Bedava Hesaplar

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

En çok tercih edilen e-ticaret mağazalarından birisi olan Trendyol, hemen herkesin güvenle alışveriş yaptığı adreslerden bir tanesidir. Trendyol müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma kısmına geçmeden önce bir kadın girişimcinin neler başardığına hep birlikte bakalım.

Moda e-ticaret sektöründeki en büyük alışveriş sitelerinden biriside elbette Trendyol olmaktadır. Trendyol grubuna ait markalar arasında Milla bytrendyol, Trendyol.com ve Modagram.com bulunmaktadır. Buradaki büyük markalarda satış platformu olup, sanal Pazar yeri konumunda olmaktadırlar.

Ülkemizin ve Ortadoğu’nun en hızlı bir şekilde büyüyen alışveriş şirketi olan Trendyol, aynı zamanda en büyük mobil teknoloji şirketi konumunda bulunmaktadır.

Mağaza misyon olarak her daim önceliği olan müşterilerine her zaman ve her mekânda en iyi alışveriş keyfini sunmayı belirlemiştir. Bunun için kendisini sürekli geliştirmekte ve güncellemektedir.

Ülkemizde neredeyse internet üzerinden alışveriş yapan her 4 kadından 3 tanesi Trendyol’u tercih ettiğini belirtmektedir. 16 milyon üyesi bulunan şirkette bazı durumlarda müşteriler Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma noktasında sorun yaşayabilmektedir.

Trendyol ilk olarak 2009 yılı Haziran ayında Demet Mutlu tarafından kurulmuştur. Ne kadar başarılı olduğunu bir başka şekilde ifade edecek olursak Alibaba.com’dan yatırım almayı başarabilen ülkemizin en kaliteli şirketlerinden bir tanesidir.

Her ne kadar bazı sorunlar yaşansa da aslında Trendyol çağrı merkezi oldukça başarılı bir performans sergilemektedir. Kendilerine ulaşmaya çalışan kullanıcılarına en kısa sürede cevap verilmekte ve bağlanma noktasında sorun çıkarılmamaktadır.

Herhangi bir problem yaşamış olan kullanıcıların bütün sorunlarını oldukça hızlı bir şekilde çözebilecek alt yapıya sahip olmaktadır.

Elbette ki bu kadar hızlı sunulan çözümler müşterilerin memnuniyetini daha da artırmaktadır. Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma noktasında rakiplerine açık ara fark atmış ve çok iyi bir alt yapı oluşturmuş bulunmaktadır.

Sürekli yayınladıkları agresif reklamları ve kampanyaları ile ürünlerini çok iyi bir şekilde tanıtmaktadır. Online giyim sektöründe işin doğrusu ülkemizde lider pazaryeri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Trendyol Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Milyonlarca üyesi bulunan sanal mağaza yaşanabilecek her tür olumsuzluğa karşı oldukça güçlü bir çağrı merkezi altyapısı oluşturmuş durumdadır. Bu sayede kendilerine ulaşmak isteyen müşterilerinin en hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadırlar.

  • Yine çağrı merkezi sayesinde hemen her tür problem çok hızlı olarak çözüme kavuşturulmaktadır. Ana merkezi İstanbul’da yer alan çağrı merkezine 0212 331 02 00 numaralı hattan oldukça kolay bir şekilde ulaşabilmektesiniz.

Trendyol müşteri hizmetlerine direk bağlanma için;

  • İlk olarak 0212 331 02 20 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekmektedir.
  • Sonrasında sizi karşılayacak olan telesekreter kısmında 4 tuşuna basmalısınız.
  • Bir sonraki çıkacak olan menüde de 7 tuşuna basarak oldukça kolay bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Burada müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler neticesinde her türlü probleminizi kolaylıkla halledebilmektesiniz.

Benzer Konular

2 Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu