Bedava Hesaplar

Tiktok Jeton Hilesi 2020 Nasıl Yapılır?

Tiktok, kullanıcılarına yıllardır keyifli dakikalar geçirmeleri için hizmet sağlamaktadır. Her biri gerçek kullanıcılar tarafından çekilmiş olan milyonlarca video bulunmakta ve internet erişimine sahip olan herkese açık olarak sunulmaktadır.

Tiktok Jeton Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

Tiktok Jeton uygulaması ortaya çıkarıldığından beri sanal paraların nasıl kazanıldığı özetle şöyledir;

 • Tiktok Jeton para özelliklerine sahip olabilmek için bağış sistemi üzerinden çalışmak ve sisteminizde bağış özelliğinin açık olması gerekmektedir.
 • İşlemler sırasında uygulama tarafından kazandığınız Tiktok Jetonlarından bir miktar kesinti uygulansa da ilerleyen zamanlarda hiçbir kesinti yaşanmamaktadır.
 • Ayrıca Jeton kazanabilmek için öncelikle canlı yayın özelliğinin hesabınız tarafından destekleniyor olması gerekmektedir.
 • İzleyicilerin sizi görebileceği canlı yayın başlatır.
 • Jeton kazanma özelliğinin tamamen açıldığı yayın sırasında kullanıcılar size Jeton bağışında bulunuyor ve kendi reklamlarını sizin canlı yayınınız sırasında en üst sırada yapabiliyorlar.
 • Topladığınız Jeton miktarlarını bozdurarak normal paraya çevirebilirsiniz.
 • Uygulama tarafından gerçekleştirilmektedir ve her kullanıcının yapabileceği kadar basit durumdadır.
 • Son olarak bağış yoluyla topladığınız Jetonları bozdurmak yerine başka kullanıcılara dağıtmak üzere de kullanabileceğinizi unutmayın.

Tiktok Jeton Hilesi için Apk İndirme Adresi

“Tiktok’ cular” Jeton sistemine geçişten sonra sistemden ayrılmış veya para vermemek için pek çok yol geliştirmeye başlamıştır. Bu gelişimler arttırılmış ve mobil cihazlarda rahatça kullanılabilecek APK’lar yer almıştır.

Google Play Güncel İndirme: https://play.google.com/store/apps/details?id=kngmyt.takipci1&hl=tr

Tiktok Jeton Kodu Hackleme Nasıl Yapılır?

“İmkansız” Google dahil hiç biryerde aramayın böyle birşey yok! İsterseniz play store kısmına tiktok yazın örneğin: https://play.google.com/store/search?q=tiktok&c=apps&hl=tr bulursanız haber vermeyi unutmayın 🙂

Eğer tiktok takipçi hilesi isterseniz buradaki konumuza kesin bakınız.

Tiktok Jeton Fiyatları Nedir?

Güncel fiyat listesi olarak sizlere şu şekildedir;

JetonTL
50035
2000134
5000349
10000699

Tiktok üzerinden para kazanmak istersiniz diye tahmin ettiğimiz için buradaki konumuza sizleri davet ediyoruz.

Sağlanan tüm Jetonların alım satım işlemleri internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Tiktok uygulaması hiçbir banka ile anlaşmalı çalışmadığı için uygulama üzerinde yer alan ödeme seçeneklerini kullanmanız şart koşulmuştur. Öyle ki;

 1. Cepten ödeme
 2. Kredi kartı ödemesi
 3. QR kod ile ödeme yöntemleri

En çok tercih ettikleri yöntemler arasında yer almaktadır. Ayrıca sistem tarafından kabul edilen sanal cüzdanlarla da Jeton ödemesi yapabilmek mümkündür.

Sizde Tiktok uygulamasını daha prestijli şekilde kullanmak istiyorsanız fiyatı belirlenen ürünler ile seçeceğiniz ödeme yöntemi üzerinden Jeton sahibi olabilirsiniz.

14 Kişi Katıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu