Evde İnternet

Tivibu Fatura Sorgulama ve Ödeme

Turk Telekom hizmeti olan Tivibu ile birçok farklı kanaldan en kaliteli hizmeti alabilmektesiniz. Tivibu web ile bilgisayarınızdan yabancı ve yerli birçok kanala erişim sağlayabiliyorsunuz. Kredi kartı ile tivibu fatura ödeme nasıl yapılır bunu anlatmadan önce sizlere Tivibu hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Sizlere mükemmel bir hizmet sağlayan Tivibu ile canlı yayınları dondurabilir ya da geri sarabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek hemen her tür film ya da belgesellerle ilgili binlerce içeriğe ulaşabilme imkanına sahipsiniz.

Kaçırdığınız dizi ya da filmleri 1 hafta boyunca kaydetmeden izleyebilme olanağına sahip bulunmaktasınız. Sizde Tivibu Web’in bütün bu benzersiz özellikleri ile özgürlüğün tadını çıkarın. Bunun haricinde Tivibu Cep ile isterseniz yolda, okulda, iş yerinizde ya da tatilde yani kısaca istediğiniz her yerde televizyonunuzu cebinizde taşıyabilirsiniz.

Tivibu Cep sayesinde yerli ve yabancı olmak üzere onlarca kanala istediğiniz an bağlanabilmektesiniz. Web’de olduğu gibi canlı yayınları istediğiniz zaman geri sardırabilirsiniz.

Tüm bunalrın yanında bir de Tivibu Ev hizmeti bulunmaktadır. Bu sayede binlerce yerli ve yabancı kanala rahatlıkla erişebilmektesiniz. Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi filmleri her daim elinizin altında olmaktadır.

Yine Tivibu Ev hizmetinde de canlı yayınları durdurup geri alabilme imkanına sahip olabilmektesiniz. Beğendiğiniz dizi ya da filmleri kayıt etmenize gerek kalmadan bir hafta içerisinde yeniden izleyebilmektesiniz. Binlerce film, belgesel ve çocuk kanalları sizleri bekliyor.

Tivibu Ev yayınları HD görüntü kalitesi ve 5.1 Dolby ses kalitesi sayesinde sizleri beklemektedir. Yine benzersiz interaktif hizmeti sayesinde canlı maç yorumlarına, burç yorumlarına ve daha başka bilgilere ulaşabilmektesiniz.

Şimdi sizlere Tivibu fatura ödeme ve sorgulama işlemi nasıl yapılır onlardan bahsedelim . Birkaç farklı şekilde fatura sorgulama ve ödeme işleminizi yapabilmektesiniz. Bu yöntemlerin neler olduğuna hep birlikte bakalım.

1-) Turk Telekom Şubesi İle Tivibu Fatura Sorgulama ve Ödeme

Eğer bulunduğunuz yerde Turk Telekom şubesi varsa, şubeye giderek buradaki görevli kişilerden yardım alabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ya da Tivibu müşteri üyelik numaranızla Tivibu fatura sorgulama işleminizi güvenli yoldan gerçekleştirebilmektesiniz.

2-) Fatura Ödeme Merkezleri İle Tivibu Fatura Ödeme

Tivibu faturalarınızı birçok farklı yoldan ödeyebilmektesiniz. Bu farklı yollardan bir tanesi de fatura ödeme merkezleri aracılığıyla ödeme olmaktadır. Burada önemli olan nokta ödeyeceğiniz fatura ödeme merkezlerinin güvenli yerler olmasına dikkat etmenizdir.

Fatura ödeme merkezlerinden güvendiğiniz bir tanesine giderek Tivibu müşteri üyelik numaranızla faturalarınızı sorgulatabilirsiniz. Yine sorgulama sonucu gözüken borçlarınız varsa bu noktalardan ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

3-) Turk Telekom Online Ödeme

Yine Tivibu fatura ödeme işlemlerinizi Turk Telekom Online sitesi üzerinden de gerçekleştirebilmektesiniz. Bunun için Turk Telekom’un resmi internet sitesine girmeniz ya da mobil uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "Tivibu Fatura Sorgulama ve Ödeme" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu