Turkcell Bedava İnternet

Turcell Bedava İnternet İçin Salla Kazan ve Paycell

SALLA KAZAN NEDİR?

Turkcell bedava internet ile yenilikçi hizmetleri ile ön plana çıkmış bir operatör şirketidir. Bir operatör şirketinde ortaya çıkan yenilik kısa sürede diğer operatör firmaları tarafından da kullanılmaya başlandığı sıkça görülmüştür. Salla Kazan uygulaması da bu tür uygulamalardan biridir. Turkcell müşterilerine her Cuma günü haftada 1 kez olmak şartı ile telefonu sallamaları sonucunda çeşitli hediyeler dağıtmaktadır. Dağıtılan hediyeler arasında SMS paketleri, Sosyal Ağ paketleri, ücretsiz görüşme dakikası, bedava sms ya da bedava Paycell bakiyesi vermektedir.

PAYCELL NEDİR?

Paycell Turkcell tarafından oluşturulmuş operatör bağımlılığı aranmaksızın tüm herkesin kullanabileceği kapsayıcı ödeme sistemidir. Birden fazla bankanın kredi kartını tek bir karta ekleyerek alışveriş yapılmasını sağlayan Paycell harcamalar sonrasında yaptığı avantajlı kampanyalar ile kullanıcıların Paycell kart kullanmasını cazip kılmaktadır. Paycell ise Salla Kazan uygulaması ile entegreli bir şekilde çalışmaktadır. Salla Kazan uygulamasından çıkan Paycell bakiyeleri sayesinde Turkcell müşterileri bedava internet hizmetinden yararlanabilmektedir.

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  En Yeni Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları

PAYCELL VE SALLA KAZAN İLE ÜCRETSİZ İNTERNET

Eğer telefonunuzda yüklü olan Dijital Operatör uygulamasında yer alan Salla Kazan uygulamasından kazandıkları Paycell bakiyeleri için telefonlarına Paycell uygulamasını indirip ve mağazadan alınan Paycell kartın tanımlanması ile bakiyeleri kartlarına hemen işlenir. Genellikle 50 Türk lirası bakiye veren Salla Kazan uygulamasından kazanılan bakiye ile alınan kart sonucunda

Günün Fırsatı -> Bedava Kampanya Hemen AL  Turkcell DQ 2GB Hediye İnternet Kampanyası
Turkcell bedava internet alınabilmektedir. Hem de tam tamına 4 GB alınabilmektedir. Bunun dışında Fizy ya da LifeBox internet uygulamalarının paketleri satın alınabilir. Böylece interneti ücretsiz bir şekilde kullanmış gözükürsünüz. Bu işlem için yapmanız gereken tek şey Turkcell operatör üyesi olmak ve Paycell kartınızı mağazadan satın almış olmak yeterlidir. Sonrası sizin biraz da şansınıza kalmış. Salla Kazan uygulamasından kazanacağınız Paycell bakiyeleri ile bedava internetinize kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Kampanyalar:

Destek Admin

Yapamayanlar; Soru veya Şikayetlerinizi Aşağıdaki Soru - Cevap Bölümünden Yazın! Destek Ekibimiz ve Kullanıcılar Anında Yardımcı Olmaktadır..

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Turcell Bedava İnternet İçin Salla Kazan ve Paycell" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı