Araba Kampanya

Toyota Otojen Araç Servisi İçin Detayları

1937 yılında Japonya’da kurulmuş bir marka olması ile birlikte Toyota, özellikle otomotiv üretimi alanında Türkiye’de de çok fazla tercih edilen bir yapıya sahiptir. Özellikle araç kullanımı, araç teknolojileri ve konfor gibi noktalarda tercih edilen Toyota araçlarda en önemli noktalardan birisi de ülkemizde servis hizmetlerine ulaşım kalitesi ve hızı olarak görülmektedir. Bu kapsamda Toyota Plaza Otojen sayesinde de Türkiye’de özellikle Konya ilinde servis hizmetleri alınması mümkündür. 

Konya ilinde hizmet vermekte olan Toyota Plaza Otojen, özellikle aklınıza gelebilecek tüm Toyota modellerinde verdiği hizmetler ile tam bir avantaj oluşturmaktadır. Firma, Konya’nın Selçuklu ilçesinde müşteri memnuniyeti ile birlikte ferah showroom alanı üzerinde hizmet sunmaya devam etmektedir. Bu çerçevede Toyota araç sahipleri satış sonrasında servis hizmetleri, hasar bakımı onarımı, aksesuar alışverişi ve satış sonrası ürünler gibi birçok noktada firma üzerinden hizmet alabilir. 

Toyota Otojen Servis Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

Konya ili Selçuklu ilçesinde yer alan firma, 0332 248 02 48 numaralı telefon üzerinden veya web sayfası üzerinden iletişim kurulabilen pratik bir yapı oluşturmaktadır. Servis hizmetlerini talep etmeniz açısından firmaya satış ve servis işlemleri konusunda ayrı ayrı mesai saatleri içerisinde ulaşmanız mümkündür. Satış işlemleri çerçevesinde haftanın 7 günü boyunca 08.30-18.00 saatleri arasında hizmet alınabilir. Servis hizmetleri kapsamında da hafta içi ve cumartesi günleri 08.30-18.00 saatleri arasında hizmet almak mümkündür. 

Toyota Otojen Servis Hizmetleri Nelerdir?

Toyota Plaza Otojen firması tarafından sunulan servis hizmetleri çerçevesinde satış sonrası hizmetler kapsamında farklı kategoriler içerisinde hizmet almanız mümkündür. Bu temel kategoriler arasında;

 • Bakım ve mekanik hizmetlerinin verilmesi,
 • Hasar onarım hizmetlerinin verilmesi,
 • Aksesuar uygulama hizmetleri,
 • Satış sonrası ürün hizmetleri,
 • Kullanıcı el kitapları konusunda hizmetler verilmesi bulunmaktadır. 

Genel çerçevede kullanıcı el kitapları her noktada araç modeline uygun şekilde pratik olarak temin edilebilir. Ayrıca satış sonrası ürünler açısından da Toyota Asistanım, Toyota Garanti Extra veya Toyota Garanti Spesiyal talepleri gerçekleştirilebilir. Araçlarınız için araç bakım ürünleri, araç parfümü veya aksesuar ürünleri temin edilebilir. 

Servis kategorileri içerisinde en önemli noktaları hasar ve onarım işlemleri açısından Toyota Kasko, hasar destek hattı ve sigorta bilgileri oluşturmaktadır. Temel olarak bakım ve mekanik hizmetleri arasında ise

 • Orijinal yedek parça sağlanması,
 • Eski model araçlarda bakım yapılması,
 • Toyota Forever hizmetleri ile sorunsuz kullanımın uzatılması,
 • Orijinal araç yağları sağlanması,
 • Ömrünü tamamlamış araçlarda bertaraf etme ve kayıttan düşme işlemleri,
 • Servis randevu işlemlerinin sağlanması noktaları bulunmaktadır. 

Toyota Otojen Servis Randevusu Nasıl Alınır?

Toyota Otojen üzerinden farklı Toyota model araçlarınız üzerinde servis ve onarım hizmetleri açısından randevu almak istediğinizde, telefon veya web sayfası üzerinden randevu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine farklı kentlerde servis randevusu gerçekleştirmek açısından da sayfa üzerinden bağlandığınız Türkiye servis sistemi kapsamında il tercihleri yapabilir, kimlik bilgilerinizi, araç model ve servis taleplerinizi girerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.  

Benzer Konular

Bir Kişi Katıldı

SORU - CEVAP

 "Toyota Otojen Araç Servisi İçin Detayları" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu