Bedava Hesaplar

TikTok Para Kazanma 2020 Yolları Nedir?

Sosyal medya platformları arasında yer ve kullanıcı sayısı ile ülkemizde patlama yapmış olan tiktok, diğer sosyal medya platformları gibi para kazanabileceğiniz, gelir elde edebileceğiniz bir sosyal medya uygulamasıdır.

Eğlenceli içerikler üreten ve arka plan müzikleri ile bu içerikleri daha eğlenceli hale getiren kullanıcılar için tik tok bir eğlence mecrası olmakla birlikte farklı yöntemler ile para kazanarak gelir elde edebilecekleri bir mecradır.

Diğer sosyal medya platformlarına göre farklı yöntemleri uygulayarak para kazanabildiğiniz tik tok para kazanma yolları şunlardır;

 • Takipçi sayınıza göre sponsor alarak para kazanabilirsiniz,
 • E-ticaret mağazası açabilir veya reklam yaparak para kazanabilirsiniz,
 • Canlı yayınlar düzenleyerek insanların emoji satın almalarını sağlayarak para kazanabilirsiniz,
 • Popüler etiketler kullanarak ve profilinize iletişim bilgisi ekleyerek para kazanabilirsiniz,
 • Kaliteli videolar üreterek ve bu video kulanım haklarını satarak para kazanabilirsiniz,

Bu yöntemler ile ciddi rakamlar kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda para kazanırken bol bol eğlenebilir ve popüler bir tik tok hesabı sahibi olabilirsiniz.

Tik Tok Para Kazanma Nasıl Yapılır?

Tik tok para kazanmak için öncelikle yapmanız gereken kaliteli ve insanların izlerken eğlenecekleri içerikler üretmektedir. Üreteceğiniz içerikler ile insanların sizi takip etmesini sağlayacak, tik tok kullanıcılarının sizi yakından tanımasını sağlayacaksınız.

İçerik ürettikten sonra artık para kazanmaya başlayabilirsiniz. İçeriklerinizi izleyen insan sayısı ve sizi takip eden insan sayısı çok fazla olduğunda reklam vermek isteyen şirketler ve markalar sizi tercih ederek size sponsor olacaklar. Sponsorluk gelirleri ile para kazanarak bu işi bir gelir kapısına dönüştürebilirsiniz.

Tik tok uygulamasında takipçi sayınızı artırdıktan ve popüler bir tik tok hesabı olduktan sonra bir e -ticaret sitesi açabilir ve tik tok hesabınız üzerinden satış yapabilirsiniz.

Takipçi sayınızın ve etkileşim oranınızın fazla olması satışların daha kolay olmasını sağlayacaktır. Diğer internet para kazanma sayfamızdan günde 400 tl kazanma yöntemlerini incelebilirsiniz.

Tik tok ile para kazanmanın en kolaya yolu reklam almaktır;

Reklam alabilmek için hatırı sayılır bir takipçi sayısına ve izlenme oranına sahip olmanız gerekiyor. İzlenme sayınızı ve takipçi sayınızı artırmak için yapmanız gereken yine kaliteli ve eğlenceli içerikler üretmektir.

İzlenme sayılarınız yüksek olduğunda reklam için tercih edilen ilk hesap oluyorsunuz. Reklam veren şirketler de diğer şirketler gibi en fazla izlenen ve en fazla etkileşime sahip olan hesapları tercih ediyorlar. Takipçi sayınız az ise bedava tik tok takipçi hilesi yazımıza sizi davet ediyoruz.

Canlı yayınlarda emoji satışı yaparak tik tok ile para kazanabiliyorsunuz;

Tik Tok uygulaması için geliştirilmiş olan ve kullanıcıların para ile satın aldığı emojilerin satışını sağladığınızda belirli bir komisyon alabiliyor ve para kazanabiliyorsunuz.

Tik Tok Para Hesaplama Nasıl Yapılır?

Tik tok uygulaması üzerinden para kazanmak isteyenler için en önemli konu tik tok para hesaplama işleminin nasıl yapıldığıdır.

 • Tik tok uygulaması da youtube gibi çalışan bir sosyal medya platformudur.
 • Paylaştığınız içerik veya videonun izlenme sayısı kazanacağınız paranın hesaplanması için bir kriterdir.
 • Paylaşımlarınız tik tok yönetimi tarafından resmi olarak işbirliği çerçevesinde değerlendiriliyorsa izlenme sayısına göre para kazanıyorsunuz.
 • Bu yöntem tik tok yönetimi ile resmi olarak işbirliği yapan hesapların para kazanma hesaplama yöntemidir.

Youtube sayfamızdan bedava premium üyelik nasıl alınır incelemenizi tavsiye editoruz.

Eğer sponsor alacaksanız veya reklam içeriklerine yer verecekseniz yapmanız gereken paylaşımlarınızın izlenme oranına göre bir fiyat belirlemektir.

Bu sayede sponsorluk ücretinizi ve reklam almak için standart fiyatınızı belirlemiş olursunuz. Emoji satışından para kazanacaksanız tik tok yönetimi tarafından belirlenmiş olan %7 komisyon ücreti üzerinden kazanacağınız parayı hesaplayabiliyorsunuz.

Tik Tok Para ve Takipçi Hilesi Nedir?

Tik tok üzerinden para kazanmak isteyenler için geliştirilmiş birçok hile mevcut. Bu hileleri kurduğunuzda ve çalıştırdığınızda size hemen para kazandırmıyor. Öncelikle takipçi sayınızı artıran bu hileler aynı zamanda beğeni sayınızı ve izlenme oranınızı artırıyor, sonra paylaşımlarınızın popüler paylaşımlar arasına girmesini sağlıyor.

 • Bu aşamadan sonra paylaşımlarınızın beğeni sayısı belirli bir algoritmaya göre yükseliyor.
 • Tik tok yönetimi beğeni sayınızı, izlenme sayınızı göz önünde bulundurarak size ödeme yapıyor. 
 • Tik tok para hilesi için birçok internet sitesinde arama yapabilir veya bu hileleri para ile satan sosyal medya hesaplarından satın alabilirsiniz

Takipçi artırmanıza yardımcı olucak whatsapp grupları sayfamızdan popüler gruplara giriş yaparak takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Tik Tok En Çok Para Kazananlar Listesi

Takipçi sayınıza ve izlenme oranlarınıza göre para kazandığınız tik tok uygulaması dünya genelinde kullanıcılara sahip olduğu için para kazananlar listesinde de dünyanın dört bir yanından insanlar yer alıyor. Tik tok en çok para kazananlar listesi için şu sıralama tik tok tarafından açıklanmıştır.

Hesap AdıTakipçi Sayısı
Lorengray35.4 milyon
Zachkıng28 milyon
Babtarıel30.2 milyon
Krıstenhancher23.1 milyon
Jacobsartoruıs21.6 milyon
Gilmhercroes21.5 milyon
Flighthouse21.3 milyon
Jaydencroes19 milyon
Dobretwıns18.5 milyon
Camerondallas17.9 milyon
blank

TikTok Sponsor Nasıl Bulunur?

Tik tok hesabınız için sponsor arıyorsanız bunun için izleyebileceğiniz 2 yöntem var. Bu yöntemler;

 • Eğer çok takipçili bir hesaba sahipseniz bu durumda sponsorlar sizi kendiliğinden buluyor.
 • Şirketler ve firmalar hem reklamlarını yapmak hem de çok fala kişiye ulaşabilmek için sosyal medya platformlarını tercih ediyorlar.
 • Tik tok uygulaması da sponsorluk için şirketlerin ve reklam ajanslarının tercih ettiği uygulamaların başında geliyor.

Sponsor Konusu için; Telegram grupları sayfamızdan kolayca sponsor olabilecek reklam verenler bulabilirsiniz.

Tik tok hesabınızı reklam ajanslarına kiralayarak para kazanma;

Reklam ajansları ile yapacağınız anlaşmalar çerçevesinde hesabınızdan çeşitli firmaların paylaşımlarını yaparak hem size sponsor olmalarını sağlıyorlar hem de reklam ajansları bu işten para kazanıyor. Bu ortaklık ile sponsor bulmanız ve gelir elde etmeniz daha kolay oluyor.

Tiktok Marka ve e-Ticaret Reklamları Nasıl Yapılır?

Tik tok hesabınız üzerinden para kazanabileceğiniz marka reklamı ve e-ticaret reklamı için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

 • Öncelikle videolarınızda vereceğiniz kısa kodlar ile reklamını yapacağınız markaya takipçilerinizi yönlendirebilirsiniz.
 • Bu yöntem ile çok az bir süre ayırarak marka reklamı yapmış olursunuz.

Reklam için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem ise e-ticaret sitesinin indirimleri hakkında bilgi vererek kendiniz satın almış gibi ürünleri tanıtmanız ve fiyatlarını söyleyerek reklam yapmanız.

Tik Tok Eşya Satma Nasıl Yapılır?

Tik tok canlı yayın üzerinden eşya satarak da para kazanabilirsiniz. Bunun için hesabınız üzerinden canlı yayın yaparak satacağınız eşyaların listesini içeren bir link ve fiyatları görebilecekleri bir sayfayı izleyicilerinize sunabilir veya tik tok üzerinden satış işlemi için satacağınız eşyaları sitede ilan edebilirsiniz.

Satın almak isteyenler tik tok üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirerek ücretini site aracılığı veya uygulama aracılığı ile size iletebilirler.

Not: Tik Tok Jeton Hilesi yazımızı mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yöntem ile tik tok hesabınız üzerinden para kazanabilir, gelir elde edebilirsiniz. Takipçi sayınızı artırmak bu yöntem de size avantaj sağlayacaktı.

Benzer Konular

SORU - CEVAP

 "TikTok Para Kazanma 2020 Yolları Nedir?" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu