 5 GB İnternet Kampanyası 23 Nisan’a Özel

Türk Telekom 5 GB İnternet Kampanyası 23 Nisan’a Özel

Türk Telekom sağladığı birçok avantajlı paketle kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Özellikle bedava internet olanakları ile mevcut paketinizin bittiği an imdadınıza yetişiyor. Her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için operatöreler tarafından kampanyalar ard arda gelmektedir. Türk Telekom 23 Nisan 5 GB internet kampanyası ile kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. İnternet tutkusu olan tüm müşterilerini memnun etmekten yana olan ve çok geniş bir kullanım ağına sahip olan Türk Telekom 5 GB interneti tüm kullanıcılarına sadece 10 liraya sağlıyor. Bu güzel kampanyaya sadece Türk Telekom online işlemler üzerinden başvurabiliyorsunuz. Türk Telekom online işlemler uygulaması cep telefonunuzda yok ise ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ yazarak indirmeniz mümkün.

Türk Telekom 23 Nisan Kampanyası 2019

  • Online işlemler uygulaması üzerinden Türk Telekom 5 GB internetinizi indirmeniz mümkün olacaktır.
  • 23 Nisan Türk Telekom kampanyası 5 GB internet kullanımı için geçerli olan  süre bir haftadır.
  • İnternet kampanyası fiyatına KDV ve diğer tüm vergi tutarları dahildir.
  • 23 Nisan Türk Telekom 5 GB internet kampanyası 2019 dahilinde sahip olacağınız internet hakkınızı yurt içinde kullanabilirsiniz. Kampanya yurt dışı için geçerli değildir.
  • İnternet kullanım hakkınızı istediğiniz gibi gönül rahatlığı ile sınırsızca kullanabilme yetkisine sahipsiniz.
  • İnternet kullanım hakkı bir hafta olup süre sonunda paket yenilenmez.
  • 5 GB internet hakkınız bittiğinde mevcutta başka internet hakkınız yok ise mevcut tarifeniz üzerinden fiyatlandırılmaya tabi tutulursunuz.
  • Türk Telekom 5 GB internet hakkınızı bir başka hat ya da kullanıcıya hediye edemez ya da devredemezsiniz.
  • Eğer hakkınız olan internetiniz bitmez ise bu bir sonraki haftaya devrolmaz.
Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenlere Bu Kampanya Tam Size Göre Kaçırmayın!!!  Türk Telekom Bedava İnternet E-Dergi Kampanyası

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Promosyonlu hediye paketler ve tarifeler yurt içi kullanımı ile geçerlidir. Sitemizde yayınlanan konular bütün içerikleri operatör şirketlerin yapmış olduğu ve forum sitelerinde paylaşılan kampanyaları değerlendirip sizlere kolaylık sağlamak amaçlıdır. Faydalı bulduğunuz yazılara yorum yaparak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.