Turkcell Bedava İnternet

Tık Diye Turkcell’li Ol 8 GB Hediye İnterneti Kap

İnternet kullanımın revaçta olduğu bu çağda Turkcell de bunu değerlendiriyor. Tüm abonelerine Turkcell internet kampanyalarından yararlanma lüksü yaşatıyor. Özellikle son dönemde tüm insanlığın kullandığı internet hayatımızı kolaylaştırıyor. Doğru bir operatör seçimi ile doyasıya internet keyfini yaşamak artık çok kolay. Nerde olursanız olun internete giren bir telefonunuz varsa işiniz oldukça kolaydır. Ne bir fatura ödemek için kendinizi yorun ne de bir alışveriş için mağaza mağaza gezin. Her operatörün kendine belirlediği bir slogan vardır. Turkcell de ‘’Bir tıkla Turkcell’li olmak çok kolay’’ sloganı sayesinde adını her kesime duyurmayı başarmıştır. Eğer başka bir operatöre bağlıysanız Turkcell’ e geçmeniz doğrultunda 8 GB bedava internet

Günün Fırsatı -> Bedava İsteyenler Bu Kampanyayı Kaçırmayın!!  Turkcell Blu TV 2 GB Ek internet Paketi Kampanyası
hediye etmektedir. Tık diye Turkcell’i ol kampanyası ile sim kartınız adresinize geliyor.

Tık Diye Turkcell’li Olmak 8 GB Bedava İnternet İçin Ne Yapılması Gerekiyor?

  • Kullandığınız operatörden Turkcell’ e geçiş yapmak ya da yeni bir Turkcell abonesi olmak.
  • Bunun için Turkcell’ in web adresine girerek geçiş için başvuruda bulunmak.
  • Panele girdiğinizde karşınıza sadece beş adımdan oluşan bir form çıkacaktır. Bu forumda Turkcell’ e geçiş yapmak istediğiniz telefon numaranız, kullanacağınız tarife, özel bilgileriniz, ulaşım bilgileriniz ve onay kısımlarını doğru olarak doldurmalısınız.
  • Gönderdiğiniz forum dahilinde Turkcell size bilgilendirme amaçlı bir mail gönderecektir. Bu mailde aklınıza takılan tüm sorularınızın cevabı vardır.
  • Hattınız kuryeye verildiği zaman size ne zaman elinizde olacağınıza dair bir mesaj göndererek bilgilendirme yapmaktadır. Daha sonra hattınızı size ulaştıran kurye gerekli doğrulamaları yaparak Sim kartınızı size verir.
  • Bu süreç toplamda 4 gün sürmektedir.
  • Hattınızı kullanmaya başladıktan sonra 4 ay boyunda ayda 2 GB olmak üzere Turkcell bedava internetiniz hattınıza tanımlanır.
Etiketler

Yeni Kampanyalar

SORU - CEVAP

 "Tık Diye Turkcell’li Ol 8 GB Hediye İnterneti Kap" Konusu için Soru Sorabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı